امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکرین شات های جدید از بازی Drakengard 3
باشه آقا شما به روز ما خبر کپی کن راحت شدی همه بچه های فروم آقا ایشون کاربر حرفه ای من کاربر ساده حالا راحت شدید

واقعا بعضی ها انگار عقده مدیریت و کاربری فعالی دارن و با زدن بعضی حرفا تمام پیشینه کاری خوب خودشونا زیر سوال میبرن واقعا برای یک همچین افرادی متاسفم
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
دوستان بیخیال بشید دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]خبر رو گذاشتید خسته هم نباشید :دی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]خیلی هم عالی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]پیروز باشید :دی
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
(04-05-2013, 01:14 PM)'spartacus' نوشته است: باشه آقا شما به روز ما خبر کپی کن راحت شدی همه بچه های فروم آقا ایشون کاربر حرفه ای من کاربر ساده حالا راحت شدید

واقعا بعضی ها انگار عقده مدیریت و کاربری فعالی دارن و با زدن بعضی حرفا تمام پیشینه کاری خوب خودشونا زیر سوال میبرن واقعا برای یک همچین افرادی متاسفم

واقعا برای شما متاسفم که همچین دیدی رو نسبت به من دارید کسی که اینطوری فکر می کنه دیگه چه چیزی رو باید بگم
اصلا منظور من این بود؟ حالا من حی بگم ... توضیح بدم ... روشنش کنم .. مگه شما متوجه می شید ... البته می شید ولیس خودتون رو زدی به اون کوچه
کجا من اینطوری حرف زدم گفتم من فعالم یا هر چی ...
شما چرا داری با این حرفا تفره می ری
نه به من بگو درسته اینطوری به من توهین می کنی و کار اشتباه خودت رو توجیه می کنی؟
چه جوری دیگه بگم تا منظور منو بفهمی ؟ حالا من حی بگم شما بگو تو داری می گی من فعالم و خود نمایی می کنی 
عقده مدیریت ـم خودت داری 
مدیر که قوانین (تاپیک تکراری نباشه ) رو انجام نده از کاربرای دیگه چه انتظاری می شه داشت.

پیشینه خوب ، اگه با یک اعتراض ، زیر سئوال بره ...

تو این فروم همش رابطه ، تبعیض ...  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] [img]images/smi/s0 (86).gif[/img] 

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر جدید از شخصیت‌ها و محیط بازی Final Fantasy VII Remake منتشر شد White Beard 0 17,805 09-25-2019, 09:29 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تصاویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | آشنایی با برخی از شخصیت‌های بازی White Beard 0 17,694 09-04-2019, 01:16 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی های کامپیوتری ۲۰۱۷ محبوب و جدید از نگاه کاربران MoeinTN 0 3,939 12-17-2017, 08:25 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  تصاویر جدید و زیبایی از عنوان NiOh منتشر شد B.A.T 0 1,723 01-13-2017, 11:14 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  تصاویر اولیه گسترش دهنده جدید Final Fantasy XIV با نام Stormblood منتشر شدند B.A.T 0 1,154 10-15-2016, 11:09 PM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان