امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخرین لحظات زندگی اتزیو! (دانلود انیمیشن کوتاه assassins creed:embers)
.:اتزیو نمیر!:.
شخصیت دوست داشتنی بازی اساسینز کرید دردل بسیاری ازگیمرها جا باز کرد.بسیاری اصلا نمیخواستند بااو خداحافظی کنند و هر چه بیشتر نسخه ای از بازی با این شخصیت محبوب معرفی میشد خوشحال تر میشدند.اما اخرین نسخه ای که اتزیو در ان حضور داشت revelations بود که درسال 2011 عرضه شد اما یوبیسافت که این علاقه را دید اعلام کرد طی یک انیمیشن کوتاه لحظات اخر زندگی پربار این شخصیت را نشان خواهد داد.و اسم این انیمیشن embers(به معنای خاکستر های سوخته) گذاشت.
[تصویر:  embers.jpg]
من هم اکنون هیچی از این فیلم نمیگم فقط ببینید و لذت ببرید!مدت زمان فیلم 21 دقیقس حجمش هم 120 مگابایت هست.لینک دانلود و چند تصویر از فیلم را در پایین مشاهده کنید.
...................................................................................................................................
[تصویر:  Assassin%27s%20Creed%20Embers.png]

........................................................................................................................................................................
[تصویر:  EzioFlaviaJun.png]
.........................................................................................................................................................................
[تصویر:  Assassins-Creed-Embers-Trailer_51.jpg]
.........................................................................................................................................................................
[تصویر:  assassins-creed-embers.jpg]
.......................................................................................................................................................................
لینک دانلود انیمیشن با حجم 120 مگابایت

لینک دانلود زیر نویس انیمیشن با حجم 72 کیلوبایت

پسورد فایل زیر نویسwww.game2download.ir

لذت ببرید!
[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
انمیشن جالبی هستش.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] دمت گرم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-01-2013, 11:03 PM)'Amir Knight' نوشته است: انمیشن جالبی هستش.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] دمت گرم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

قربانت.
شما الن دانلود کردی یا قبلا دیده بودی؟
راستی داداش یه سوال ازت پرسیدم یه سر به پروفایلت بزن![img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

پاسخ
من اینو دو سه سال پیش دیده بودم ولی بازم دمت گرم
پاسخ
 خیلی عالیه مخصوصا یه دیالوگش که میگه:
من وقتی جوون بودم:
عشق داشتم ولی احساسش نمی کردم....
آزادی داشتم ولی اونو نمی دیدمش......
خانواده داشتم ولی بهش توجهی نمی کردم.....
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  ge1ptk0kly22eq00f9le.jpg]
پاسخ
ولی تو یه جای این انیمیشن من گیر کردم اونم این بود که سوفیا که زن اتزیو نبود پس چرا تو این انیمیشن سوفیا زنشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
(08-02-2013, 01:05 AM)'assassin47' نوشته است: ولی تو یه جای این انیمیشن من گیر کردم اونم این بود که سوفیا که زن اتزیو نبود پس چرا تو این انیمیشن سوفیا زنشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

خوب شاید بعدا میگیرتش!(خودت میدونی که اتزیو و سوفیا چفدر همدیگرو دووووست داشتن!!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

پاسخ
دوست عزیز password فایل زیرنویس چیه؟
[img=400x300][تصویر:  iurzr266hk3f022r0hc5.jpg][/img]
پاسخ
(08-02-2013, 01:43 PM)'MMN99' نوشته است: دوست عزیز password فایل زیرنویس چیه؟

پسورد:www.game2download.ir

پاسخ
داداش دمت گرم،من قبلا این ویدئو رو داشتم،ولی وقتی که ویندوز رو عوض کردم،اینم پاک شد و دیگه گیرش نیاوردم،خیلی ممنون[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,232 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,958 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  دانلود انیمه Vampire Knight فصل اول و دوم Lamar Davis 7 18,071 02-28-2021, 01:01 AM
آخرین ارسال: Deli
  دانلود انیمه Psycho-Pass فصل 1 و 2 Lamar Davis 4 9,357 03-10-2020, 01:57 AM
آخرین ارسال: nononononono
  دانلود انیمه Kimetsu No Yaiba White Beard 3 2,140 02-12-2020, 07:38 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان