نظرسنجی: نظر شما در مورد کارکرد مدیریت کل چیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
کارتون بسیار عالیه
40.00%
2 40.00%
کارتون خوبه
20.00%
1 20.00%
بدک نیستید
40.00%
2 40.00%
اصلاً مگه مدیریت به شما اومده؟!؟!
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] تاپیک رسمی ارتباط با مدیریت کل انجمن (White Beard)
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران محترم گیمفا.چند روز پیش،یکی از مدیران،اشتباهن من را بن کرده بود و من نمیتوانستم،بر انجمن مدیریت کنم،اما از همین الان،مدیریت من بازگشته و دوباره،کارهای قدیمی را انجام میدهیم.یه دوستی از این مطالب بنده کپی برداری کرده بود و در تاپیک خودش،قرار داده بود؛درضورتی که چنین فعالیت‌هایی مشاهده گردد،یعنی از مطالبی که،مدیران ارشد(آرش_مازیار همتی)قرار میدهند،کپی برداری گردد،با کاربر،شدیداً برخورد خواهد شد.
این مبحث بنده هم،در راستای هشدار به مدیران انجمن است.شما زمانی اختیار دارید،افراد را بن کنید که،به صورت واضح و فصیح،تبلیغ کرده باشد و یا اسپم داده باشد.زمانی میتوانید،به کاربری،اخطار بدهید که،قبلاً با پیام خصوصی،به ایشان هشدار داده باشید و آنها،این پیغام را نادیده،گرفته باشند.نمیتوانید از روی حسد ویا بعضی مشکلات که،با یک کاربر معلوم دارید،او را بن کنید ویا نوشتۀ او را حذف کنید،مگر در صورتی که،نوشتۀ او،تبلیغ یا اسپم خالص باشد ویا قوانین انجمن را شکسته باشد.زمانی که،میخواهید فردی را بن کنید،با آقای فرهاد یزداندوست،در ارتباط باشید.
در صورتی که،کاربری از این نوع مشکلات برایش پیش بیاید،باید سریعاً به بنده و یا آقای مازیار همتی،تماس برقرار کند،تا با آن مدیری که،برایش مشکل ایجاد کرده،شدیداً برخورد گردد.
قابل توجه مدیران انجمن.در صورتی که،یکی از قوانین بالا را نقض کنند،بدون هیچ هشداری،اخطار میگیرند و در صورتی که،به فعالیت منفی خود،ادامه دهند،به صورت دائمی بن خواهند شد.

با تشکر ازشما.تیم مدیریت ارشد،Maziyar Hemmati_White Beard
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک رسمی ارتباط مستقیم با مدیران ارشد انجمن - توسط White Beard - 10-08-2018, 01:41 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برای ایجاد دو انجمن جدید در تالار گیمفا Station 27 24,465 10 ساعت پیش
آخرین ارسال: iwin88coupons
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 11 164,449 11 ساعت پیش
آخرین ارسال: iwin88coupons
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 16,547 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 445,211 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 37,534 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان