امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت آواتار با استفاده از فوتوشاپ | درخواستی کاربران...
با سلام.
از اونجایی که عده‌ی زیادی از کاربران با طریقه‌ی ساخت آواتار آشنایی ندارند، بنده سعی کردم با استفاده از ویدئوی زیر نحوه‌ی انجام دادن این کار رو آموزش بدم. امیدوارم این آموزش نیز براتون کاربردی و مفید بوده باشه...
توجه: این پست به درخواست عده‌ای از کاربران انجمن طراحی شده.

[تصویر:  joel_the_last_of_us_by_noc21_d6nymkm.jpg]
تصویر پرو‌ژه

لینک دانلود ویدئو با حجم 13 مگابایت

اگر سوالی در رابطه با مراحل آموزش دارید، حتما در همین پست اون رو با بنده در میون بگذارید...
پاسخ
خیلی ممنون سجاد جان
آموزش خیلی کاملی بود من که دقیقا یاد گرفتم S0 (2)
خسته نباشید. S0 (24)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
سلام.
یه ایراد از ویدیو میشه گرفت و اون اینه که کیفیت زیاد خوب نبود.
بعد یه پیشنهاد برای اون قسمت اخر که عکس رو وارد پروژه آواتار کردید، اون قسمتی که عکس رو کوچیک میکنید بهتره به هموش شکلی که کلید ctrl رو گرفتید کوچیک کنید و دستتون رو از روش بر ندارید، برای این که اگر مشاهده کنید شخصیت یکم اندام بدنش بهم ریخت!

بازم ممنون از این که قرار دادید، برای کسانی که تازه وارد هستند خیلی تاپیک مفیدی هستش S0 (62) S0 (29)
پاسخ
(04-18-2016, 11:39 PM)maziyarr نوشته است: سلام.
یه ایراد از ویدیو میشه گرفت و اون اینه که کیفیت زیاد خوب نبود.
بعد یه پیشنهاد برای اون قسمت اخر که عکس رو وارد پروژه آواتار کردید، اون قسمتی که عکس رو کوچیک میکنید بهتره به هموش شکلی که کلید ctrl رو گرفتید کوچیک کنید و دستتون رو از روش بر ندارید، برای این که اگر مشاهده کنید شخصیت یکم اندام بدنش بهم ریخت!

بازم ممنون از این که قرار دادید، برای کسانی که تازه وارد هستند خیلی تاپیک مفیدی هستش S0 (62) S0 (29)
سلام مازیار جان.
درکل با حرفت موافقم. من این ویدئو رو در عرض ده دقیقه درست کردم و توش یک سری موضوعات رعایت نشد متاسفانه. در مورد کیفیت ویدئو هم کاملا با شما موافقم و این موضوع رو در آینده رعایت خواهم کرد.
نقل‌قول: اون قسمتی که عکس رو کوچیک میکنید بهتره به هموش شکلی که کلید ctrl رو گرفتید کوچیک کنید و دستتون رو از روش بر ندارید، برای این که اگر مشاهده کنید شخصیت یکم اندام بدنش بهم ریخت!

نظرتون برام محترمه و حرفتون درسته، اما برای اینکه شکل کلی حفظ بشه اصولا از Shift استفاده میکنن نه Ctrl! دلیل اینکه نشد این موضوع رو در بطن ویدئو قرار بدم این بود که بنده این موضوع رو در آموزش های قبلی توضیح داده بودم و تکرارشون جایز نبود. هرچند که حفرتون صحیحه و باید اصولی کار می‌کردم...
در کل بابت نظر ممنونم مازیار جان. موفق باشید... S0 (29)
پاسخ
با سلام خدمت شما و عرض تشکر بابت آموزش زیباتون الان اگه مهمونی نبودم یه آواتار براتون میفرستادم نمره بدید به عنوان استاد بهم.
فقط یه نکته و سوال اینکه میشه آموزش کار با برنامه ی PicsArt رو آموزش بدید؟ چون خیلی از کاربرا از سیستم اندروید هم استفاده میکنن و اگه بلد باشن با این سیستم هم کارهای گرافیکی لنجلم بدن واقعا عالی میشه.
[تصویر:  499bf016f358d2b5523e0ce8604549da.jpg]
مثلا من این آواتار رو با این برنامه ساختم ولی همونطور که میبینید خیلی سطحی و سادست اگه یه آموزش کامل درمورد این برنامه بدید که باهاش بتونیم یه آواتار زیبا مثل این بسازیم واقعا عالی میشه.
ممنون از زحماتتون

Sent from my YOGA Tablet 2-830LC using Tapatalk
پاسخ
(04-21-2016, 07:59 PM)mohireza نوشته است: با سلام خدمت شما و عرض تشکر بابت آموزش زیباتون الان اگه مهمونی نبودم یه آواتار براتون میفرستادم نمره بدید به عنوان استاد بهم.
فقط یه نکته و سوال اینکه میشه آموزش کار با برنامه ی PicsArt رو آموزش بدید؟ چون خیلی از کاربرا از سیستم اندروید هم استفاده میکنن و اگه بلد باشن با این سیستم هم کارهای گرافیکی لنجلم بدن واقعا عالی میشه.
[تصویر:  499bf016f358d2b5523e0ce8604549da.jpg]
مثلا من این آواتار رو با این برنامه ساختم ولی همونطور که میبینید خیلی سطحی و سادست اگه یه آموزش کامل درمورد این برنامه بدید که باهاش بتونیم یه آواتار زیبا مثل این بسازیم واقعا عالی میشه.
ممنون از زحماتتون

Sent from my YOGA Tablet 2-830LC using Tapatalk

با سلام.
ممنون نظر لطفتونه...
همون‌طور که درخواست دادید، بزودی یک آموزش کامل از مراحل ساخت آواتار با این نرم افزار در فروم قرار داده میشه. امیدوارم مثل همیشه آموزش‌ها کاربردی و مفقد بوده باشه...
پاسخ
فوق العاده بود جوان خسته نباشی خیلی عالی بود S0 (2)
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت تصویر متحرک با فتوشاپ hesam.crysis 16 19,260 01-27-2017, 02:57 PM
آخرین ارسال: rarte
  تاپیک آموزش فتوشاپ | این جلسه: ساخت آواتار برای انجمن سجاد محمدی پور 10 6,126 06-14-2016, 05:27 PM
آخرین ارسال: H_DS_N
  ساخت شکل(Shape) hesam.crysis 5 3,342 04-30-2016, 01:32 PM
آخرین ارسال: azizi_372
  آموزش فتوشاپ (جلسه‌ی چهارم) | رفع قرمزی چشم! سجاد محمدی پور 0 1,841 04-02-2016, 09:53 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  سوالات و درخواست های آموزش فتوشاپ hesam.crysis 12 5,955 09-28-2015, 08:40 PM
آخرین ارسال: PER3ICA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان