نظرسنجی: نظر شما در مورد کارکرد مدیریت کل چیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
کارتون بسیار عالیه
40.00%
2 40.00%
کارتون خوبه
20.00%
1 20.00%
بدک نیستید
40.00%
2 40.00%
اصلاً مگه مدیریت به شما اومده؟!؟!
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] تاپیک رسمی ارتباط با مدیریت کل انجمن (White Beard)
(10-13-2018, 07:30 PM)AtabakT نوشته است: با سلام و عرض ادب خدمت مدیران ارشد و انجمن گیمفا
آیا برای انجمن گیمفا و سایت گیمفا اکانت های جداگانه ای باید ساخت یا با یه اکانت میشه در دوتاشون هم عضو شد؟

با آرزوی موفق شما و دوستان

سلام.
خیر نمیشه با یه اکانت وارد هر دو شد. با دو تا اکانت جداگانه باید این کار صورت بگیره.
پاسخ
(10-13-2018, 07:58 PM)Maziyar Hemmati نوشته است:
(10-13-2018, 07:30 PM)AtabakT نوشته است: با سلام و عرض ادب خدمت مدیران ارشد و انجمن گیمفا
آیا برای انجمن گیمفا و سایت گیمفا اکانت های جداگانه ای باید ساخت یا با یه اکانت میشه در دوتاشون هم عضو شد؟

با آرزوی موفق شما و دوستان

سلام.
خیر نمیشه با یه اکانت وارد هر دو شد. با دو تا اکانت جداگانه باید این کار صورت بگیره.

با تشکر از دوست عزیز آقای همتی
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستداران گیمفا.
بعد از دو روز غیبت،بازهم به جمع گیمفایی‌های عزیز بازگشتم.همین حالا که دارم،این موضوع را به نگارش در می‌آورم،یک نگاه کلی را نیز به،تمامی تاپیک‌های اخیر انداختم.در پی این مشاهدۀ بنده،مشکلات فراوانی را ناظر شدم و برای این که،این مشکلات،دوباره و سه‌باره و چهارباره،تکرار نشوند،خواهشمندم به این قوانین طلایی مختص تیم مدیریت ارشد توجه کنید:

1.در هنگام ارسال پاسخ،برای تاپیکی،به تاریخ آخرین فعالیت این تاپیک توجه کنید.

2.در بخش امضاء،از قرار دادن آدرس سایت و یا گروه تلگرامی که،ربطی به دنیای بازی نداشته باشد پرهیز کنید.

3.از نوشتن پاسخ‌هایی،از قبیل "متشکرم"،بسیار ممنونم"؛بپرهیزید و به جای آن،از گزینۀ تشکر استفاده کنید.

4.در تاپیک‌ها بحث نکنید و فقط در مورد موضوع بیان شده،نظر بدهید.

5.برای بالا آمدن تاپیک خودتان،از کلماتی همچون"UP"استفاده نکنید،زیرا اسپم حساب میشود.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد، آرش _ مازیار
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران انجمن محبوب گیمفا.همین حالا،از یک فروم بسیار سرشناس،بازدید کردم و هنگامی که،طرز برخورد کاربران را با هم دیگر دیدم،بسیار متعجب شدم.دلیل تعجب من این بود که،آنها بسیار به همدیگر توهین میکردند و اسم کاربری همدیگر را،به شوخی و تمسخر می‌گرفتند و حتی کلماتی را به زبان می‌آوردند که،در شأن یک انسان نبود.اما هنگامی که،به انجمن گیمفا برگشتم،330 کاربر آنلاین را دیدم که،با زبان محترمانه و بسیار دوستانه،با هم حرف می‌زدند و هیچ توهین و ناسزایی در انجمن وجود نداشت و این امر،به سبب شخصیت و احترامی است که،یک فرد ایرانی و باشخصیت آن را دارا است.بسیار خوشحالم که،افرادی محترم و بسیارفعال را در انجمن ناظر هستم.از همین امروز،تاپیکی را برای معرفی بهترین و فعال‌ترین کاربر انجمن،تخصیص می‌دهم و هر هفته،به تمامی کاربران،از 0 تا 10 نمره داده میشود و این نمره،به شخصیت،طرز برخورد او با کاربران دیگر،فعالیت او و... داده میشود.هر هفته هم،10 کاربر معرفی میگردند.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد.
پاسخ
عرض سلام و ادب دارم خدمت شما کاربران عزیز.مدتی در انجمن نبودم و اوضاع را از دید یک مهمان مشاهده می‌کردم.برخی از دوستانی که،به مقاله‌نویسی علاقه دارند،در مقالاتشان،برخی ایرادات دیده میشود.برای این مشکل هم،راه‌حلی جدّی دارم و آن این است که،می‌خواهم در زمینۀ آموزش مقاله نویسی،یک مقالۀ 10 جلدی را بنویسم.همین حالا هم،یک جلدش کامل شده است و در حال نوشتن مجلدهای بعدی هستم.کسانی که دوست داشتند در زمینۀ مقاله‌نویسی پیشرفت کنند،می‌توانند به بنده پیغام خصوصی بفرستند و من نیز لینکش را برایش می‌فرستم.اگر راضی بودید،می‌توانید از گزینۀ تشکر استفاده کنید یا نظرتان را بگویید.این مقالات رایگان هستند و هیچ گونه،مبلغی بابتش پرداخت نکنید.اگر جلدهای بعدی را نوشتم،این تاپیک را با همین موضوع،آپدیت می‌کنم.
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما کاربران محترم.برای مدتی موضوع نظرسنجی را این گذاشته بودیم که،نظر شما در مورد مطال انجمن چیه و شما،25% گفته بودید متوسط و 75% نیز،گفته بودید:خوب و به همین دلیل خواستم نظر سنجی را تعویض نمایم و نتایج نظرسنجی قبلی را به شما،عرض نمایم.

نظرسنجی تغییر کرد.شرکت نمایید،زیرا نظر شما،بر فعالیت ما تاثیر میگذارد.

با تشکر از شما.مدیر ارشد:White Beard
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت کاربران گرامی.همانطور که،مشاهده می‌کنید،نسخۀ قالب فروم ارتقاء یافته و برخی از مشکلات از قبیل گزینۀ گزارش،به حالت عادی خود برگشته‌اند و در مقابل،مشکلاتی نیز پدید آمده‌اند و بنده نیز،خبر دارم و به آقای نراقی،مدیرفنی سایت،اطلاع داده‌ام و او هم،به بنده گفت که این مشکل با آمدن آپدیت بعدی حل خواهد شد،پس منتظر باشید.اگر هرگونه خبر دیگری را دریافت کردم،به شما اطلاع میدهم.همچنین میتوانید،اگر مشکلی را در انجمن مشاهده کردید،به بنده اطلاع دهید تا رسیدگی کنم.

در نظرسنجی بالا شرکت کنید.

با تشکر از شما.مدیریت ارشد،White Beard
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی عزیزان گیمفایی.بسیار خرسندیم که باری دیگر،در خدمت شما بزرگوارن دنیای گیم حاضر هستیم.بنده آرش قهرمانی،مدیر ارشد و عضو تحریریه فروم،این تاپیک را به این علت آپدیت میکنم،که بسیاری از مخاطبان ما،افرادی هستند که به عنوان مهمان فروم شناخته میشوند و این مهمان بود آنها،آنها را از بسیاری خدمات فروم،منع میکند و آنها توانایی دیدن بسیاری از لینکهای موجود در انجمن را ندارند و باید ثبت نام کنند و به انجمن،وارد شوند.اگر شما یکی از کسانی هستید که به عنوان مهمان شناخته میشوید و با این مشکلاتی که مهمانها دارند،روبهرو هستید،میتوانید از طریق گزینۀ ثبت نام که در بالای صفحه آمده است.عضو انجمن عالی گیمفا شوید.البته این نکته نیز،حایز توجه است که،شما برای این که،به عنوان کاربر اصلی فروم و سایت،به شمار بروید،باید در سایت اصلی گیمفا نیز،با همان ایمیلی که در اینجا با آن عضو شدهاید،عضو شوید و نظرات و مقالات خودتان را در فروم به نمایش بگذارید.
 میتوانید از گزینۀ بالای صفحه،که رویش نوشته شده ثبت نام،ثبت نام فرمایید.

منتظر شما هستیم.

تیم مدیریت ارشد.Kaneki-Ken

پاسخ
عرض سلام و ادب خدمت شما کاربران گرامی. 
فروم گیمفا، یکی از نوینترین و بهترین انجمن برای گیمران است و جای بحث و رد و بدل کردن نظرات شما گیمران است. تیم مدیریت ارشد، برای ثمرمند کردن انجمن، از کاربران فعال در حوضۀ نقد و بررسی انیمه و بازی به خوبی استقبال می‌کند و کسانی که علاقه‌مند به نگارش مقالات نقد و بررسی هستند، می‌توانند آثار خود را در انجمن به نگارش در بیاورند و در اینجا، توسط سایر گیمران دیده‌شوند. انجمن گیمفا، روزانه بیش از هزاران بازدیدکننده دارد و چنانچه مقالات شما، کپی ویا حاوی اسپم باشند، محذوف میگردند و اگر این‌ امر تکرار شود، اخطار دریافت میکنید و این مسئله، چنین سختگیرانه نیست که، مانع از آزادی قلم شما گردد. اگر نوشته‌های شما به بیش از سه نوشته رسید، توسط بنده، مراعات حال می‌گردد و اگر مقالات شما در درجۀ بالایی قرار داشته باشد و اشکالات نگارشی زیادی نداشته باشد، به کاربر فعال رفعی خواهید شد و اگر فعالیت شما، چشمگیرتر از حد ممکن باشد، در مقالات اختصاصی انجمن(مثل تبریک عید نوروز، مقالات نقد و بررسی انیمه و بازی، نگارشات مربوط به اعیاد مختلف و ...) که توسط بنده نگاشته می‌شوند، دخیل می‌شوید و میتوانید به عنوان دستیار بنده، در فروم، مقالات اختصاصی را به نگارش دربیاوریم و دیده‌شویم. از همین حالا شروع کنید و مقالات خود را به نگارش در بیاورید و در فروم به نمایش بگذارید، تا از برجستگان انجمن گیمفا باشید.

با تشکر. سرپرست و مدیریت ارشد انجمن، Kaneki-Ken
پاسخ
عرض سلام و درود دارم خدمت شما سروران گرامی گیمفا.

در پی قوانین جدیدی که برای انجمن گیمفا وضع شده است، هیچ کاربری به طور دائمی بن نخواهد شد و بیشترین حد محرومیت کاربران، 18ماه است که در سه مرحله انجام می‌گیرد. مرحلۀ اول، بن شدن به مدت 1ماه، مرحلۀ دوم، بن شدن به مدت 6ماه و مرحلۀ سوم، بن شدن به مدت 18ماه است. شرایطی که برای هر یک از این محرومیت‌ها در نظر گرفته شده است، در جدیدترین قوانین انجمن به آنها اشاره شده است. افرادی هم که اخطار دریافت می‌کنند، ممکن است از 10% تا 100% درجۀ اخطارشان افزایش یابد، اما در مورد اخطارها نیز، این قانون صدق می‌کند که، هیچ یک از اخطارها دائمی نیستند و اخطارها نیز به شیوه‌ای است که بیان میشود؛ اولین مرحله، 1 الی 6 ماه؛ دومین مرحله، 6 الی 18 ماه و سومین مرحله، 18 الی 36 ماه است. قابل ذکر است که با توجه به نزدیک شدن به سال جدید، تیم مدیریت کل با سرپرستی آقای کسری نراقی، تصمیم گرفته است تغییراتی را در انجمن، ازجمله تغییر قالب و افزایش امکانات انجمن، به وجود بیاورد، تا فضایی بهتر برای شما عزیزان فراهم آید.

با تشکر از شما. مدیریت ارشد، White Beard
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 13,527 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,174 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 432,153 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,327 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  یک مشکل در قوانین انجمن omidg 1 1,973 02-23-2016, 01:11 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان