امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسیا ی آتشین: پیش نمایش عنوان battlefield 4
پیش نمایش خوبی بود ولی بیشتر برای من بخش چند نفره بازی مورد توجه هستش !
این بازی مولتی واقعا درگیر کننده ای داره !!!
مولتی این بازی خیلی بهتر و بالاتر از مولتی بازی  ندای وظیفه هستش ( یه مشت کمپر ریختن توی یه مپ 20 متری ، زیر هر پله ای یه نفر خوابیده و کمپ کرده !)
..............................
در مورد نوشته هم کارت عجله ای بود ، اگه یک بار می خوندی این همه غلط املایی داخلش پیدا نمی شد !
بهتر بود به ویژگی بارز این بازی یعنی تخریب پذیری هم اشاره ای می کردی و همچنین افکت های زیبای اتش که در انفجار ها واقعا به چشم میاد ، در مورد نور پردازی هم کم گفتی چون این بازی واقعا نور پردازی عالی داره . در مورد صدا گذاری و موسیقی بازی هم صحبت کمی شد چرا که صدای اسلحه ها در این بازی خیلی به نمونه های اصلی و واقعی نزدیک تر هستش
 پیش نمایش خوبی بود .. خسته نباشی
این مهم نیست که من بمیرم ! من از این دنیا خسته شدم ! همه افراد حتی دوستانم  نیز به دنبال چشم های من هستم .
-چشم های من نفرین شده است ، قوی ترین گنجوتسو در بین تمام نینجاها .
-جوتسوی من یکی از پیچیده ترین جوتسو ها است ، کوتوآماتسوکامی ( تکنیک انتقال بدن )
تنها ارزوی من صلح بین نینجاها و ارامش است ، شاید مرگ من قدمی کوچک برای این ارزوی بزرگ باشد. امیدوارم نسل های بعد نیز این صلح را جویا باشند....
------شیسویی اوچیها ------
پاسخ
ممنون و خسته نباشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من با دمویی که از این بازی دیدم خیلی ازش خوشم اومد وبه نظرم از cod جلو میزنه.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
خیلی خوب بود.ممنون.به قول دیبازی بفرما گرافیک!
من نمیدونستم برای ایکس باکس هم میاد!

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
(06-13-2013, 04:33 PM)'arian esmaili' نوشته است:
(06-13-2013, 03:23 PM)'Amir Fenix' نوشته است: درود و سپاس ...عالی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خیلی چیز هارو متوجه شدم.
فقط من یه سوتی تو تریلر پیدا کردم ، اون جایی که مَرده پای اون یارو دیگه رو به وسیله یه چاقو میکنه (!) و طرف هیچ دردی رو احساس نمی کنه برای من خیلی جالب یود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

داداش یه بار دیگه تریلرو نگاه کن یارو از حال میره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

یه بار دیگه هم دیدم! یارو فقط ی داد می کشه بعدش انگار نه انگار که پاش قطع شده [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
خیلی خوب بود....فقط میشه منبع سیستم پیشنهادی رو که گذاشتی بگی؟بعید میدونم سریgtx500  واسه این بازی ایده ال باشه.
[تصویر:  PmN.jpg]
پاسخ
(06-13-2013, 04:33 PM)'arian esmaili' نوشته است:
(06-13-2013, 03:23 PM)'Amir Fenix' نوشته است: درود و سپاس ...عالی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خیلی چیز هارو متوجه شدم.
فقط من یه سوتی تو تریلر پیدا کردم ، اون جایی که مَرده پای اون یارو دیگه رو به وسیله یه چاقو میکنه (!) و طرف هیچ دردی رو احساس نمی کنه برای من خیلی جالب یود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

داداش یه بار دیگه تریلرو نگاه کن یارو از حال میره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

نقل‌قول: یه بار دیگه هم دیدم! یارو فقط ی داد می کشه بعدش انگار نه انگار که پاش قطع شده [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
طرف از حال میره
بعدش اگه تو از حال بری میتونی داد و بیداد کنی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
نه آقا جان از حال نرفت! داشت پلک می زد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(06-14-2013, 03:02 PM)'roommate' نوشته است: خیلی خوب بود....فقط میشه منبع سیستم پیشنهادی رو که گذاشتی بگی؟بعید میدونم سریgtx500  واسه این بازی ایده ال باشه.
دوست بزرگوار معلومه که پیش نمایشو دقیق خوندی،اولا دست درد نکنه که دقیق خوندی،دوما:خودمم شک دارم اینا سیستمم مورد نیاز غول گرافیکی ای مثل battlefield 4 باشه ولی خوب منبع هم دارم:
http://digitalbattle.com/battlefield-4-s...uirements/
معتبرترین سایتی که تاکنون سیستمشو گزارش داده gamedebate هست که اینم آدرسشه،حالا دیگه اگه خیال می کنی جایی از کار تویه سیستم مورد نیاز بازی میلنگه دیگه باید بری یخه سایت منبعو بگیری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
http://www.game-debate.com/games/index.p...efield%204
بازم ممنون بخاطر اینکه پیش نمایشو کامل خوندی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
یک نفر نشد بپرسه که آیا این غول گرافیک امکان داره با همچین سیستم کمی اجرا بشه اونم با حدکثر کارایی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]البته من خودم از این چیزا سر در نمیارم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ
هادی جان خسته نباشی..خوشحالم که دست به قلم (یا همون دست به کیبرد) می بینیمت![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
این سری بتل خیلی خفن تر از کال آف نشون داده!امسال رقابت داغ تری رو شاهد خواهیم بود.
مطلب خیلی خوبی بود.خسته نباشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,134 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V White Beard 0 1,257 11-28-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  کدوم بهتره؟ Call of Duty Modern Warfare 2 یا battlefield Bad Company 2؟ Mohammad Fathi 3 1,728 02-23-2018, 11:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  بازبینی بازی Battlefield 1 بر روی MSI GT72VR Gabit0 0 1,711 03-03-2017, 11:38 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,553 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان