امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست نمرات نسخه PC عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (آپدیت می‌شود)
[تصویر:  joxzxjbmwv0gag4aw7w0.jpg]

اوایل سال 2014 بود که عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes، که مقدمه‌ای برای Metal Gear Solid V: The Phantom Pain محسوب می‌شود، برای دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4، و دو کنسول نسل هفتمی Xbox 360 و PS3 منتشر شد. البته به علت مدت زمان کم و قیمت زیاد با واکنش بدی از سوی منتقدان و طرفداران رو به رو شد و امتیازات ضعیفی را دریافت کرد. مدتی پیش بود که Hideo Kojima، خالق سری Metal Gear، اعلام کرد که Metal Gear Solid V: Ground Zeroes برای PC نیز منتشر می‌شود. امروز، یعنی 19 دسامبر 2014، این بازی برای PC منتشر شده و سایت‌های مختلف نیز شروع به انتشار نقد‌های خود کرده‌اند.

شما در ادامه می‌توانید لیست نمرات عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes را مشاهده کنید.
نقل‌قول:
با انتشار نمرات بیش‌تر، این لیست نیز آپدیت می‌شود.
متای بازی نیز تا بدین لحظه 80 می‌باشد.

ادامه Metal Gear Solid V: Ground Zeroes، یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، به احتمال زیاد در سال 2015 منتشر می‌گردد. این عنوان با موتور گرافیکی FOX Engine، که ساخته خود استودیو Kojima Productions است، توسعه داده می‌شود. وقایع این نسخه نیز 9 سال پس از وقایع Metal Gear Solid V: Ground Zeroes جریان دارد.

پاسخ
ببخشید ولی منبع این خبر کجاست؟
پاسخ
(12-19-2014, 09:47 PM)'HardCore Gamer' نوشته است: ببخشید ولی منبع این خبر کجاست؟

با کلیک بر روی نمرات بازی‌ ها، به نقد و بررسی مورد نظر در سایت نقد کننده هدایت می‌شید.
دیگه چه منبعی بهتر از خود نقد و بررسی از سایت نقد کننده!

پاسخ
یک نمره جدید اضافه شد:

GameStar:74

[تصویر:  4343.jpg]
پاسخ
یک نمره دیگر افزوده شد.
نقل‌قول: Vandal Online= 67
پاسخ
نمرات رو خیلی پایین ندادند؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من که دارم این الان این بازی رو انجام میدم، چیزی کمتر از 85 لایقش نمیدونم![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
البته دلیل این نمرات پایین همونطور که در متن هم اشاره شده، مدت زمان کم بازی و قیمت نسبتا زیاد اون هست. خیلی ها هم برای تمسخر میگن که این یک دمو بوده و کوجیما باید کلا اون رو به صورت مجانی عرضه میکرده.
البته از گرافیک بازی بر روی PC تمجید، و تاحدودی باعث افزایش نمره هم شده.
در هر صورت، به نظر من نمره 82 مناسب این نسخه هست.
پاسخ
در یک کلام میشه توصیفش کرد... بد

واقعا تفاوت میان گیم پلی MGS 3 SE خیلی زیاده.به نظرم لایق پایین تر از اینا بود.(این نظر بنده از سر تمسخر و لج و لج بازی نیست، وقتی بازیش کردم به عنوان یکی از طرفدارای دو آتیشه ی این بازی واقعا ناراحت شدم چون گیم پلی یک تغییر 180 درجه داشته کار هم ندارم که این به عنوان یک دمو بوده و فلان و فلان و فلان... البته این حرف ها رو از سر علاقه ام به این سری میزنم تا همانند عناوین اخیر تا پای نابودی پیش نره. در کل منظورم اینه که GZ به عنوان یک سری از بازی MGS بسیار کم کاری کرده و این کم کاری نا بخشودنیه)  

War Never Ends Quietly  
پاسخ
دو نمره جدید به بازی اضافه شده!
IGN:80
NZ Gamer:80
متای خود بازی هم به 80 ارتقا پیدا کرده!
نمره بازیبازان هم 8.2 بوده!
با تشکر! :)

WWI In Action FPS

[تصویر:  battlefield_1_squads-wallpaper-1920x1080.jpg]

پاسخ
یک نمره جدید اضافه شد:

Merlin'in Kazanı (Turkey):83

متا همچنان 80 است

[تصویر:  4343.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سولز لایکی شرقی و متوسط | نقدها و نمرات بازی Code Vein White Beard 0 1,687 09-27-2019, 10:23 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجدید دیدار با افسانه‌ی فراموش نشدنی | نقد‌ها و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’ PC FAN 0 1,637 09-20-2019, 08:41 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  چرخ دنده‌های نابودگر | نقدها و نمرات بازی Gears 5 White Beard 0 1,656 09-04-2019, 10:00 PM
  تناقض در اعترافات | نقدها و نمرات بازی Erica White Beard 0 1,509 08-24-2019, 01:23 AM
  [Meta] آشوب کم‌فروغ گرگ آهنی | نقدها و نمرات بازی Metal Wolf Chaos XD White Beard 0 1,266 08-08-2019, 08:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان