امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسطوره های احمق | نقد وبررسی Rayman Legends
با این که هیچ وقت، هیچ کدوم از سری های ریمن رو بازی نکردم ولی با خواندن نقدت ازش خوشم اومد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] امیدوارم بتونم یک روز تجربه اش کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون بابت نقد در ضمن از مقاله قبلیت خیلی بهتر بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] اون تصویر رو هم که طراحی کرده بودی خیلی جالب بود و به بازی می خورد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
ممنون بابت نقد مثل همیشه عالی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هیچ وقت با این سری نتونستم ارتباط برقرار کنم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تعریفش رو زیاد شنیدم ولی هر چی هی می خوام برم سمتش، نمیشه. هیچ چیز خاصی در رابطه با بازی نمی بینم که بتونه جذبم کنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 
پاسخ
خيلي هم عالي
جالب بود و نقد بسيار زيبايي هم داشتي خسته نباشي
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در حال جست و جو

لطفا صبر کنید

... در راه است

پاسخ
ایول خوب بود افرین 
خسته نباشی
من یعنی واقعا عشق میکنم با بازیش هم سخته هم خنده دار

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
در کل نقدت خوب بود. نشانه گذاری عالی و مشکلی نداشت از نظر من فقط یکی دوجا بهتر بود کاما میذاشتی که خب خیلی چیز خاصی نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد متن:
تو متن نوشتی باس فایتای بازی ضعیف بوده و شاید ضعیف ترین قسمت بازی باشه... خب این بازی یک بازی +3 سال هست یعنی بچه 4 ساله هم می شینه این رو بازی می کنه! پس نباید انتظار داشت باس فایت دارک سولز بیاد جلو بچه 4 ساله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من خودم تو مراحل آخر مثل ... تو گل گیر کرده بودم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه مشت جونور سیاه می دویدن دنبال آدم اصلا از استرس می مردی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] در کل اگر بخوایم حساب کنیم، چالش ها و سختی باس فایت ها هرچی بری تو مجموعه های جلوتر، بیشتر میشه.
از لحاظ داستان هم به نظر من ریمن پتانسیل داستان بالایی مثل بعضی بازی های و بعدی دیگه رو نداره... همون بهتر داستانش ساده باشه و بیشتر گیم پلی کار بشه. مثلا یوبی تو بازی Child of Light، یه جورایی برعکس عمل کرد و موفق هم شد ولی رو ریمن این کار نا شدنی هست.

تیترهای قسمت های مختلف متنت هم جالب بود.
نقدت هم عالی بود.
آفرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(06-17-2014, 04:27 PM)'Arthas' نوشته است: در کل نقدت خوب بود. نشانه گذاری عالی و مشکلی نداشت از نظر من فقط یکی دوجا بهتر بود کاما میذاشتی که خب خیلی چیز خاصی نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد متن:
تو متن نوشتی باس فایتای بازی ضعیف بوده و شاید ضعیف ترین قسمت بازی باشه... خب این بازی یک بازی +3 سال هست یعنی بچه 4 ساله هم می شینه این رو بازی می کنه! پس نباید انتظار داشت باس فایت دارک سولز بیاد جلو بچه 4 ساله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من خودم تو مراحل آخر مثل ... تو گل گیر کرده بودم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه مشت جونور سیاه می دویدن دنبال آدم اصلا از استرس می مردی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] در کل اگر بخوایم حساب کنیم، چالش ها و سختی باس فایت ها هرچی بری تو مجموعه های جلوتر، بیشتر میشه.
برای خلاصی از اونا کافی بود فقط بدویی و بپری اینور و اونور ([img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) بچه چار ساله امکان نداره بشینه تنهایی بازی کنه حتماً یکی همراش هست. از قدرت باس فایتا بگذریم جذبه هم نداشتن مث باس فایتای ماریو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

از لحاظ داستان هم به نظر من ریمن پتانسیل داستان بالایی مثل بعضی بازی های و بعدی دیگه رو نداره... همون بهتر داستانش ساده باشه و بیشتر گیم پلی کار بشه. مثلا یوبی تو بازی Child of Light، یه جورایی برعکس عمل کرد و موفق هم شد ولی رو ریمن این کار نا شدنی هست.
منم همینجوری گفتم به نقاط قوت رجوع شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تیترهای قسمت های مختلف متنت هم جالب بود. همه میگن مشکل نقدت همینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نقدت هم عالی بود. قابل شمارو نداره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آفرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خواهش[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
موفق باشی
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(06-17-2014, 04:45 PM)'Golden_Eagle' نوشته است:
(06-17-2014, 04:27 PM)'Arthas' نوشته است: در کل نقدت خوب بود. نشانه گذاری عالی و مشکلی نداشت از نظر من فقط یکی دوجا بهتر بود کاما میذاشتی که خب خیلی چیز خاصی نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در مورد متن:
برای خلاصی از اونا کافی بود فقط بدویی و بپری اینور و اونور ([img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) بچه چار ساله امکان نداره بشینه تنهایی بازی کنه حتماً یکی همراش هست. از قدرت باس فایتا بگذریم جذبه هم نداشتن مث باس فایتای ماریو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منم همینجوری گفتم به نقاط قوت رجوع شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تیترهای قسمت های مختلف متنت هم جالب بود. همه میگن مشکل نقدت همینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خب این بستگی به خودت داره که از بازی چی برداشت کردی و تیتر بزنی... به نظرم این تیترا فقط توانایی ذهن منتقد هست و شاید هیچ کس درکش نکنه ولی منتقد درکش کنه. مثلا من خیلی از تیترهای مقالات سایت رو نمی فهمم و برام مسخره هستن ولی وقتی می بینم خود منتقد فهمیده تیتر خودشو، دیگه کاری ندارم چون انتخاب خودش بوده و محترم هست. به کار بردن احمق هم شاید بی ربط باشه نسبت به ریمن و بر و بکس ریمن ولی خب اگر خودت با تیترات حال می کنی و می تونی توضیح بدی برای چی این تیتر ها رو زدی، به نظر من مشکلی نیست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] در ضمن این ها نظر شخصی بنده هست و ممکنه نظر من با کل دنیا متفاوت باشه و ممکنه برای خیلی ها هم غیر منطقی باشه ولی هرکس نظر خودشو داره دیگه. یکی میگه خوبه یکی می گه بده.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نقدت هم عالی بود. قابل شمارو نداره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آفرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خواهش[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
موفق باشی
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
نقدت مثل بازی عالی بود
این بخش کونگ فوت هم که محشری بود واسه خودش اندازه فیفا طرفدار داره
موسیق هم واقعا محشر بود مخصوصا مراحل ریتمی از جمله castle rock و آخرین مرحله موزیکال
مراحل 8 بیتی هم خیلی سخت و محشر بودن
اون مراحل زیر آب هم یه تیکه هایی به سم فیشر می نداخت(مخصوصا با افکت های صوتی)
کلا بازی محشری بود
موفق باشی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آفریقای وحشی با چاشنی زامبی:نقد وبررسی عنوان Resident Evil5 S.T.A.R.S 9 4,521 10-21-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  بازگشت پرشکوه مبارزان چین | نقد و بررسی عنوان Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends Maziyar Hemmati 2 1,834 08-25-2016, 12:16 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  یک رویای وحشتناک| نقد‌وبررسی Bloodborne ERFAN RP 14 5,059 03-20-2016, 11:35 AM
آخرین ارسال: You Never Win
  نقد و برسی عنوان Rayman Legends Yves Guillemot 8 2,400 03-11-2016, 02:41 AM
آخرین ارسال: Devil Prince
  مرد خستگی ناپذیر/نقد وبررسی بازی Splinter Cell:Black list Zoom Hunter 1 1,957 12-02-2014, 01:22 AM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان