امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت شارلوت| نقد و بررسی انیمه Charlotte
(08-26-2016, 11:28 PM)Erfan-Wh نوشته است: علیرضا عزیز از نظر نگارشی مطلب خیلی خوبی بود 
اول مقاله توصیف خیلی خوبی انجام دادی و اگر همین رو premise انیمیشن قرار بدن کلی طرفدار پیدا میکنه!
اما خب به عنوان یک نقد کلی به نظرم بیش از حد کلماتت رو صرف داستان و شرح داستان کردی. (البته باز هم میگم شاید ماهیت انیمیشن جوری باشه که نشه بررسی متفاوت و با اون معیارهایی که ما میشناسیم انجام داد که در این صورت بهت پیشنهاد میکنم ادامه بدی نوشتن رو و با نوآوری و خلاقیت خودت صاحب سبک بشی... تا اونجایی که من میدونم اونطوری که باید بازار نقد و بررسیش بخصوص توی ایران داغ نیست و توجهی بهش نمیشه، میتونه شروع خوبی باشه.) 

اون قسمتی که انیمه رو تحلیل کردی ارزشمند بود اما اگر دیده بودمش نظر بهتر و دقیق تری میتونستم بدم. 
در کل خسته نباشی

خیلی ممنون اقای استادی 
بخش داستان چون توی انیمه ها مهمترین بخشه و به نوعی هسته اصلی هر انیمه ای داستانشه. داستان رو هم بنده کاملا شرح ندادم فقط اپیزود اول رو شرح دادم که شامل هیچ اسپویلی هم نیست
بازم ممنون که وقت گذاشتید.

(08-27-2016, 01:33 AM)The Future نوشته است:
سلام. 
یک نکته که باید بهت بگم اینه که منم این اشتباهی که تو کردی رو سر نقد و بررسی انیمیشن زوتوپیا کردم، یعنی دقیقا کل داستان انیمیشن رو توضیح دادم. به نظر من اگر میخواستی کل داستان رو توضیح بدی بهتر بود می‌نوشتی توضیح و بررسی داستان انیمه/انیمیشن فلان ...! همون کاری که دقیقا سامرند قهرمانی انجام می‌داد.
ممنون بابت انتشار مقاله  S0 (74)

سلام 
مازیار جان بنده به اقای استادی هم گفتم بخشی که از داستان توضیح دادم اصلا شامل اسپویل نیست و فقط اپیزود اول رو شامل میشه اونم نه به طور کامل و اگه این توضیحات رو نمیدادم اصلا قابل نقد کردن نمیشد بخش داستان 
خواهش میکنم

(08-27-2016, 01:37 AM)Be the story نوشته است: من خودم از انیمه متنفرم اما بعد از خواندن این نقد یک مقدار وسوسه شدم که انیمه رو ببینم  S0 (2)

به به هیتر بزرگ هم که اینجاس S0 (36) 
حتما ببین که بعدا بیای بکوبونیش S0 (45)

(08-27-2016, 12:52 PM)almasgame.com نوشته است: با تشکر بابت نقد
بنظرم اصلا نمیشد با شخصیت ها ارتباط برقرار کرد این مورد بزرگ ترین ضعف یک انیمه هست خصوصا توی ژانر horror
در کل میتونست خیلی بهتر باشه

خواهش میکنم 
در رابطه با ارتباط برقرار نکردن کاملا موافقم زیاد تو شخصیت پردازی موفق نبود فقط این انیمه در ژآنر horror نیست 
بله خیلی پتانسیل های بالایی داشت که ازش استفاده نکردن
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: قدرت شارلوت| نقد و بررسی انیمه Charlotte - توسط Funny Man - 08-27-2016, 03:25 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست انیمه های برتر جهان mohadeseesmaeeli 10 3,314 08-03-2022, 07:08 PM
آخرین ارسال: javad0765
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 18,046 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 13 5,524 09-25-2021, 04:19 PM
آخرین ارسال: abzarone
  اسم اون انیمه که پسره کارمند فروش کرکره برقی بود رو می‌دونید؟ hvonisenbourne 0 2,176 09-06-2021, 05:12 PM
آخرین ارسال: hvonisenbourne
  دانلود انیمه Vampire Knight فصل اول و دوم Lamar Davis 7 18,120 02-28-2021, 01:01 AM
آخرین ارسال: Deli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان