امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بازی سازی اندروید
آیا شما علاقه مند به یادگیری ساخت بازی برای اندروید هستید ؟ یک ایده عالی در ذهن خود دارید و نمی دانید که از کجا شروع کنید ؟
دیگر نیازی نیست تا هزینه های گزاف کلاس آموزش اندروید را پرداخت کنید.
این دوره آموزشی  تمام مباحث پایه جاوا برای ساخت بازی برای اندروید را پوشش می دهد. در این دوره به جزییات مورد نیاز برای ساخت بازی چه کسانی که مبتدی هستند یا پیشرفته، می پردازیم.  شما پس از گذراندن این دوره بازی بالا را که در عکس مشاهده می کنید را خواهید ساخت و آن را برای اندروید پورت می کنید.
در این آموزش ما ابتدا در فصل اول جاوا را یاد خواهیم داد، سپس با فصل دوم و سوم بازی سازی خود را شروع می کنیم. و فصل چهارم با پورت آن برای اندروید بازی خود را کامل فرا گرفته و آماده انتشار می کنیم.
در فصل آخر به آموزش بازی معروف Flappy Bird می پردازیم تا تمام دانسته های مورد نیاز برای ساخت بازی را به صورت یک آموزش عملی کامل می کنیم. شما پس از گذراندن این فصل به یک بازیسازی اندروید تبدیل خواهید شد.
مهمترین نکته در آموزش این است که هرگز تسلیم نشوید و آموزش ها را دنبال کنید.
امکان دانلود برنامه ها و فایل های مورد نیاز مانند عکس و صدا در برنامه اضافه شده تا دقدقه این قبیل مشکلات را نداشته باشید.
در حال حاضر تنها فصل اول آموزش را منتشر کردم چون روند ساخت بازی یک فرایند زمانبر هست. برای همین هر فصل را با یک بازه زمانی خاص منتشر می کنم تا شما هر فصل را مطالعه و تمرین کنید تا به به خوبی مباحث مختلف را یاد بگیرید.
همچنین بازخورد شما از نحوه آموزش را مشاهده کنیم تا کمی و کاستی ها را برطرف کنم.
طبق برنامه زمانبندی که کردم، از زمان انتشار فصل اول، بعد از 3 روز فصل دوم را منتشر می کنم. فصل سوم و چهارم با اختلاف یک هفته ای و فصل آخر که Flappy Bird است با اختلاف 10 روزه.
اگر کسی از دوستان، آشنایان و اقوام را که می شناسید که تمایل به ساخت بازی برای اندروید را دارند توصیه کنید تا برنامه را خریداری کنند.

این برنامه اکنون در IranApps آماده دانلود است و بزودی در بازار و مایکت قرار خواهد گرفت. جهت خریداری و دانلود به IranApss بروید و نام " آموزش بازی سازی اندروید" را جستجو کنید.

من برای نوشتن این دوره آموزشی مبنا را بر این گذاشتم که مخاطب من یک مبتدی برای بازی سازی با جاوا برای اندروید است. بنابر این اگر من چیزی را به اندازه کافی توضیح ندادم یا اینکه برنامه دارای ایراداتی بود در همینجا یا از طریق ایمیل majid.mohammadi.69@gmail.com به من اطلاع  دهید تا تغییرات لازم در آموزش و برنامه را انجام دهم.

با تشکر از شما که برنامه را خریداری و مطالعه کردید.

پاسخ
فصل دوم در Iranapps اضافه شد
http://iranapps.ir/app/com.majidmohammad...metraining
فصل دوم به مایکت جهت بررسی ارسال شد
http://myket.ir/App/com.majidmohammadi.a...B%8C%D8%AF

فعلا به خاطر یک سری مشکلات برنامه در بازار ارسال نمیشه تا مشکلات برطرف بشه .. پس اگر علاقه مند به خرید هستید از این 2 سایت اقدام کنید.

پاسخ
فصل سوم منتشر شد

پاسخ
فصل چهارم برای انتشار ارسال شد
فردا در مایکت و ایران اپز قرار میگیرد
اکنون می توانید فصل سوم را از بازار دانلود کنید .. فصل چهارم در بازار به دلیل طولانی تر بودن زمان بررسی و انتشار برنامه، با اختلاف 4-5 روزه منتشر خواهد شد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo آموزش موشن گرافیک imanfo 3 2,214 01-15-2022, 04:44 PM
آخرین ارسال: elibanoo
  آموزش پلاگین های افترافکت imanfo 0 1,246 03-01-2020, 12:44 PM
آخرین ارسال: imanfo
  آموزش پریمیر پرو imanfo 0 1,422 03-01-2020, 12:41 PM
Photo آموزش افترافکت imanfo 0 1,230 03-01-2020, 12:38 PM
  آموزش کسب درآمد از بازی لم-جایزه هر بازی 7500 تومان lem pool 11 7,507 08-19-2018, 03:24 PM
آخرین ارسال: itan666

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان