امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعتی جدید از Call of Duty:Advance Warfare توسط Troy Baker منتشر شد
[تصویر:  call_of_duty_advanced_warfare-600x337.jpg]
در جدیدترین شماره از مجله Game Informer اطلاعات تازه ایی از Call of Duty:Advance Warfare توسط صداپیشه شخصیت اصلی این بازی آقای Troy Baker منتشر شده است.به گفته وی،بازی بر روی یک موتور جدید اجرا خواهد شد و همچنین بازی دارای ماد Co-op نیز می باشد.آنچه در ادامه می خوانید صحبتهای ایشون در مورد بازی هست.

بزارید در مورد داستان صحبت کنم.داستان بازی در سال 2054 اتفاق میوفته.بعد از یک اتفاق تروریستی.که موسس استدیو Sledgehammer آقای Michael Condrey اون رو شبیه به واقعه 11 سپتامبر می خواند.این حمله در چندین شهر بزرگ دنیا تاثیر می گذاره.عامل این حمله،یک گروه تروریستی به نام KVA هست.

شما در نقش سربازی به نام Mitchell بازی خواهید کرد که Troy Baker صدا پیشگی اش را به عهده دارد.بعد از مدتی Will Iron پسر Jonathan Iron مدیر عامل شرکت اطلس (که صدا پیشگی اش را Kevin Spacey بر عهده دارد) از Mitchell می خواهد که به شرکت پدرش بپیوندد و جزء سربازان این شرکت شود و Mitchell نیز قبول می کند.همچنین Mitchell فقط در میان پرده ها صحبت خواهد کرد و در طول بازی حرف نمیزند.همینطور او تنها شخصیت قابل بازی خواهد بود.

در طول بازی شما تجربه یا همان Experince Point بدست میاورید که با آن قابلیت ارتقاء لباس خود را دارید.این لباس مخصوص که نامش EXO-Suit است،دارای قابلیتهایی مانند نامرئی شدن،راه رفتن بروی دیوار،جا خالی دادن های سریع،کاور گیری،پرشهای بسیار بلند و همچنین قابلیت معلق ماندن در هوا را دارا است.

در بازی نارنجکهایی وجود دارد که قابلیت تغییر عملکرد را دارا می باشند.این نارنجکها می توانند به صورت انفجاری عمل کنند.یا برای دشمنانی که در هوا هستن و یا برای مشخص شدن جای دشمن مورد استفاده قرار بگیرند.

همچنین در بازی یک خودروی نظامی به نام Pitbull وجود دارد که در این باره اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

موسیقی بازی توسط Harry Gregson-Williams سازنده موسیقی سری بازیهای Metal Gear Solid ساخته شده است.

و در نهایت.در مورد بخش چند نفره این بازی رئیس استدیو Sledgehammer آقای Michael Condrey می گوید:شما می تونید بسیاری از چیزهایی که در بخش تک نفره بازی می بینید،در بخش چند نفره نیز مشاهده کنید.

منبع خبر:http://www.vg247.com/2014/05/05/advanced-warfare-lead-character-voiced-by-troy-baker-tons-more-info-revealed

پاسخ
واقعا این Call of Duty:Advance Warfare یک امیدی رو دوباره در این سری برام درست کرده.
بالاخره شاهد تغیراتی در ریشه بازی بودیم.
سپاس بابت خبر.
پاسخ
اتفاقا هرچی اطلاعات جدیدتری از بازی منتشر میشه،من نگرانیم بیشتر میشه.

راه رفتن رو دیوار و نامرئی شدن چه ربطی به سری Call of duty داره آخه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]متاسفانه این بازی با دستهای خود اکتیوژن نابود شده.آغاز نابودیش هم با اخراج 2 نابغه صنعت گیم جیسون وست و زامپلا از IW رقم خورد.این بازی الان هیچی جز دور تسلسل نیست.جدیداً هم که تبدیل به معجونی شده که هرکی از راه میرسه یه چیز من در آوردی بهش اضافه میکنه.
پاسخ
به نظر منم خوب نیستش که بازی توی سال 2054 باشه چون اصلا به کالاف نمیخوره:|
بعدش نا مرئی شون توی کرایسیس وجود داشت رو دیوار راه رفتن هم توی تایتان فال:|
تنها امیدواریم با توجه به این عکس ها گرافیک بازی هست که به نظر پیشرفت چشم گیری کرده

پاسخ
(05-07-2014, 11:32 AM)'Real Madrid C.F' نوشته است: به نظر منم خوب نیستش که بازی توی سال 2054 باشه چون اصلا به کالاف نمیخوره:|
تنها امیدواریم با توجه به این عکس ها گرافیک بازی هست که به نظر پیشرفت چشم گیری کرده

دقیقا مشکل همینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]از هر بازی یه چیزی رو برداشتن چپوندن تو بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]راه رفتن رو در و دیوار رو قشنگ از Titan Fall کُپی برداری کردن.EXO-Suit هم که دقیقا از نانوسویت سری کرایسس کُپی برداری شده.

واقعا مسخرس.

پاسخ
(05-07-2014, 11:47 AM)'Fly High' نوشته است:
(05-07-2014, 11:32 AM)'Real Madrid C.F' نوشته است: به نظر منم خوب نیستش که بازی توی سال 2054 باشه چون اصلا به کالاف نمیخوره:|

دقیقا مشکل همینه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]از هر بازی یه چیزی رو برداشتن چپوندن تو بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]راه رفتن رو در و دیوار رو قشنگ از Titan Fall کُپی برداری کردن.EXO-Suit هم که دقیقا از نانوسویت سری کرایسس کُپی برداری شده.

واقعا مسخرس.

من که دیگه اصلآ طرف این بازی برو نیستم ! [img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نسخه Ghosts رو بازی کردم از هرچی اول شخصه متنفر شدم  ... [img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حالا هم که دارن از بازی های دیگه کپی میکنن من دیگه اصلآ نگاهش نمیکنم ... [img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
ولی واقعا توی گرافیک پیشرفت چشمگیری داشته

اینم تریلرش
پاسخ
(05-07-2014, 01:15 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است: ولی واقعا توی گرافیک پیشرفت چشمگیری داشته

اینم تریلرش

اینکه گرافیکش پیشرفت کرده،جز اقتضائات هست.یعنی اگر پیشرفت نمی کرد جای تعجب داشت.اما تو بحث گیم پلی Cod خیلی وقته مسیرش رو گُم کرده.سیر نزولی این بازی دقیقاً بعد از Modern Warfare 2 شروع شد.شماره به شماره بدتر شد.تا به افتضاح Ghost رسید.

پاسخ
بچه ها نگران نباشید[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]من که به این کالاف خیلی امید دارم.[img]/images/smi/new/113.gif[/img]یک بازیه به این خوبی. 
اکتیوژن غلط کرده که گند بزنه تو این بازی.
[img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (49).gif[/img]مگه الکیه.[img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (54).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,932 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  تحریمایران توسط گوگل! parsarad 1 5,541 04-07-2021, 06:06 PM
آخرین ارسال: ram51
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,690 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,487 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,486 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان