امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
××××××××××××
[تصویر:  g1o5il9e886ub530txzx.png]
دزدی کلی عزیزم  این سرعت نت نامحدود شاتل هست با  سرعت 128  
بیش از چند گیگ     دانلود کنی  اختلال تو   سرویست ایجاد میکنن سرعت دانلود 100kb تبدیل میشه به 10 kb   S0 (43)
خو من     اگه میخواستم محدود دانلود کنم نمیومدم نا  محدود بگیرم که   معنی نا محدود رفته زیر سوال
 Dell inspiron 5110 - n :| 

متن و ترجمه آهنگ  S0 (36)
پاسخ
(07-20-2015, 06:13 PM)You Never Win نوشته است:
(07-20-2015, 04:09 PM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(07-20-2015, 04:04 PM)BadBoy4Ever نوشته است: آقا شما دارین حال میکنین ما مخابراطی ها رو چی میگین که همون دایال آپو با یه اسم نامحدود انداختن بهمون و ماهی کلی هم میگیرن

حرفتو باید با آب آهن بنویسن بزنن سر دره مخابرات :D  توی قزوین که حدود 7 یا 8 ماهه نامحدودو برداشتن ولی بخاطر جشنواره های مسخرشون مثل پاییزه و زمستانه، شبا رایگانه ولی امان از این شرکته مفت خور، توی روز زمانی که محدوده، سرعت به 300 هم میرسه اما شبا ساعت 1 به بعد که نامحدود میشه سرعت به 100 با زور میرسه، اونم با پهنای 1 مگ، خدا به داد اونایی که 128 گرفتن برسه

دوستان واقعاً یه روز اگه از زندگی سیر شدین بیان این جا نت 256 مخابرات بگیرین.به خدا یه روز 20 دقیقه نشستم تا صفحه انجمن رو باز کرد!!!اون مخابرات هم یه جور دزدن مثل ایرانسل.
پس با این حساب فکر کنم همون مبین نت از همه بهتره البته بماند که ما ۴ مگ داریم بعضی وقتا سرعت ۳۰۰ میده بعضی وقتا ۸۰۰ انگار عشقیه ولی باز خوبه ساعت رایگان داره. واقعا ایرانسلم دزد از اب درامد فکر کنم همون رایتله که خیلی خوبه.
پاسخ
نظر سنجی بهترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران

رتبه اول: آریا رسانه تدبیر (شاتل)

رتبه دوم: پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین)
انتقال داده‌های آسیاتک

رتبه سوم: داده گستر عصر نوین

رتبه چهارم: نداگستر صبا

رتبه پنجم: عصر انتقال داده‌ها
پیشگامان توسعه ارتباطات

رتبه ششم: مخابرات ایران رتبه ششم

رتبه هفتم: داده‌پردازی فن‌آوا
انتقال داده‌های رهام داتک
پاسخ
(11-30-2015, 05:49 PM)DeadSec نوشته است: نظر سنجی بهترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران

رتبه اول: آریا رسانه تدبیر (شاتل)

رتبه دوم: پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین)
انتقال داده‌های آسیاتک

رتبه سوم: داده گستر عصر نوین

رتبه چهارم: نداگستر صبا

رتبه پنجم: عصر انتقال داده‌ها
پیشگامان توسعه ارتباطات

رتبه ششم: مخابرات ایران رتبه ششم

رتبه هفتم: داده‌پردازی فن‌آوا
انتقال داده‌های رهام داتک
بازم شانس آوردیم مخابرات آخر نشده 

روحانی مچکریم
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ
من که با بسته روزانه.۱۰گیگ هزار ت. تا حالا حدود ۹۰ گیگ دانلود کردم ولی بعضی وقتا هنگ میکنه اصلا دانلود نمیکنه
فکر کنم مخابرات دوسم داره S0 (2)

(11-30-2015, 07:52 PM)mohamad.pc نوشته است: من که با بسته روزانه.۱۰گیگ هزار ت. تا حالا حدود ۹۰ گیگ دانلود کردم ولی بعضی وقتا هنگ میکنه اصلا دانلود نمیکنه
فکر کنم مخابرات دوسم داره S0 (2)

به جا مخابرات ایرانسل بخونید
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان