امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز یک حماسه! | تاریخچه سری بازی Grand Theft Auto
ممنون بابت مقاله اصلا وقتی اسم gta میاد من که همیشه خستم یهویی شاداب میشم  S0 (2) بهترین فرانچیز عمرم  به نظرم من بهترین نسخه این عنوان IV هستش وحقشه که بیشترین متارو به دست اورده  113
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
خسته نباشی استاد! عجب مقاله زیبایی نوشتی! بسیار عالیه!
یک مقدار نظر شخصی!
بهتره زیر عکس ها که مینویسی یکم فونت رو کوچیکتر کنی! و به جای گذاشتن این خط ها هم میتونستی یه تیتر بزاری هم جالب تر می شد هم نیازی به خطا نبود! وقتی هم که می خوای زیر متنی که نوشتی عکس بزاری اول یه اینتر بزن بعد بزار! این جوری یکم عکس فاصله می گیره از متن و زیباتر می شه الان انگاری عکسا به متن چسبیدن! S0 (43) 
نبود تیتر برای متنت عجیب ترین چیزیه که دیدم! Blink  حداقل اولش یه تیتر میزاشتی خو! نبود تیتر باعث کم شدن جذابیت برخی توضیحات می شه! اگه تیتر زیبا باشه بعضی از خواننده ها حتی بیشتر ترغیب می شن که متن زیرشو بخونن!
سایز بعضی عکسا هم بزرگ بود! بعضی کوچیک! وقتی برای مقاله عکس میزاری مثلاً باکس آرت بازی ها همه ش یه سایز باشه و عکس گیم پلی شون یه سایز! دیگه یکی کوچیک یکی بزرگ نباشه!
یه ایراد های دیگه هم از جمله بعضی غلط های املایی کاملاً واضح و ترکیب نوع نوشتن گفتاری و نوشتاری دیده می شه! یه جا نوشتی نشونه می گیره!! این غلطه! نشانه می گیرد درسته!
ببخشید بابت ایرادا! من کوچیک تر از اونیم که از کسی ایراد بگیرم! فقط خواستم دیگه این مشکلای بعضاً کوچیک رو نداشته باشی! خسته نباشی مقاله هم فوق العاده بود!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(04-14-2016, 04:43 PM)You Never Win نوشته است: خسته نباشی استاد! عجب مقاله زیبایی نوشتی! بسیار عالیه!
یک مقدار نظر شخصی!
بهتره زیر عکس ها که مینویسی یکم فونت رو کوچیکتر کنی! و به جای گذاشتن این خط ها هم میتونستی یه تیتر بزاری هم جالب تر می شد هم نیازی به خطا نبود! وقتی هم که می خوای زیر متنی که نوشتی عکس بزاری اول یه اینتر بزن بعد بزار! این جوری یکم عکس فاصله می گیره از متن و زیباتر می شه الان انگاری عکسا به متن چسبیدن! S0 (43) 
نبود تیتر برای متنت عجیب ترین چیزیه که دیدم! Blink  حداقل اولش یه تیتر میزاشتی خو! نبود تیتر باعث کم شدن جذابیت برخی توضیحات می شه! اگه تیتر زیبا باشه بعضی از خواننده ها حتی بیشتر ترغیب می شن که متن زیرشو بخونن!
سایز بعضی عکسا هم بزرگ بود! بعضی کوچیک! وقتی برای مقاله عکس میزاری مثلاً باکس آرت بازی ها همه ش یه سایز باشه و عکس گیم پلی شون یه سایز! دیگه یکی کوچیک یکی بزرگ نباشه!
یه ایراد های دیگه هم از جمله بعضی غلط های املایی کاملاً واضح و ترکیب نوع نوشتن گفتاری و نوشتاری دیده می شه! یه جا نوشتی نشونه می گیره!! این غلطه! نشانه می گیرد درسته!
ببخشید بابت ایرادا! من کوچیک تر از اونیم که از کسی ایراد بگیرم! فقط خواستم دیگه این مشکلای بعضاً کوچیک رو نداشته باشی! خسته نباشی مقاله هم فوق العاده بود!
ای بابا کدوم استاد؟ بنده شاگرد شما هستم. 
ممنون بابت گوش‌زد ایرادات دفعه‌ی بعدی اصلاح میشه.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
هیچ وقت جمله سردبیر سابق گیم اسپات توی یکی از مقالاتش رو راجع به این بازی از یادم نمیره:

نقل‌قول: GTA همان سری است که از بازی دوبعدی شروع کرد و به حدی رسید که تشخیص آن با واقعیت کمی دشوار شد ... GTA سری بازی‌های سبک جهان-باز را چند قدم به جلو راند.

الحق و والانصاف که درسته ...

تشکر بابت مقاله S0 (62)
پاسخ
خیلی ممنون زیبا بود

پیروز باشی

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,742 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  ویدیوی بررسی تاریخچه و داستان بازی هیتمن به زبان فارسی mrdot2010 0 1,809 11-05-2020, 01:54 AM
آخرین ارسال: mrdot2010
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,172 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,738 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان