امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از سخت افزار یک سیستم در سیستم دیگر
این حرفی که میزنی کاملا اشتباهه. اگه حتی یه ذره با فرآیند کاری  سی پی یو و رم و... آشنایی داشته باشی، میتونی بفهمی که نمیشه. در ضمن کاری که تو میگی تو vmware انجام میشه کلا با این فرق میکنه. vmware به صورت یک نرم افزار عمل میکنه و اون میزان از سخت افزار مثل رم و هارد رو که بهش اختصاص میدی رو استفاده میکنه، نه این که یک سیستم دیگه از طریق ارتباط شبکه....
بعدم درک شما از ارتباط از طریق شبکه چیه؟ میدونی چه مدل داده هایی قابل انتقال هستن؟
شما یک گیم نت تو کل جهان با این روشی که گفتی نشون بده، من ده تا تاپیک میزنم میگم من غلط کردم.
شما هدفت جر و بحث بوده. وگرنه سوال میکنی بقیه جواب میدن بعد خودت میای بحث میکنی و جواب میدی.... S0 (44)
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(03-17-2016, 12:37 AM)Hunterson نوشته است: سلام خیر چنین چیزی ممکن نیست.
اگه هم بر فرض مثال راهی که شما گفتید یعنی دوبار بازی اجرا بشه.... عملی باشه به سخت افزار کامپیوتر به طرز فوق العاده ای فشار  میاد و کیس بووووم!

" چون من شنیدم که تو بعضی از گیم نت ها فقط یه کیس سرور میگیرن و بقیه کاربرها فقط از طریق مانیتور به اون کیس وصل میشن!"

من چنین چیزی رو نشنیدم!
درسته ولی نه یک کیس. به ازای هر بازی کن یک کیس وجود داره ولی روی هیچ کدوم از کامپیوترا بازی نصب نیست بلکه بازی ها فقط از کیس سرور اجرا میشن یعنی بازی ها فقط روی کیس سرور نصب هستند همین. مگر نه سخت افزاری به اشتراک گذاشته نمیشه
پاسخ
دوست عزیز دیگه بحسو ادامه ندین این چیز که میگین امکان نداره وقتی سخت افزاری وجود نداره سیستم از چی استفاده کنه از هوا و اکسیژن جواب ایشونم داده شد دیگه باجوابای تکراری تاپیکو آپ نکنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,221 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  شروع فعالیت دوباره ساخت انواع پچ بازیها برای اجرا در سیستم های ضعیف و قوی علیرضا! 204 40,569 09-04-2017, 11:13 PM
آخرین ارسال: bazi_center
Wink درخواست پیشنهاد سیستم PC گیمینگ تا سقف 3.5 میلیون تومان mahdikafshgar 1 1,476 09-03-2016, 03:38 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  سوال درباره سیستم kuzey 3 1,707 09-02-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
Big Grin نرم افزار اجرا Dying Light برای سیستم ضعیف mahdiGT 0 3,710 08-10-2016, 12:32 AM
آخرین ارسال: mahdiGT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان