امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor
با سلام

[تصویر:  shadow-of-mordro.jpg]

امروز براتون آموزش حل ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth Shadoe of mordor رو گذاشتم . چون دیدم واقعا این بازی حیفه که یه گیمر نتونه تجربش کنه چون خودم خیلی ازش خوشم اومد. خب بگذریم از حاشیه و بریم سر اصل مطلب:

ابتدا باید شما حداقل سیستم مورد نیاز یا بالاتر از اون رو برای اجرا بازی دارا باشید:

[font=tahoma]حداقل سیستم مورد نیاز:[/font]
  • Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 25 GB available space
[font=tahoma]سیستم پیشنهادی:[/font]
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 40 GB available space

توجه کنیدکه این بازی به هیچ عنوان روی سیستم های 32 بیتی اجرا نمیشه. پس اگه سیستمتون 32 بیتی دنباله مطالب رو نخونید.

قبل از اجرای بازی این کار رو انجام بدید بهتره. شاید هم لازم شد:
آخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده برای کارت های گرافیکی ATI یا همان AMD درایور  AMD ( ATI ) Catalyst Display Drivers 14.9 WHQL است، که می توانید از سایت amd دانلود کنید و یا از سایت های ایرانی دانلود نمایید. 
آخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده برای کارت های گرافیکی جیفورس و یا همان nVIDIA درایور  NVIDIA GeForce Driver 344.11 WHQL WHQL است، که می توانید از سایت NVIDIA دانلود کنید و یا از سایت های ایرانی دانلود نمایید.

میتونید تو گوگل یه سرچ کوچیک بزنید و آپدیت مورد نیاز خودتون رو پیدا میکنید. فقط به درایو نسخه ی 64 بیتی و 32 بیتی دقت داشته باشید. اگر سیستم 32 بیتی دارید باید درایو 32 بیتی کارت گرافیک خود و اگر سیستم شما  64 بیتی هست درایو کارت گرافیکی نسخه ی 64 بیتی رو بگیرید ( توجه کنید اگه سیستمتون 32 بیتی هست نمیتونید این بازی رو اجرا کنید)

رفع مشکل اجرا نشدن بازی پس از کلیک روی ایکون بازی:

مطمئنا خیلی از افراد ( ازجمله خودم) همیشه در اجرای برخی از بازی ها به این مشکل برمیخورند و این بازی از این قاعدع مستثنا نخواهد بود . اگر شما این مشکل رو برای اجرا کردن بازی دارید کافیه کرک بازی رو از لینک زیر دانلود کنید سپش در محل" Gamefolder/x64 " کپی کنید و سپس Copy and Repelace رو بزنید. قظعا مشکلتون برطرف میشه و میتونید از بازی لذت ببرید.

لینک کرک : 
http://download31.mediafire.com/sahlwwbx...com%29.rar

حل مشکل افت فریم بازی : 
: در تنظیمات گرافیکی بازی گزینه های مانند "V-Sync و SSAA" را خاموش نمایید و یک علت کند بودن بازی میتواند این باشد که رم PC شما پایین است(الیته اگه سیستم مورد نیاز رو دارید نگران این مورد نباشید.)
، کار بعدی که میتونید برای رفع افت فریم کنید، دانلود جدید ترین آپدیت کارت گرافیتون و نصب کردن آن میباشد . اگر تمام این کارا رو کردین و فایده نداشت . شما آدم بدشانسی هستید و باید منتظر آپدیت و یا پچی برای این عنوان باشید

فعلا که مشکلات رایج تو این بازی همیناست . اگر مشکل جدیدی پیدا شد حتما اضافه میکنم. اگر هم شما مشکلی غیر از این آموزش ها برای اجرای بازی داشتید میتونید تو همین پست بپرسید. خودم و دوستان سعی میکنیم تا جایی که میتونیم کمکتون کنیم.

پاسخ
حل مشکل افت فریم بازی : 
: در تنظیمات گرافیکی بازی گزینه های مانند "V-Sync و SSAA" را خاموش نمایید و یک علت کند بودن بازی میتواند این باشد که رم PC شما پایین است(الیته اگه سیستم مورد نیاز رو دارید نگران این مورد نباشید.)
، کار بعدی که میتونید برای رفع افت فریم کنید، دانلود جدید ترین آپدیت کارت گرافیتون و نصب کردن آن میباشد . اگر تمام این کارا رو کردین و فایده نداشت میتونید افزونه ی"[bgcolor=#FF0000]HD.Texture.Pack.Addon[/bgcolor]"این بازی رو دانلود و نصب کنید . و اگر باز هم فایده نداشت شما ادم بدشانسی هستید و باید منتظر آپدیت و یا پچی برای این عنوان باشید

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حالت خوبههههههههههههههههه؟این پچ 9 گیگی رو دانلود کنیم افت فریم حل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اطلاعات خواهشا ببر بالا.این یه تیکه رو هم پاک کن. برای نصب این پچ اونایی که سیستم الترا رو دارن میتونن رو High بزنن بعدا شما میگی برا رفع افت فریم.

یکم دقت کن خواهشا
در ضمن از اون سایتی که کرک رو برداشتی ، معلومه که هیچی اون سایته نمیدونه منم میشناسم چه سایت بدرد نخوریه. کرک SKIDROW این بازی اصلا وجود نداره همش و همش CODEX هست. اصلا اسکیدرو سراغ این بازی نرفته زدی کرک اسکیدرو.تازه نسخه ی بلک باکس هم نسخه ی CODEX رو کم حجم کرده که اخرش بازم میرسه به کرک CODEX
بازم ممنون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
من از همون سایت کرک رو دانلود کردم درست بود و معتبره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من امتحان کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بقیه چیزها هم ویرایش شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(10-07-2014, 01:00 AM)'HardCore Gamer' نوشته است: من از همون سایت کرک رو دانلود کردم درست بود و معتبره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من امتحان کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بقیه چیزها هم ویرایش شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوست عزیز اون کرک CODEX هست نه SKIDROW.
اصن SKIDROW سراغ این بازی نرفت. میخوای توی تورنت (( مرجع دانلود تمام دنیا )) مثل کیک اس و رار بی جی سرچ کن کرکش رو اگه SKIDROW اومد من از فروم میرم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
خب میگی من چیکار کنم نوشته Skidrow؟

من دیدم کرکه سالمه و کار میکنه گذاشتمش. کار هم ندارم اسگیدرو باشه یا کودک.س
پاسخ
درود...
اون لینک کرک خیلی بدردم خورد، ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
http://www.speedtest.net/my-result/3814741181
پاسخ
یه کم از لحاظ نگارشی متنتون مشکل داره. یه بار با دقت بخونید اصلاح کنید لطفا. یه جا به جای مشکل نوشتید مکل.
اینم بنچمارک بازی:
[تصویر:  http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test...r_1920.jpg]

به نظر میاد حداقل سیستم مورد نیاز رو یکم بالا بردنش. با گرافیک های ضعیف تر هم میتونید بازی کنید.
پاسخ
آره دیگه معمولا یه مقدار رو سیستم لارمه میکشن
پاسخ
مال من 4 تا DVD و نسخه ی Core Pack هستش.وقتی فایل های نصب بازی رو Unpack میکنم و رو گزینه ی نصب کلیک میکنم میگه دیسک 1 رو بزار.منم میزارم و OK میکنم اما نصب نمیکنه و هی میگه دیسک 1 رو بزار درحالی که دیسک داخل دستگاه هستش.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,541 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,708 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,504 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,866 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt مجیدنصر 1,422 340,762 06-19-2020, 02:58 PM
آخرین ارسال: mr3023m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان