امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمرات Bayonetta 2 / یک هک ان اسلش خارق العاده در انحصار نینتندو
امروز 27 نقد از نسخه دوم این بازی به طور همزمان منتشر شده است. تابحال این نسخه دارای 43 نقد مثبت و 2 نقد خنثی می باشند و نوید یک بازی بزن بکوب که حتی از نسخه ی اول هم بهتر است را می دهد. در بین نمرات نمره ی سایت Polygon مثل همیشه، بسیار عجیب به نظر می اید! 
SOURCE

متای نسخه دوم تابحال: 91

زمانی که شرکت بزرگ سگا پس از موفقیت های نسخه اول Bayonetta وظیفه ی نشر بازی Bayonetta 2 را داشت، با کمبود بودجه همراه شد و ساخت این بازی متوقف کرد. از طرفی نینتندو که به دنبال بازی هایی برای WiiU بود، فرانچایز Bayonetta را از سگا که در باتلاق دست و پا می زد خرید و Bayonetta 2 را به انحصار کنسول خانگی خود درآورد. شاید خیلی از فن های مایکروسافت و سونی پیش خود بگویند چرا این بازی برای دیگر کنسول های نسل هشتم منتشر نمی شود؟ جواب بسیار قاتع کننده است: چون نینتندو ناشر بازی بوده و اگر نینتندو این فرانچایز را از سگا نمی خرید دیگر Bayonetta ای وجود نداشت! این بازی توسط استودیو ژاپنی Plantium Games که بازیسازان و کارگردان های خوش ذوق ژاپنی در آن به وفور یافت می شوند. به نظر می اید این استودیو بار دیگر شاهکاری در سبک hack n Slash خلق کرده است. طبق معمول چند روز پیش از انتشار بازی تعدادی از سایت ها، بازی که نقد کرده اند. در زیر نمره های نسخه اول این بازی را مشاهده می کنید:

NintendoWorldReport: 80

Everyeye.it: 80

Eurogamer Italy: 80

XGN: 75

[تصویر:  Bayonetta-2-7.jpg]

متای نسخه اول تا به حال: 84

پاسخ
حیف این کنسول تمام بازیهاش متاهاش فوق العاده هست ولی ( حتی خود من ) اصلا از بازیهاش خوشم نمیاد.نمیدونم چه حکمتی.ولی من از بازیهای این کسنلو همیشه انتظار متای بالا 85 رو دارم.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(09-22-2014, 12:23 AM)'AMIR_PC' نوشته است: حیف این کنسول تمام بازیهاش متاهاش فوق العاده هست ولی ( حتی خود من ) اصلا از بازیهاش خوشم نمیاد.نمیدونم چه حکمتی.ولی من از بازیهای این کسنلو همیشه انتظار متای بالا 85 رو دارم.

اگه از بازی های دیگه ی پلانتیوم گیمز خوشتون اومده از این هم 100 درصد خوشتون میاد. پلانتیوم چیز بد نمی سازه.اگه زلدا یا کربی یا ماریو بازی کنید(توی هر کنسول خونگی یا دستی نینتندو) دیگه کنترلر رو زمین نمیذارید! منم زیاد خوشم نمیومد یه مدت 3DS خریدم خیلی بازیاش باحال بود. به هر کی میدادم بازی میکرد دیگه نمی تونستم ازش بگیرمش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
نقل‌قول: نمرات Bayonetta 2 / یک انحصاری موفق دیگر در انتظار WiiU
گرفتید ما رو؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این کجاش نسخه دومه؟! امتیازاتی که درج شده مال اولین Bayonetta هستش که نسخه Wii U اون نقد شده!

پاسخ
(09-22-2014, 07:27 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است:
نقل‌قول: نمرات Bayonetta 2 / یک انحصاری موفق دیگر در انتظار WiiU
گرفتید ما رو؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این کجاش نسخه دومه؟! امتیازاتی که درج شده مال اولین Bayonetta هستش که نسخه Wii U اون نقد شده!

حواسم نبود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودم نقدا رو خونده بودم که توی نکات مثبت یکیش نوشته بود مشکل صفحه 360 رو دیگه نداره ولی حواسم نیست دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اصلاح شد.

پاسخ
همین که استاد Kojima به این استودیو اعتماد کرد و Metal Gear Rising: Revengeance رو داد به این استودیو، نشان از کیفیت بالای کاره! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ممنونم بابت نمرات. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-22-2014, 08:04 PM)'Zack' نوشته است: همین که استاد Kojima به این استودیو اعتماد کرد و Metal Gear Rising: Revengeance رو داد به این استودیو، نشان از کیفیت بالای کاره! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ممنونم بابت نمرات. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب قبلش هم بازی های بایونتا و ونکویش و چند بازی دیگه منتشر کرد که نشون داد چه ذوق و خلاقیتی دارن. این استودیو از جمعی از بازیسازان مطرح دنیا به وجود اومد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
پست اول آپدیت شد. نمرات جدید اضافه شد و همچنین متای بازی از 86 به 84 کاهش یافت.

NintendoWorldReport: 80
[align=center][align=center]Everyeye.it: 80
[align=center][align=center]Eurogamer Italy: 80

پاسخ
پست اول آپدیت شد. نمرات زیر اضافه شد:
Eurogamer Portugal: 100
XGN: 75
متای بازی همچنان بدون تغییر 84 می باشد.

پاسخ
یک نقد مثبت و یک نقد خنثی منتشر شد و متای نسخه دوم به 91 کاهش یافت:

Game revolution: 70

Gamereactor Sweden: 80

متای نسخه اول همچنان 84 می باشد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,689 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,638 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,658 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,510 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,267 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان