نظرسنجی: از 1 تا 10 به این عنوان چند می‌دهید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
1
11.11%
1 11.11%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
0%
0 0%
5
0%
0 0%
6
0%
0 0%
7
22.22%
2 22.22%
8
44.44%
4 44.44%
9
11.11%
1 11.11%
10
11.11%
1 11.11%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag
(12-02-2016, 01:43 PM)Alone In The Darkness نوشته است:
(12-01-2016, 11:41 PM)Farhad01 نوشته است:
(12-01-2016, 11:21 PM)Alone In The Darkness نوشته است:
(12-01-2016, 10:36 PM)Farhad01 نوشته است: سلام دوست عزیز راستش فعلن همه اش رو نخوندم ولی نگاهم به این افتاد که شما در اشاره به روگ، نسخه V رو نسبت دادید! که این گونه نیست یعنی در حقیقت یوبی   از بلک فلگ به بعد گفت که دیگه نمی خواد شماره گذاری کنه وگرنه اگه بحث شماره می بود یونیتی با اون انقلاب گرافیکی و گیم پلی از هر جهت شایسته شماره V بود!

Sent from my iPhone using Tapatalk

یعنی از نظر شما بازی AC:Rouge یک عنوان فرعیه؟
از دیدگاه من عنوانی که اصلی نباشه، فرعیه.
چون یوبی سافت نمیخواد این شماره را اصلی فرض کنه ما هم نباید اصلی فرض کنیم؟
یوبی سافت شماره گذاری را قطع کرد چون میخواد از یک اسم حالا حالا بسازه و یهو دیدی XV آمد وسط.من و شما میدونیم هم یونیتی و هم روگ همه‌ی این عناوینی که یوبی ساخته اصلی به جز Assassin's Creed Liberation و عناونی که برای اسمارت فون ها اومد

اینکه یوبی شماره گذاری رو قطع کرد درسته یا غلط و یا اینکه در آینده بخواد حرفش رو عوض کنه و مثلن بیاد اساسین بعدی رو به نام V یا هر شماره ی دیگه ای بزنه یه بحث کاملن جداست، حرف من اینه که شماره V جزو نام رسمی و اصلی روگ نیست حتی اگه قرار باشه V رو هم خودمون نسبت بدیم قطعن یونیتی شایسته ی این عنوان هست
اما اینکه یه عنوان اصلی هست یا فرعی برای من مهم نیست چون لذت بردن از بازی هدف هست وگرنه رولیشن و برادرهود هم شماره نداشتن و بصورت رسمی اصلی به حساب نمیان (اگه شماره رو ملاک اصلی بودن قرار بدیم) اما خوب بودن و داستان شون ربط داشت ، ولی قطعن روگ بصورت رسمی نمی تونه اصلی به حساب بیاد چون زیر هایپ شدید یونیتی قرار گرفت، برای کنسول های جدید نیومد (بلک فلگ و حتی اتزیو کالکشن برای کنسول های نسل 8 اومد!) و نسبت به ورژن قبلی نوآوری خاصی نداشت ولی بازهم تأکید می کنم این چیز ها دلیل نمیشه روگ رو کم ارزش بدونیم... لیبریشن هم توی pc من داشتم ولی تا آخر نرفتمش
پ ن: اون دو بعدی ها رو که من فرعی هم به حساب نمیارم!

داستان عنوان روگ ربط کاملی به عناوین اصلی این مجموعه داشت و بنظرمن بی شک عنوانی که داستانش حول محور موضوع اصلی مجموعه باشد عنوان اصلی نامبرده می‌شود حتی اگه برای دوتا کنسول یا سه تا کنسول نیاد. به هرحال، نظرها متفاوتی است ولی بنظرمن روگ روی کاغذ پنجمین نسخه و یونیتی هم ششمین نسخه از مجموعه اساسین کرید هستش.
S0 (74)

آره دوست عزیز شما درست می گید و من هم به نظر شما احترام میذارم فقط حرف من اینه که بهتره در نقد و غیره اسم رسمی بازی گفته بشه فاقد از اینکه اون بازی از نظر ما خوبه یا نه ، برای مثال من خیلی ها رو دیدم که اساسین 3 رو به بدترین شکل کوبیدن و گفتن حیف اسم 3 که الکی فدا شد! ولی به هر حال اسم 3 جزو نام اصلی اش هست نمیشه حذفش کرد مثال دیگر شما ببینید که توی ایران همه به GTA vice city و GTA sa می گفتن GTA 4,5 ! اگرچه هر دوی این بازی ها از نظر ترتیب شماره ی اومدن درسته! و هر کدوم شون هم انقلابی ایجاد کردند در دنیای گیم داستان هاشون یه کمی ربط داشت، ولی حقیقتن اینکه ما به این ها 4,5 می گفتیم غیر حرفه ای بود و مسخره تر اونجا شد که راکستار شماره 4,5 رو بعدن رسمن داد! یعنی یک تناقض به وجود اومد ! من یادمه می گفتم iv یعنی چهار، طرف می گفت بابا این GTA 6 هست شماره ی 4 که خیلی وقته اومده !
راستی شما رولیشن و برادرهود رو جزو اصلی ها حساب نمی کنید؟!
چون اگر روگ از نظر شما باید شماره دار می بود پس اینکه بگیم حق برادرهود و رولیشن هم شماره داشتن بوده دور از انتظار نیست!

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
من یک دزد دریایی بی احساس نیستم!|نقد و بررسی Assassin's Creed IV:Black Flag - توسط Farhad01 - 12-02-2016, 02:23 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,784 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 954 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 977 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,894 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,122 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان