نظرسنجی: آیا موفق به انجام بازی به صورت Online شدید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
100.00%
3 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن Dying Light برای نسخه های کرک شده
آموزش آنلاین بازی کردن Dying Light برای نسخه های کرک شده *

! I Want to Play ONLINE
مدت هاست که تعداد کثیری از بازی دوستان ایرانی به دلایل گوناگون، دست به خرید نسخه های کرک شده ی بازی های روز دنیا می زنند. همین امر سبب شده است که خیلی از بازی دوستان داخلی، از بخش آنلاین این بازی ها که جذابیت بسیاری دارد محروم شوند. اما در این بین گاهی راه حل هایی برای عبور از این محدودیت وجود دارد. اکنون می توانید یکی از عناوین به روز و در عین حال فوق العاده جذاب یعنی Dying Light را به همراه دوستان خود تجربه و از آن لذت ببرید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه ی انجام این کار را فرا بگیرید...

[تصویر:  dying_light02.jpg?eaa32f]

شرایط لازم:
1- بازی شما حتما باید نسخه ی کرک شده ی شرکت Reloaded باشد (حتما از کرک Reloaded برای کرک کردن بازی استفاده شود).
2- نصب کردن آپدیت 1.2.1 الزامی است.
3-حداقل اینترنت 512 و پینگ زیر 150 لازم است (البته این مشخصات برای بازی بدون لگ است و از سرعت های پایین تر نیز می توان بهره برد).
4- رد کردن اولین مرحله ی بازی برای فعال شدن حالت Multi Player اجباری است.
5- به دلیل کرکی بودن بازی، نام شما در بازی همیشه به صورت RLD! است که همان شرکت کرک کننده بازی است. برای آنلاین بازی کردن، باید این نام را تغییر دهید. ابتدا وارد پوشه ی بازی شوید و فایل Steam.api را باز کنید. سپس !Username=RLD را به نام دیگری تغییر دهید.مثلا Username=Gamefa و یا هر چیز دیگری.

مراحل انجام کار: منسوخ شده
1- در سایت Tunngle.net ثبت نام کنید.
2- جدیدترین نسخه ی برنامه ی Tunngle را دانلود و نصب کنید.
3- به اینترنت متصل شوید و برنامه ی Tunggle را اجرا کنید.
4- در قسمت پایینی برنامه، نام و رمز عبور خود را وارد کنید ( هنگام ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرند).
5- در قسمت Private Network، گزینه ی Join را انتخاب و در بین سرور ها به دنبال سرور بازی مورد نظر خود (در اینجا Dying Light) بگردید. اگر موفق به یافتن بازی نشدید، در همان قسمت، سمت چپ، نام بازی را سرچ کنید. یکی از سرور ها را انتخاب و روی آن دو بار کلیک کنید. صفحه ای باز می شود که پس از چند ثانیه در بالای آن جمله ی Joined to server نقش می بندد.
6- برنامه و صفحه را باز نگه دارید و وارد بازی شوید. قبل از زدن گزینه ی Continue، وارد بخش Options شوید. سپس وارد بخش Online شده و گزینه ی Game Type را بر روی حالت LAN قرار دهید. گزینه ی Voice Chat را روی حالت On و گزینه ی Zombie Invasion را روی حالت At Night و گزینه ی آخر را روی حالت Normal قرار دهید.
7- وارد بازی شوید. (گزینه ی Continue را زده و وارد بخش داستانی شوید).
8- دکمه ی Esc را زده و از صفحه ی باز شده، وارد گزینه ی Match Making شوید.
9- گزینه ی Find Match را انتخاب و منتظر پیدا شدن سرور مورد نظر به وسیله ی بازی شوید.
10- یکی از نقشه های پیدا شده را انتخاب (بهترینشان همان اولی است) و بر روی آن کلیک و گزینه ی Yes را بزنید.
11- از بازی آنلاین لذت ببرید.

روش جدید برای انجام بازی به صورت آنلاین

مراحل انجام کار:

1- نسخه کامل RELOADED را نصب کنید.
2- تمامی آپدیت های منتشر شده تا ورژن 1.6.2 را به ترتیب نصب کنید.
3- استیم را باز کنید و داخل اکانت خود شوید.
4- بازی را از DyingLightGame.exe اجرا کنید.
5- وقتی داخل بازی هستید، مرحله مقدمه بازی را انجام بدهید تا بخش آنلاین برای شما دردسترس قرار بگیرد.
6- Host: Host بشوید و دوستان خود را به بازی دعوت کنید.
7- Client: دعوت به بازی را قبول کنید و به بازی Host بپیوندید.
8- بازی کنید و لذت ببرید.

فایل های مورد نیاز برای اجرا بازی

Update 1.2.1 Incl DLC-RELOADED
Update 1.4.0-RELOADED
Update v1.5.0-RELOADED Part 1
Update v1.5.0-RELOADED Part 2
Update v1.5.0-RELOADED Part 3
Update v1.5.1 Incl DLC-RELOADED Part 1
Update v1.5.1 Incl DLC-RELOADED Part 2
Update v1.5.1 Incl DLC-RELOADED Part 3
Update v1.5.1 Incl DLC-RELOADED Part 4
Update v1.5.1 Incl DLC-RELOADED Part 5
Update v1.6.1-RELOADED
Update v1.6.2-BAT

کرک های بخش آنلاین

Dying Light V1.6.1
Dying Light V1.6.2

[تصویر:  dying_light_screenshot_06.jpg]

-------------------------------------------------------------
در پایان خواهشمند ام لطفا نام کاربری و سرور مورد نظر خود را از بخش نظرات در اختیار یکدیگر بگذارید تا بتوانیم با یکدیگر از این بازی لذت ببریم. این خارجی ها استاد تک روی هستند.
این هم مشخصات بنده:
Username: MAB 1377

بدرود.
پاسخ
نظرسنجی رو ورداری خیلی بهتره داداش اخه اصلا بده چنین نظرسنجی هر کسی بتونه اجرا بکنه اگه بخواد میگه اگه نخواد نمیگه
اما اون کسی که نتونه به احتمال زیاد میگه پس خوددانی
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
(03-30-2015, 04:55 PM)علیرضا! نوشته است: نظرسنجی رو ورداری خیلی بهتره داداش اخه اصلا بده چنین نظرسنجی هر کسی بتونه اجرا بکنه اگه بخواد میگه اگه نخواد نمیگه
اما اون کسی که نتونه به احتمال زیاد میگه پس خوددانی

علیرضا جان. اگه خواستی سروری که همیشه میری توش و آیدی ات رو بده با هم بازی کنیم...(البته احساس می کنم شما اریجینال بازی می کنی)
ممنون از پیشنهادت. خودم هم دو دل بودم که بزارم نظرسنجی رو یا نه. دلیلش هم میزان موفقیت بدست اومده برای کاربر ها در هنگام استفاده از این روش هست.
امیدوارم برای همه کارساز باشه.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
الان یه سری مشکلات دارم اینترنتم هم ناجور شده
طی روز های آتی بهت خصوصی میفرستم
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
هرکی بازی میکنه ادد کنه تانگل منو
Ehsancj1377
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
سلام دوستان.این یوزن من توی تانگل هستش هر کس دوست داشت میتونه بیاد با هم این بازی رو انلاین بزنیم.ALIRA877
پاسخ
داداش اگه میشه لطفا اموزش انلاین بازی کردن fifa 15 نسخه ی کرکی را هم بذار مجبور بودم اسپم بدم چون هیچ جای فروم نتونستم اموزشی پیدا کنم
پاسخ
تو بازی انلاین باس چیکار کرد؟ مث افلاین هس ؟یعنی تنهایی؟
پاسخ
(08-29-2015, 02:33 PM)mamad.dagger نوشته است: تو بازی انلاین باس چیکار کرد؟ مث افلاین هس ؟یعنی تنهایی؟

نه رفیق اسمش روشه دیگه آنلاینه یعنی میتونی با دوستان و کسای دیگه بازی کنی
نت قوی هم میخواد
پاسخ
چجوری شما رو پیدا کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای پیدا کردن اسم بازی کامیونی amirtt1 0 1,490 09-02-2021, 11:39 AM
آخرین ارسال: amirtt1
  ران کردن سرور کانتر استرایک 1.6 epubmihan12 2 1,798 11-18-2020, 06:29 AM
آخرین ارسال: Mehaffey
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,344 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  هنگ کردن بازی haji1368 0 1,158 03-30-2020, 06:45 AM
آخرین ارسال: haji1368

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان