امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن بازی زیبای Mortal Kombat 2011
Lightbulb 
══════▓ به نام خدا ▓══════

[تصویر:  52013199694516909903.jpg]

خوب دوستان بالاخره بازیه  که خیلی ها دوستش دارن واسه PC هم منتشر شد.
این بازی قبل از این برای کنسول های 360 XBOX و SONY 3 منتشر شده بود .
حالا هم این بازی هک شده و شما میتونید یه مبارزه جذاب رو با دوستتون داشته باشید.

*|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|*

آموزش آنلاین بازی کردن :

برای اولین مرحله بازیتون رو نصب کنید یا اگه ندارید میتونید از اینجا دانلودش کنید.

حالا استیم رو از اینجا دانلود کنید و نصب کنید و اگر از قبل اکانت ندارید یدونه بسازید.

(اختیاری) در این مرحله کرک استیم یا همون گرین لوما رو از اینجا دانلود کنید و در محل نصب استیمتون بریزید. 
(اختیاری)

حالا نوبت به دانلود کرک مولتی پلیر بازی میرسه که از اینجا دانلودش کنید و تو محل نصب بازیتون بریزید. (پسورد = www.idgame.ir)

بعد از این کارها استیم رو توسط گرین لوما اجرا کنید و با اکانت خودتون login بشید و فایل اجرایی بازی رو به صورت Non- steam داخل استیم ادد کنید.

سپس بازی رو اجرا کرده و به بخش مولتی پلیر رفته و server filter رو رویه حالت Worldwide بزارید.

حالا به سرور دلخواهتون join بشید و لذتشو ببرید.

☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣

░░░░░░░░  رفع مشکلات : ░░░░░░░░

1- حل ارور D3D ERROR 0x80070057 : 
- از روی کیبورد دو کلید ترکیبی پنجره + R رو بزینید [تصویر:  07530843163386638597.jpg]  
- در پنجره باز شده کلمه ی داخل پرانتز را کپی و اینتر کنید (%AppData%\MKKE\dxdiag.txt)
حالا در فایل txt باز شده کلید ترکیبی Ctrl + f رو بزینید و کلمه Dedicated Memory رو سرچ کنید
و بعد از پیدا کردنش
 اگر مقدار آن کمتر از 1024 بود به 1024 تغییرش بدید و فایل txt رو سیو کنید، ولی اگر بیشتر یا برابر همین مقدار بود کاریش نداشته باشد.
- حالا روی فایل txt مورد نظر راست کلید و تیک گزینه read only رو بزنید و ok کنید.

2- حل مشکل افت فریم در بازی :
در محل نصب بازی به مسیر Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Config رفته و از فایل Coalesced.ini یک backup بگیرید حالا
از این لینک همین فایل رو دانلود کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.

3- حل مشکل CONNECTION ISSUES : 
وارد  Settings -> Downloads & Cloud -> Download region بشید حالا اونو به "UK - London"  تغییر بدید ، همین کار رو دوست شما هم باید انجام بده.

4- حل مشکل FAILED TO INITIALIZE STEAM :
- مطمئن بشید که استمیتون ران باشه 
- استیمیتون رو restart کنید
- کرک مولتی پلیر بازی رو دوباره بریزید 
- سیستم خودتون رو restart کنید

*|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|**|!!|*
اینم تصاویری از محیط بازی :

☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣☣

موفق باشید.
[img]images/smi/s0 (44).gif[/img]

آیـــــــــــــــــدی گـــــیم
ایول چه حالی بده این[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
عزیز اگه بازی کردین تو بخش مولتی باگ یا پینگ داغون لگ یا از این حرفا نداره یا..... بعد چجوری به هم وصل میشیم با مولتی یه شاهکار طرف هستیم
اگه این کار کنه من دیگه از پای pc پا نمیشم
دم تیم اسپیک گرم که  ما معتاد کرده از زندگی انداخته coh2 ,grid 2 ,wow الانم کمبات !! اول صبح کمبات نصبه !!دی

ولی این 
گرین لوما چیه یعنی برنامه دیگه ای ؟یا نه استیم فقط   ا
پلیکیشن دیگه استیم من اصلا این دانلود نکردم برای هیچ بازی آنلاینی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[تصویر:  1111.jpg]  مرحله1 کماندو 1 چقدر سخت بود!
(07-06-2013, 12:17 AM)'masoud123' نوشته است: دم تیم اسپیک گرم که  ما معتاد کرده از زندگی انداخته coh2 ,grid 2 ,wow الانم کمبات !! اول صبح کمبات نصبه !!دی

ولی این گرین لوما چیه یعنی برنامه دیگه ای ؟یا نه استیم فقط   اپلیکیشن دیگه استیم من اصلا این دانلود نکردم برای هیچ بازی آنلاینی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ببین گرین لوما این امکانو به شما میده که بتونی داخل بازی هایی که هک میشن اینوایت بدی
نقل‌قول:  
بعد از این کارها استیم رو توسط گرین لوما اجرا کنید و با اکانت خودتون login بشید
[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

من این برنامه کپی میکنم داخل استیم ولی استیم با گرین لوما بالا نمیاد !با خود استیم ولی باز میشه

سپس بازی رو اجرا کرده و به بخش مولتی پلیر رفته و 
server filter
 رو رویه حالت 
Worldwide
 بزارید.

این server filter من پیدا نکردم تو قسمت آنلاین کجاست؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

10 نفر استخدام کنین این سوال های منو جواب بده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بقیه به کنار اینم هست وارد بازی میشم online میزنم بعد join game میزنم بعد میخوای با کسی بازی کنم میشه ولی وقتی نوبت انتخاب کاراکتر میشه این ارور میده     the game session is no longer [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  1111.jpg]  مرحله1 کماندو 1 چقدر سخت بود!
نقل‌قول:  بعد از این کارها استیم رو توسط گرین لوما اجرا کنید و با اکانت خودتون login بشید[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

من این برنامه کپی میکنم داخل استیم ولی استیم با گرین لوما بالا نمیاد !با خود استیم ولی باز میشه
سپس بازی رو اجرا کرده و به بخش مولتی پلیر رفته و server filter رو رویه حالت Worldwide بزارید.

این server filter من پیدا نکردم تو قسمت آنلاین کجاست؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

10 نفر استخدام کنین این سوال های منو جواب بده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

بقیه به کنار اینم هست وارد بازی میشم online میزنم بعد join game میزنم بعد میخوای با کسی بازی کنم میشه ولی وقتی نوبت انتخاب کاراکتر میشه این ارور میده     the game session is no longer [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

ببین اینکه استیمت با گرین لوما بالا نمیاد واسم جالبه!!!!! حالا یکبار هم بدون گرین لوما تست کن .
بابت ارور the game session is no longer بت بگم که به خاطر سروری هست که بش جوین شدی .
یه پیشنهادیم که بت میکنم یه مقدار صبر کن ، چون یه سریا بازی رو هنوز تهیه نکردن بعدش راحت تر میشه مشکلات رو حل کرد.
آقا لطفا یه ویدیئو هم بزارین بعد این کرک به بخش سینگل صدمه میزنه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(07-06-2013, 08:26 PM)'ARMIN2013' نوشته است: آقا لطفا یه ویدیئو هم بزارین بعد این کرک به بخش سینگل صدمه میزنه ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه منظوره شما اینه که ویدیو آموزشی بزارم ، فکر نمیکنم خیلی سخت باشه ، مراحل آنلاین بازی کردن این بازی . سرو تهش یه کرک انلاین با استیم هست .

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue آموزش کامل آنلاین بازی کردن بازی زیبای Grid 2 MohsenPunisher 52 24,238 09-12-2021, 04:42 PM
آخرین ارسال: eidur100
Photo آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی ) GodofWar2153 65 43,688 07-24-2020, 02:26 PM
آخرین ارسال: amir5612
  روش آنلاین بازی کردن DayZ arshya 73 39,909 04-06-2020, 11:27 PM
آخرین ارسال: Michael7930
  آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) PG.AMiRHoSsEiN 85 61,758 02-08-2020, 03:45 PM
آخرین ارسال: m.s.r.z.y
  آنلاین بازی کردن Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 Maximum-Dev 7 10,093 08-15-2019, 04:26 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان