امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار ایرانی: یکی از این سه بازی ایرانی، به انتخاب هواداران رونمایی می‌شود
در راستای حمایت هر چه بیشتر از بازی‌های بزرگ ایرانی، هر ماه برای یک بازی ایرانی آیین رونمایی برگزار خواهد شد تا با پوشش خبری و تصویری مناسب به فروش بازی کمک شود.

[تصویر:  486x306_023111ircg%20(2).jpg]

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طبق برنامه از پیش تعیین شده دومین آیین رونمایی امسال، اواخر تیر ماه برگزار خواهد شد و بازی مورد نظر توسط هواداران انتخاب خواهد شد.
براساس مهلت تعیین شده، ثبت‌نام سه بازی «شتاب در شهر 2»، «قتل در کوچه‌های تهران 2» و «پلیس بزرگراه» نهایی شده است و تا پایان 18 تیر ماه هر کدام از این بازی‌ها که رای بیش‌تری در نظرسنجی را به خود اختصاص دهد بسته حمایتی را از آن خود خواهد کرد.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر از این سه بازی می‌توانید به پروفایل بازی‌ها در سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مراجعه کنید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
من هم اگر اجازه بدید سه بازی رو معرفی کنم:
1- بازی شتاب در شهر2:
بازی سبک رانندگی مسابقه ای، جهان باز است با 70 کیلومتر مربع مساحت نقشه، داستان محور است، 35 مدل ماشین داخلی و خارجی دارد.

2-بازی قتل در کوچه های تهران2:
بازی ماجرایی اشاره و کلیک، با یک داستان واقعی و امروزی، مینی گیم های متنوع تیراندازی و پازل و...، بیش از 30 کاراکتر و 1800 سطر دیالوگ. همچنین شخصیت اول یه موبایل دارد که یادداشت هایش را در آن مینویسد و با آن میتواند بین مکان های مختلف جابه جا بشود.

3-پلیس بزرگراه:
بازی سبک رانندگی است و هانطور که از اسمش بر میاد بازیباز در حالت یک نفره نقش پلیس بزرگراه هست. توی بازی میشه از گشت هوایی پلیس و ... کمک گرفت. 6 بزرگراه تهران در بازی شبیه سازی شده اند و 25 مدل ماشین برای متخلفها و 15 مدل ماشین پلیس در بازی وجود دارد. نکته آخر اینکه حالت آنلاین هم دارد که کاربران در دو گروه پلیس و متخلف میتوانند بازی کنند.

من خودم هر سه تا بازی را دوست دارم، اما به پلیس بزرگراه رای دادم چون حالت آنلاین دارد و میتونه خیلی جالب باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار ایرانی: یادگیری زبان انگلیسی با بازی موبایلی «درخت انگلیسی» Station 3 2,273 04-14-2021, 01:53 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  حضور آریا کئوکسر به عنوان اولین شخصیت واقعی و استریمر در یک گیم ایرانی amin_noob 1 3,741 04-05-2021, 11:42 PM
آخرین ارسال: M_T_A_N
Rainbow دانلود بازی های ایرانی farshadbe82 3 3,002 03-22-2020, 01:30 PM
آخرین ارسال: mahtab1
  بازی ایرانی آموزش نوشتن حروف عربی موبایل اندرویدandroid ak9132255 0 1,682 01-28-2018, 05:20 PM
آخرین ارسال: ak9132255
  بازی ایرانی | یک تیر و دو نشان MONSEF 35 13,167 08-29-2016, 11:02 PM
آخرین ارسال: MONSEF

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان