امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه و هشدار مستقیم از مدیر کل گیمفا
هشدار از طرف مدیر کل گیمفا به تمامی کاربران از جمله سردبیر/مدیران فروم‌:
ایجاد اختلال در سایت/فروم و فحاشی/ایجاد تاپیک های غیر متعارف برای  خراب کرد جو سایت/فروم موجبات اخراج کاربر و هر کسی که در فروم هست از بالاترین درجه تا پایین ترین کاربر را در پی خواهد داشت.
اخراج بدون هماهنگی و بدون هشدار صورت میگیرد و تعداد این اخراج شوندگان در صورت بی احترامی/فحاشی و اختلال تا هر تعداد که بشود به سبب حذف عاملین اختلال توسط شخص بنده و بدون دخالت هیچکس ادامه پیدا خواهد کرد.این هشدار آخرین هشدار بنده به کاربران است و در صورت ادامه طبق صحبتهای قبل برخورد خواهد شد.

دانیال نوروزی-مدیر کل مجموعه ی گیمفا
زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir
[تصویر:  logo268.png]

اقا دانیال هرچی سایت داره از مخاطبش هست اگه یک روز بازدید سایت صفر بشه اون موقعه دیگه میشه کار کرد .
به نظر من همه این ها توی تابستون حل میشه الان همه توی اوج درس هستند عصبانی شدند.
یکی از دلایل اصلی به نظر من که باعث بروز چنین مسائلی میشه ، تلاش شخص برای اظهار وجود هست.این مسئله رو من هم در دنیای مجازی وهم در دنیای واقعی به عینه دیدم.
فحاشی ها رو اصلا پاک نمیکنم تا ادب و شخصیت خونوادگی این افراد جلوی بقیه مشخص شه...بازم ممنون از لطف دوستان...
کلا پشت نت زبون یه بچه 10 ساله هم دراز هست و به همه میتونه توهین کنه...واقعا متاسفم ‍!
زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir

یادش به خیر ما هم اول اومده بودیم تو سایت ، ناز میکردیم ! ولی الآن آدم شدیم نشستیم سرجامون ! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اونایی هم که دارن مثل ما ناز میکنن ، یه روز سرشون به سنگ میخوره! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
این یه تجربه دوستانه بود ! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

[تصویر:  383351-519277518135572-1149754153-n-copy.jpg]
به نظر من اشتباه از مدیران چون:
یه نفر رو بن کردین بقیه هم فردین شدن و می خواستن بگن خیلی با حالن
مدیر عزیز قبول کن حرفت تو قسمت تاپیک مهدی اتزیو کمی بد بود
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
هر اتفاقی که افتاده ( نمیدونم به منم ربطی نداره ) بهتره دیگه دربارش صحبت نشه 
FLYing CARPETConfused62:
باید مجازات سنگین تر از اینو تحمیل کنین
آن جگجویی به نام کریتوس آن که از دست او در امان نبودند، الیمپوس
(03-16-2013, 07:11 PM)'jack' نوشته است: به نظر من اشتباه از مدیران چون:
یه نفر رو بن کردین بقیه هم فردین شدن و می خواستن بگن خیلی با حالن
مدیر عزیز قبول کن حرفت تو قسمت تاپیک مهدی اتزیو کمی بد بود
اگه کاربر ها کوتاه می یومدن و در کار مدیر ها دخالت نمیکردن این مشکل پیش نمی یومد...
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
بسته شد
زومجی | بازی زیر ذره‌بین
www.zoomg.ir

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 6 23,587 04-18-2024, 02:13 PM
آخرین ارسال: vivek01
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 264,116 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod
  [مهم] فراخوان عضویت در تیم مدیریت فروم‌گیمفا White Beard 7 160,854 06-20-2023, 10:15 AM
آخرین ارسال: alfazoneprix
Exclamation [اطلاعیه] تاپیک رسمی ارتباط با مدیریت کل انجمن (White Beard) White Beard 25 30,574 08-26-2019, 09:08 PM
آخرین ارسال: White Beard
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,882 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان