امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 بازی برتر اعتیاد آور برای سیستم عامل اندروید (قسمت اول)
نقل‌قول: حالا اگر نظر شخصیه و سلیقه‌ای که هیچ اعتراضی وارد نیست، اما اگر نظر کلی هستش، مجید بزنم چپه بشی مردک؟  [تصویر:  s0%20(2).gif] بدتر از این جمله، اینه:
خب من اومدم کلی بگم ولی الان باید وارد جزئیات بشم.
ببین آرش بازی واقعا جذاب هست اینکه در حین مبارزه هر دو طرف آنلاین هستند و هر لحظه ممکن استراتازی جمله یا دفاع تغییر کنه این خیلی جذابه تنوع نیرو ها، حمله دوستانه و خیلی های دیگه بازی واقعا عالی کار شده مشکل من از موقعی شروع میشه که بازی آدم رو مجاب می کنه به اینکه برای اینکه پیشرفت کنی الماس بخری و برای بازی خرج کنی در صورتی که توی کلش چنین چیز هایی نبود بدون اون هم می تونستی پیشرفت کنی حالا درسته طول می کشید ولی خب پیشرفت می کردی. توی این بازی به زور به آدم سکه می داد و دیگه دادن کارت های اپیک بماند که بعد از آپدیت کردن بازی بعد از هر مسابقه ای که می دادی بهت سکه می داد. من با بیس کلی بازی مشکلی ندارم من با سیاست های بازی مشکل دارم چون اصلا با بازی کلش که یه جورایی این بازی  از شخصیت های اون داره استفاده می کنه جور درنمیاد. من بعد از اینکه تاون هالم سه یا چهار شد دیگه بازی رو ول کردم چون واقعا هیچی نمی داد و نشستم همون کلش رو بازی کردم که حالا بماند چند وقت هستی اصلا بهش سر نزدم و بازی نکردم.
مثلا آرش این قسمت جنگ بین کلن هاش که براش باید پول داد اونم خیلی زیاد خیلی مسخره هست آخه مگه این بازی چقدر پول میده که اینقدر برای جنگ میگیره و تازه اگه ببازی کل پول و همه چیت از دست میره.
آره آرش خلاصه کلام من اینه بازی جذاب هست ولی به چه قیمتی من که کلش بازی کردم و پیشرفت کردم بدون حتی ذره ای که خرج کردن پول واقعی این بازی برام اصلا جذاب نیست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 10 بازی برتر اعتیاد آور برای سیستم عامل اندروید (قسمت اول) - توسط مجیدنصر - 12-30-2016, 01:05 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اپلیکیشن یوتیوب قابلیت پشتیبانی از HDR را برای سری جدید آیفون‌ها ارائه کرد PC FAN 0 1,124 10-24-2019, 09:12 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اندروید Go سریع‌تر و ایمن‌تر است PC FAN 0 983 09-28-2019, 07:11 AM
  نسخه‌ی آزمایشی مرورگر Firefox 2.0 هم‌اکنون برای اندروید در دسترس قرار گرفت PC FAN 0 969 09-27-2019, 10:31 AM
  انتشار اندروید ۱۰ برای خانواده وان‌پلاس ۷ آغاز شد PC FAN 1 1,199 09-23-2019, 04:32 PM
آخرین ارسال: Sarakhani
  سامسونگ AirDresser؛ محصولی برای ثروت‌مندان PC FAN 0 1,060 09-09-2019, 09:01 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان