امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن call of duty mw3 به روش PlusMaster
با سلام دوستان امروز براتون آمور آنلاین بازی کرد  call of duty mw3 به روش PlusMaster بهتون میگم
1-ابتدا بازی رو نصب کنید
2-این فایل رو هم دانلود کنیددانلود 
3-فایلی که در مرحله قبل دانلود کردید را از حالت فشرده خارج نموده و در پوشه اصلی بازی انتقال دهید.
4-در این انجمن ثبت نام کنید
5-سپس فایلی را که در پوشه ی بالا ریختید رو اجرا کنید تا بازی رو آپدیت کنه
6-پس از اتمام نام کاربری و رمز عبوری که در ثبت نام داخل انجمن بالا از آن ها استفاده کردید را وارد کنید
و با خیال راحت بازی کنید البته اینطوریا نیست که هیچی نداشته باشه یه سری مشکلات داره که آموزشو قرار میدم

مشکلات رایج در اجرای بازی
1-ساعت ویندوز خود را آپدیت کنید
آموزشجهت انجام این مرحله : بر روی ساعت و تاریخ پایین سمت راست ویندوز کنید چپ کلیک کنید و بر روی گزینه Change date and time settings کلیک نمایید. سپس به سربرگ Internet Time رفته و روی Change Settings کلیک کنید.هم اکنون با این شرایک که در قسمت Server این آدرس باشد : time.windows.com بروی گزینه Update Now کلیک کرده و ok کنید.مشکل بعدی
آموزش
مشکل بعدی این است که شما بازی خودتون را بروزرسانی/update کرده اید، اما حالا که بازی را اجرا می کنید بدون دریافت هیچ ارور خاصی بازی اجرا نمیشود و شما نمی دانید که علت آن چیست، برای رفع این مشکل با توجه به نسخه سیستم عامل خود بسته های زیر را دانلود و نصب کنید و رایانه خود را یکبار راه اندازی مجدد/Reset کنید.
  1. و یا اگر از سیستم عامل های 64 بیتی استفاده می کنید هردو فایل زیر را دانلود و اقدام به نصب آن ها نمایید :
دانلود نسخه 32 بیتی : دانلود 
دانلود نسخه 64 بیتی : دانلود 
  1. اگر در مرحله ای ارور appld is not configured را دریافت کردید بازی شما مشکل دار هست و باید نسخه دیگری از بازی و از جای دیگری تهیه کنید.
من ویندوز خودمو تازه عوض کردم و این کارا تونستم اجراش کنم و آنلاین هم زدم کسایی که تو اجراش مشکل داشتن پیام بدن 

پاسخ
به من این ارور رو میده: 
authorization fail with different serial number
چیکار باید بکنم؟
پاسخ
کاربر محترم من نوشتم مشکلات خود را بصورت خصوصی برای من بفرستید تا جواب بدم
لازم نبود تایپک رو زنده کنید
مشکلاتان را به صورت خصوصی به من بدید
پاسخ
کلا همه لینکا ارور میده :dodgy: :dodgy:
پاسخ
این روش پلیر داره؟
خودمو نکشم اجراش کنم ببینم پرنده پر نمیزنه. لطفا بگیدپلیر داره یا نه. خیلی ممنون
پاسخ
(04-13-2017, 07:09 PM)slayer نوشته است: این روش پلیر داره؟
خودمو نکشم اجراش کنم ببینم پرنده پر نمیزنه. لطفا بگیدپلیر داره یا نه. خیلی ممنون

نه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 186 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 55,924 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  آموزش انلاین بازی کردن GTA V با نسخه کرکی Rise of Duty 20 14,078 12-28-2019, 08:57 PM
آخرین ارسال: javad81yyy
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,927 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  سرور جی تی ای 5 آنلاین | Gta 5 Online Server In Iran TheEnD 25 34,399 06-27-2019, 09:54 AM
آخرین ارسال: alibahramian898@gmail.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان