امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمار شگفت انگیز کاربران ایرانی در تلگرام,لاین و وایبر
بنابر اطلاعات بدست امده از الكسا از ترافیک خروجی/ورودی های سرورهای تلگرام,لاین و وایبر اطلاعات عجیب و غریب زیر بدست امده است:

[تصویر:  pqx9q360hhig1dv87o12.jpg]

در وایبر: ایران اول، روسیه دوم، امریکا سوم، هند چهارم، برزیل پنجم؛ ایران دز وایبر 11/8 درصد ترافیک سرورهارو به خود اختصاص داده است و روسیه با10/4 درصد در رده دوم میباشد.

[تصویر:  kok0199dkru3tv5lo3yk.jpg]
جالب است در تلگرام امریکا با داشتن اختلاف زیاد با بقیه با 84 درصد درصد وایران با ۳٫۷ درصد دوم، هند با ۳٫۲ درصد سوم ، انگلیس و اسپانیا نیز در رده های چهار و پنج ترافیک در الکسا میباشند.
[تصویر:  ib9du1mavk1fb82ysb9c.jpg]

در لاین نیز حالب است بدانید اندونزی با ۱۵٫۱ درصد اول، امریکا با ۱۱٫۲ درصد دوم و ایران با ۹٫۲ درصد سوم است.

امیدوارم در همه موارد در رده های بالا باشیم نه دنیای مجازی و... و سعی کنیم همیشه فرهنگ است از این نرم‌افزار هارا افزایش دهیم.
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
دیگه ایرانی ها خیلی استفاده میکنن!!!
همه جا بحث این شبکه هاست
پاسخ
باز هم آمار هایی که آدم خندش میگیره، برادر من اصلا تلگرام telegram.com نیست و لاین  line.com نیست 
telegram.me
line.me
هستن پس کلا آماری که گزاشتی اشتباه و نامعتبر هست دادا
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(07-25-2015, 01:54 AM)miatge نوشته است: باز هم آمار هایی که آدم خندش میگیره، برادر من اصلا تلگرام telegram.com نیست و لاین  line.com نیست 
telegram.me
line.me
هستن پس کلا آماری که گزاشتی اشتباه و نامعتبر هست دادا

والا در منبع اینطور زده بود
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
عجب

پرچم ما بالاست :D
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
مرسی ممنونم بسیار عالی بود
پاسخ
سلام . من چند وقته وارد بازی های کامپیوتریم میشم یهو از بازی میپره بیرون . از رایانه کمک هیواتک هم تحقیق کردم ولی کمکی بهم نکرد . به نظر شما چیکارکنم ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترفند های شما کاربران در نرم‌افزار,ویندوز و بازیهای مختلف علیرضا! 0 1,246 07-28-2015, 11:17 PM
آخرین ارسال: علیرضا!
  بیشترین کلمات جستجو شده ایرانی ها در نرم‌افزار Google Chrome علیرضا! 4 2,134 07-25-2015, 05:46 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان