امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادگار رایت اولین تصویر از فیلم شب گذشته در سوهو را به اشتراک گذاشت
[تصویر:  usso_pbs_twimg_com-edqfqnwxyaelurl-650x365.jpg]
ادگار رایت (Edgar Wright)، نویسنده و کارگردان، روز جمعه در توییتر خود تصویری از فیلم ترسناک-دلهره‌آور مورد انتظار خود با نام Last Night in Soho را منتشر کرد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.
در این عنوان ستارگانی همچون آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy)، توماسین هارکورت مک‌کنزی (Thomasin Harcourt McKenzie) و نامزد جایزه‌ی امی مت اسمیت (Matt Smith) نقش‌آفرینی می‌کنند.
جزئیات فیلم به طور کامل مشخص نیست اما رایت می‌گوید که این فیلم اثری ترسناک-دلهره‌آور روانشناسانه است که رگه‌هایی از آثار Don’t Look Now و Repulsion ساخته‌ی Roman Polanski را در خود دارد. رایت به همراه کریستی ویلسون-کرنز (Krysty Wilson-Cairns) فیلمنامه‌ی این فیلم را نوشته‌اند. این اثر در منطقه‌ی سوهو واقع در لندن تولید خواهد شد.
رایت درباره‌ی فیلم به Empire گفت:
نقل‌قول:
متوجه شدم که تا به حال فیلمی درباره‌ی مرکز لندن مخصوصاً سوهو نساختم؛ جایی که بیشترین زمان را در ۲۵ سال گذشته در آن سپری کردم. با Hot Fuzz و Shaun Of The Dead درباره‌ی جایی که صرفاً به طور فیزیکی زندگی می‌کنید، فیلم می‌سازید. این فیلم در مورد لندنی است که واقعاً در آن زندگی کردم.
نیرا پارک (Nira Park)، تیم بوان (Tim Bevan)، اریک فلنر (Eric Fellner) و رایت تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. Focus Features و Film4 سرمایه‌گذاران اثر خواهند بود. Focus Features و Universal Pictures به صورت بین‌المللی فیلم را توزیع و اکران خواهند کرد.
Last Night in Soho در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آخرالزمانی جدید mohadeseesmaeeli 4 1,532 10-30-2023, 02:16 PM
آخرین ارسال: robinmoore
  فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان academimelal 1 289 09-08-2023, 07:28 AM
آخرین ارسال: mikasa23
  معرفی برترین فیلم های ترسناک خارجی mohadeseesmaeeli 1 899 07-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: bahman1341669
  فیلم علمی تخیلی 2021 mohadeseesmaeeli 0 952 02-28-2022, 10:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت mohadeseesmaeeli 0 856 02-24-2022, 11:21 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان