امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ps3 هک شده ؟
دوستان اگه میدونید تو رو خدا جواب بدید ...
ps3 هک شده ؟ قیمتش چنده ؟ قیمت بازیهای هک شده چنده ؟ بازیها رو چه شکلی بریزیم تو ps3 ؟ مثلا همین the last of us رو کپیش رو میخوام بخرم چند در میاد و چه شکلی بریزم ؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
ps3 هک شده کامل

قیمتش[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

قیمت بازی های هک شده اگه از سایت های فروش خریداری کنی مقدار قیمت تفاوفت داره ولی اگه روی هارد بریزی 2 تومن تا 4 هزار تومن

باید برای ریختن بازی ها یک هارد اکسترنال داشته باشی تا بازی رو تو هارد بریزی

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] تاپیک الان بسته میشه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
خوب برای یک سوال نباس تاپیک می زدید ! ...درود...
بله PS3 هک شده اما فقط کنسول هایی که فرمور کارخونه ایشون 3.55 به پایین بوده...بازی ها رو هم می تونید با هارد اکسترنال بریزید یا هم که بعضی ها رو تو هارد داخلی خود کنسول ...the last of us هم بستگی داره ...مثلا گاد اف وار موقعه ای که اومد بعضی جا ها حتی 25.000 تومن هم بود اونم به خاطر تعداد DVD زیادی که داشت !
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
با سلام خدمت جناب آرش
من اگه بخوام یه ps3 هک شده بخرم قیمتش الان حدود چنده؟
پیشنهاد میکنید تا تابستون صبر کنم یا حالا وارد عمل بشم؟
اگه میشه یه توضیحم درباره ی مدلهاش بدین مثل slim و ...
با سپاس
I'm not a player,but a gamer
players get chicks
I get Achievements

پاسخ
(06-06-2013, 10:58 AM)'soroushsam' نوشته است: با سلام خدمت جناب آرش
من اگه بخوام یه ps3 هک شده بخرم قیمتش الان حدود چنده؟
پیشنهاد میکنید تا تابستون صبر کنم یا حالا وارد عمل بشم؟
اگه میشه یه توضیحم درباره ی مدلهاش بدین مثل slim و ...
با سپاس

ببین دوست عزیز PS3 هک شده الان از 1600 تا 1750 این حدودا هست البته اگه اسلیم بخوای و گرنه فت انیطوری نیست!و یه چیزی با توجه به سود جو بودن و حریص بودن بازاریا تو ایران هرچی زود تر بخری به نفعته تابستون قیمت کنسول فقط رو به افزایش میره چون کشور ما کاری با قیمت های جهانی نداره!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
کلا PS3 سه مدل داره:fat و Slim و Super Slim ...که به ترتیب از قدیمی ترین مدل به جدیدترین نوشتم....مدل های فت بزرگترین نوع این کنسول هستن که احتمال هک شدنشون از مدل های دیگه بیشتره ...مدل اسلیم هم اندازش یک مقدار کوچیکتر شده و با توجه به اینکه جدید تر هم هست ظرفیت هارد نسبت به مدل های فت بالا تر هم رفته ....و سوپر اسلیم هم هینطور ولی مدل های سوپر اسلیم چون فرمور اصلیشون از 3.55 بالا تر هست و امکان دانگرید هم نداره ...میشه گفت فعلا خبری از هک شدشون نیست ...کلا میشه گفت هر مدل جدیدی که میاد احتمال هک شدن توش کمتر شده !...شما اگه یک کنسول هک شده میخواد باید یک کنسول با فرمور 3.55 به پایین بخرید یا کنسولی امکان دانگریدش به 3.55 وجود داشته باشه {یعنی فرمور اصلیش 3.55 به پایین بوده باشه}
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان