امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و برسی عنوان The Walking Dead Season 2
خب خسته نباشی امیر جان
استثناََ درباره ی محتوا هیچ حرفی نمی زنم که خصوصی بهت گفتم...
اول درمورد تیتر هایی که انتخاب کردی باید بگم خیلی عالی و جذاب بودن و مثل تیتر های کلیشه ای نبودند.
نکته ی بعدی که اولین تصویر که کلمتاین و لی رو به تصویر کشیده بود، خیلی زیبا بود و احساسات خواننده رو تحریک می کرد.
نکات نگارشی و ظاهر متن:
1- ظاهر متن کاملا مرتب، تمیز و شکیله. آفرین. این شد یه چیزی! خیلی از نقد Dead Rising ات منظم تره.
2- واسه تیتر های اصلی از یه رنگ استفاده کن. دیگه افراط هم خوب نیست. تو متن از رنگ استفاده کن ولی دیگه با دفتر نقاشی اشتباه نگیرش!
3- تیتر زیر زیاد جالب نیست. بهتر بود فقط از همون "بدون تو هم می توانم" استفاده کنی و نقد و بررسی TWD S2 رو واسه بالاترین قسمت نقد قرار می دادی. البته این نظر منه و پیشنهاد می کنم این کار رو بکنی.

نقل‌قول: بدون او هم می‌توانم! | نقد وبرسی عنوان The Walking Dead Season 2
4- بعضی جمله بندی ها مشکل دارند که با یکی دو بار باز خونی قابل حل بودند. تنبلی نکن! حتما متنو بازخونی کن!
5- از حروف اضافه ی اشتباه برای بعضی کلمات استفاده کردی. مثالا: "مانور دادن درباره ی" غلطه و درستش "مانور دادن روی" هست. حتما دقتت رو بیشتر کن. این مشکل هم احتمالا با بازخونی قابل حله.
ویرایش و ظاهر مقاله بسیار خوب بود. |5/10|
خسته نباشی

نقل‌قول: باز دوباره برای مقدمه کم کاری کردی و اومدی تاریخچه ی شرکت و بازی رو توضیح دادی در صورتی که باید به صورت غیر مستقیم به محوریت اصلی بازی اشاره کنی. روی مقدمه ی نقد هات دقت و تلاش خیلی بیشتری انجام بده.
اتفاقا با عرض معذرت خدمت مجید عزیز، من فکر می کنم مقدمه ی خوبی بود! سخنی از تاریخچه ی شرکت مطرح نبود. امیر جان بیشتر در مورد موفقیت نسخه ی قبلی و کار بزرگی که کرد و سختی کار این نسخه سخن گفت که به نظرم خیلی خوب و به جا بود. تنها مشکلش این بود که زود وارد بحث اصلی شد. یعنی تو همون مقدمه اومد گفت که بازی درجه یک نیست و ... (کاش به جاش همون مضمون اول مقدمه رو ادامه می دادی و انقدر زود بازی رو ارزیابی نمی کردی)
این ارزیابی رو باید نگه داری واسه متن اصلی؛ تازه اونجا هم نباید این جوری ذکرش کنی. این جور حرکت رو باید واسه نتیجه گیری بذاری...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نقد و برسی عنوان The Walking Dead Season 2 - توسط Devil Prince - 03-14-2016, 11:43 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,276 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,637 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,899 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  این درباره خانواده است | نقد و بررسی The Walking Dead Season 3: A New Frontier Ep.1&2 B.A.T 3 3,456 02-26-2017, 05:02 PM
آخرین ارسال: Dead-pool
  روزی روزگاری : دبی، بیابانی خونین | نقد و بررسی عنوان Spec Ops: The line Maziyar Hemmati 2 2,450 11-24-2016, 07:33 PM
آخرین ارسال: Y PS

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: