امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت تازه ی The Witcher 3 کارایی این بازی را در PS4 بهبود خواهد بخشید
[تصویر:  thewitcher3-ds1-670x377-constrain.jpg]
اگر شما نیز، جزو افرادی هستید که عنوان The Witcher 3 را، همچنان بر روی پلتفرم PS4 بازی کرده و منتظر یک پیشرفت در این عنوان هستید، بسته ی الحاقی پیش روی به شما کمک خواهد کرد همانطور که پاسخگوی مردم در سایت اختصاصی این عنوان آقای Marcin Momot ذکر کرده است:
نقل‌قول: عملکرد نسخه ی PS4 بازی با هر بسته ی الحاقی بهبود میابد،و بسته ی پیش روی نیز کارایی مذکور را دارد.
آقای Momot همچنین، اطمینان دادند که بسته ی "Heart Of Stone" جزئیات، محتوای فوق العاده ای به همراه خواهد داشت.
نقل‌قول: به زودی زود، ما کم کم اطلاعاتی عطف به موضوع مذکور منتشر خواهیم ساخت. مطلع بمانید. اطلاعات عالی و با پیچ و تابی فوق العاده خواهند بود.
به نظر می آید این بهینه سازی، اچیومنت ها و تروفی های تازه ای برای جمع کنندگان اضافه خواهد ساخت.
نقل‌قول: مطمئنا، تروفی/اچیومنت های اضافه ای وجود خواهند داشت، من شخصا جویای این مورد شده ام.
شایع است که Momot همچنین اشاره به این داشته، که تیم سازنده از استودیو راک استار نیز کمک هایی گرفته است. ایشان گفته اند که بازی The Witcher 3 در برخی زمینه ها از Red Dead Redemption الهام گرفته است.
نقل‌قول: استودیو ما بسیار برای نظر هواداران ارزش قائل بوده است، بسیاری از آنان طرفدار RDR بوده اند (من هم شاملشان هستم)، پس مطمئنا بعضی از قابلیت های بازی ما از بازی راک استار الهام گرفته شده اند.
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,376 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,295 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,300 10-22-2019, 09:38 PM
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,165 10-22-2019, 09:34 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,138 10-22-2019, 09:31 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان