امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مجله پلک باز
به نام خدا
با سلام و وقت بخیر به شما دوستان عزیز گیمفا و دوستداران مجلات الکترونیکی
فکر کنم همه شما دوستان با هفته نامه پلک باز کم وبیش اشناییت داشته اید هفته نامه ای که از دل همین انجمن بیرون امده است و توانسته از پتانسیل این انجمن استفاده کرده و یک مجله در حوزه بازی و صنعت گیم روانه این دهکده جهانی کند .
با شش شماره ای که از این هفته نامه منتشر شده است توانستیم جایگاه خوبی پیدا کنیم و تجربیات خودمان را افزایش دهیم و با پخش این هفته نامه در چهار انجمن بزرگ بازی سایت های ایرانی ( فقط) به مرز 950 دانلود برسیم
و تیم خوبی را برای خودمان جمع اوری کنیم که از انها بابت کمک های بی درقیشان تشکر میکنم و سپاس گزارم .
بعد از این مقدمه میخواهم بگوییم که دیگر هفته نامه را ترک کرده و ماهنامه ای به نام پلک باز منتشر کنیم تا وقت برای مطالب بهتر و کار تمیز تری تحویل دهیم و از این به بعد شما با یک ماهنامه طرف خواهید بود از این که وقت خود را به ما سپردید ممنونیم با تشکر مدیر مجله پلک باز .
اعضای تحریریه
FATAL1TY( سردبیر)
جمع اوری عکس
گرافیست
mamadoo( ساخت لگو)
مدیر مجله
[/b]
[url=https://forum.gamefa.com/User-javad]

هنوز در تحریریه جا برای دوستان هست اگر کسی مایل به عضو شدن در مجله دارد با من در ارتباط باشد.

پاسخ
امیدوارم شماره بعدی بهتر تر باشه! Confused25:Confused25:
پاسخ
ممنون جواد جان ، گر چه ديگه زياد تو مجله فعاليتي ندارم ولي ممنون كه اسم من رو هم جزو اعضا آوردي
ممنون
پاسخ
سلام بچه ها من مهدی هستم خوشحال میشمConfused74: با شما همکاری داشته باشمConfused74: ومیخوام عضو مجلتون در بخش طراحی پوستر وکاور وصفحه آرایی وجمع آوریعکس مجلتون شمConfused29:Confused25:
خوشحال میشم من رو قبول کنیدConfused29:Confused25:
مخلصتون MEHDI ETZIOConfused74:
پاسخ
فلن وضعیت زندگیم مشخص نیست تو دوراهیم
اگه وضعیتم مشخص بود حتما کار مفیدی واسه خودم و بقیه انجام میدادم
پاسخ
من می خواهم به عنوان تحریره به شما کمک کنم.
پاسخ
تو جمع کردن عکس میتونم کمکتون کنم
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ..:: دانلود شماره 36 مجله iMovie-DL [شماره آخر] ::.. leon_reporter_2009 0 2,101 08-23-2016, 06:45 PM
آخرین ارسال: leon_reporter_2009
  مجله بازینما Anárion 0 1,788 07-30-2016, 12:56 AM
آخرین ارسال: Anárion
  ..:: دانلود سی و چهارمین شماره مجله IMDb-DL ::.. leon_reporter_2009 1 2,174 05-21-2016, 10:19 PM
آخرین ارسال: Ali Danger
  مجله الکترونیک گیم نیوز .:mahdi:. 0 1,649 05-13-2016, 06:23 PM
آخرین ارسال: .:mahdi:.
  ..:: دانلود سی و سومین شماره مجله IMDb-DL ::.. leon_reporter_2009 0 1,738 04-20-2016, 10:36 PM
آخرین ارسال: leon_reporter_2009

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان