امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرا نشدن هیچ بازی -خیلی کمک
سلام دوستان

حقیقت این مشکل به قدری جدی شده که از تمام اونایی که علم لازمشو دارن درخواست میکنم کمکم کنن.
من مدتی بود که تازگی مکس پین 2 رو بازی میکردم تا ظآخراش رفتم و بعد دفعه های بعد وارد بازی شدم هر دفعه در مرحله ای هنگ میکنه!یا یک هو ریستارت میشه یا از بازی میزنه بیرون یا هنگ میکنه به طوری که یک صدایی از کیس کامپیوتر(همونی که موقع آخرای خاموش شدن سیستم میاد) در میاد و بعد هیچی! صفحه مانیتور دیده میشه ولی هیچ تکونی نمیخوره و هیچ فرمانی نمیشه داد نه موس کار میکنه نه کیبورد و حتی چراغ num locmk هم اگه روشن باشه دیگه هیچ تکونی نمیخوره و به طور کلی اصلا نمیشه هیچ کاری کرد
من چند تا بازی دیگه هم نصب کردم هیتمن 2 کانتر زیرو و 1.6

اینا هم همین طور وقتی جای از بازی کلیک میکنم یا میخوام بازی لودینگگ بشه یک هو یا از بازی میزنه بیرون یا ریستار میشه و اون صدا از کیس کامپیوتر در میاد و همون مشکلای بالا!
این مشکل برای بعضی برنامه ها و بعضی قسمت های سیستم هم هست ولی کمتر پیش میاد
مقلا وقتی برنامه ای باز هست و دارد اجرا میشود و یا وقتی دارم در پوشه ها عکس ها را مشاهده میکنم یا در حال گشت و گذار در فایل های هستم این مشکلات پیش میاد.

این رو هم بگم که من قبلا این بازی هارو قبلا انجام دادم و تا آخر انجام دادم و مشکلی نداشتم.و این مشکل تازگی به وج.د آمده و اضافه کنم:
این مورد رو حتی وقتی سیستم رو تازه روشن میکنم هم و سیستم سرد هست پیش میاد.
و این هم بگم که همه ی درایور های سخت افزار وها نصب هستن و قبلا با همینا بازی ها اجرا میشندند. و ویندوزم هم تازه نصب کردم و سیستم ویروسی نیست.
خواهش میکنم این مشکل واقعا آزار دهندست و هیچ کاری نمیشه کرد
از متخصصین و عزیزان اینج خواهش میکنم این مشکل رو جدی بگیرن و به من کمک کنن.
باتشکر منتظر شما هستم.
Wall
بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,230 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  سیو نشدن بازی Shadow of the Tomb Raider dotsis 0 1,274 04-07-2020, 01:22 PM
آخرین ارسال: dotsis
Exclamation مشکل در اجرا شدن بازی call of duty black ops2 samirhm 1 1,945 11-25-2015, 11:03 PM
آخرین ارسال: You died
  از کجا بفهمیم سیستم ما گیم X رو اجرا میکنه یا نه؟ milad 23 2 1,600 11-06-2015, 04:52 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  چرا FarCry4 این قدر کند اجرا می شه ؟ ABZiko 3 1,570 06-19-2015, 01:37 AM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان