امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آهنگ‌ساز بازی‌های Myst و Riven برای کار برروی بازی Obduction بازگشته است
آهنگ‌ساز بازی‌های Myst و Riven برای کار برروی عنوان مستقل مورد انتظار Obduction بازگشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

آهنگساز بازی‌های Myst و Riven، آقای رابین میلر، تایید کرد که برای کار برروی بازی Obduction به استودیو Cyan Worlds بازگشته است.

این حقیقت دارد و رسمی است… من در حال ساخت قطعه‌های موسیقی برای بازی Obduction هستم. من کار خود را تازه شروع کردم و بازی به‌نظر شگفت‌انگیز می‌آید.

— Robyn Miller (@tinselman) November 12, 2015

آقای میلر پیش از این اعلام کرده بود که در ساخت بازی مشارکت‌هایی دارد و در نقش یک شخصیت در کنار brother Rand صداگذاری می‌کند. brother Rand و Cyan Worlds سازندگان بازی‌های Myst و Riven هستند و هم‌اکنون brother Rand کار رهبری استودیو را عهده دارد.

بازی Obduction در اواخر سال ۲۰۱۳ با موفقیت بودجه خود را با کمک کیک‌استارتر تامین کرد و پیش بینی می‌شد که بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شود، اما عرضه این بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و Mac تا سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ تاخیر خورد. با این‌که جو و اتمسفر این بازی به بازی‌های پیشین استودیوی Cyan Worlds شباهتی ندارد اما انتظار می‌رود تا عناصر آشنای زیادی را مشاهده کنیم مخصوصا اکنون که آقای میلر به عنوان آهنگ‌ساز بازگشته است.

[تصویر:  obduction-250x141.jpg]

منبع
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رویدادهای بازی 2023 mohandesvibre 2 1,187 02-01-2024, 07:38 AM
آخرین ارسال: interpretdiaper
  رویدادهای بازی 2023 mohandesvibre 0 1,095 01-31-2024, 12:42 AM
آخرین ارسال: mohandesvibre
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 1,008 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,468 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,695 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان