امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الکترونیک آرتز آی‌پی ایران را به کلی بن کرده است
الکترونیک آرتز آی‌پی ایران را به کلی بن کرده است

نویسنده: آرین مرادی

[تصویر:  ElectronicArts-Inc-logo-250x136.jpg]

به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) بازی‌بازان ایرانی را با مشکل مواجه کرده است. مطلع شده‌ایم که آی‌پی ایران توسط این شرکت به کلی بن شده است.

الکترونیک آرتز به تازگی بازی Apex Legends را منتشر کرده است که از قضا با استقبال بی‌نظیر بازی‌بازان روبرو شد. در آینده‌ی نزدیک نیز شاهد بازی مورد انتظار Anthem از طرف این شرکت خواهیم بود. اگر شما نیز از طرفداران بازی Apex Legends هستید، حتما متوجه شده‌اید که اتصال به سرورهای این بازی اصلا امکان‌پذیر نیست. شما بعد از تلاش برای اتصال به سرور‌ها با پیام زیر مواجه می‌شوید.

[تصویر:  Capture-6.png]

البته شما هنوز هم می‌توانید به بازی وارد شوید ولی برای این کار باید آی‌پی خود را به کشوری غیر از ایران تغییر دهید و این امر نتایجی مانند افزایش پینگ و کاهش سرعت را به همراه خواهد داشت.

از همین رو، افراد زیادی با بشخ پشیبانی شرکتت الکترونیک آرتز تماس گرفته‌اند. متاسفانه نه تنها شاهد پاسخگویی قانع‌کننده توسط این شرک نبودیم، بلکه با رفتاری توهین‌آمیز از طرف این شرکت مواجه شده‌ایم. در قسمت زیر می‌توانید تعدادی از نمونه‌های پشتیبانی این شرکت را مشاهده کنید.

نقل‌قول:
کوین آنجلو (Kevin Angelo): با تشکر از تماس شما با بخش پشتیبانی الکترونیک آرتز، اسم من کوین آنجلو است.
-سلام. من یک خبرنگار در حیطه‌ی بازی‌های ویدئویی از ایران هستم. در رابطه با مشکلی که در ایران با سرورهای بازی Apex Legend وجود دارد با شما تماس گرفته‌ام. در تمامی پلتفرم‌ها (اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی) متصل شدن به سرورهای بازی امکان‌پذیر نیست. تا امروز هیچ مشکلی برای بازی‌های شرکت شما در ایران وجود نداشت ولی Apex Legend مستمرا مانع از ورود ما به سرورهایش می‌شود.
ما شرکت الکترونیک آرتز را دوست داریم و استودیوی ریسپاون (Respawn) در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. موقعیتی که هم‌اکنون در آن هستیم واقعا برای ما نگران‌کننده است. بازی‌بازان نگران آن هستند که این موضوع به تحریم‌های آمریکا برعلیه ایران مربوط باشد و در این صورت گریبان‌گیر بازیکنان نیز شده باشد؛ بازیکنانی که تنها می‌خواهند از هنر هشتم این دنیا لذت ببرند. لطفا به من جواب دهید تا بتوانیم این مشکل را در اسرع وقت حل کنیم و به تجربه‌ی بازی بی‌نظیر شما بپردازیم.
کوین آنجلو: با عرض تاسف، در این مورد نمی‌توانم کمکی به شما کنم. من مجبورم همین الان به این مکالمه خاتمه بدم.

باری دیگر پیامی با مضمون مشابه برای بخش پشتیبانی ارسال شد و این بار نیز پاسخی قانع‌کننده دریافت نشد:

نقل‌قول:
من متاسفم، به دلیل امورد داخلی شرکت، ما نمی‌توانیم به شما کمکی کنیم. با تشکر از تماس شما با بخش پشتیبانی، خدانگهدار.

از طرفی دیگر، در انجمن گفتگوی این شرکت، ما به پاسخی صریح دست یافتیم. یکی از بازی‌بازان در رابطه با عنوان Anthem سوال کرده بود و الکترونیک آرتز نیز به او پاسخی صریح داد:

نقل‌قول:
– آیا ایران در بازی Anthem نیز به صورت کامل بن خواهد بود؟
-در حال حاضر دسترسی به عناوین ما از ایران مقدور نیست. چرا که ما هم‌اکنون طبق قوانین تحریم علیه این کشور عمل می‌کنیم.

به نظر می‌رسد که تحریم‌ها هم‌اکنون گریبان‌گیر جامعه‌ی بازی‌بازان نیز شده است. امیدواریم که این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود چرا که شرکت الکترونیک آتز جزو بزرگ‌ترین ناشران این صنعت محسوب می‌شود و بن شدن توسط این شرکت اوضاع را برای بازی‌بازان بسیار سخت می‌کند.

[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
به نظر من بهترین کار اینه که جمع شیم توییتر علیه EA هشتگ بزنیم
پاسخ
این خبر جزو 5 ناشیانه ترین خبر ها جای داره!
شما اگر طرفدار ریسپاون بودی باید به خوبی میدونستید که تایتانفال 1 بیشتر از یک ماه دقیقا همین مشگل رو داشت و تایتان 2 هم حدود 2 هفته ی اول همینطور.
حتی نیازی نیست که این دو عنوان قبلی رو روز اول بازی کرده باشید که از این مسعله مطلع باشید، کافی هست یه سر به فرم خود بازی Apex  بزنید تا ببینید کسایی هستن که وسط ایالت تکزاس نتونستن هنوز یه راند بازی کنن!
بسته بودن کامنت این خبر میتونه جزو 3 تای اولش کنه!
همین 10 دقیقه پیش داشتم تایتانفال 2 میزدم با همین نتی که به Apex وصل نمیشه.
تا جایی که من خبر دارم، گفته بودن سخت هست که بتونن بفهمند عامل این مشگل چی هست (داخل فرم خود بازی، پشتیبانی به این مسعله اشاره کرد)،  به هر حال گفتن داریم سعی میکنیم این مشگل که برای همه ی پلتفرم ها به وجود اومده رو در آپدیت هفته ی آینده رفع کنیم که امیدوارم اینطور بشه.
منبع:
https://www.reddit.com/r/apexlegends/com...e_weekend/

حتی اگر یه سرچ کنید که "How to fix Apex legends Time Out" خواهید دید که ویدیو هایی تو یوتوب میاره که 3 هزار بار دیده شدن، که البته این ویدیو ها مشگل یه تعداد از پلیر هارو رفع میکنه با تغییر دی ان اس و یا خالی کردن کش اما در کل سود جویی از موقعیت برای "view" گرفتن هست.

لینک فروم بازی رو میزارم، کسایی که دوست دارن زودتر بازی کنن برن اینجا سخت افزارشون و مشگلشون که همون "Time out" هست رو کامنت کنن.
لینک: 
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issu...-p/7419717
پاسخ
به نظرمن اصلا مهم نیست چون تو این وضعیت اقتصادی فکر نکنم کسی خیلی زیاد سراغ بازی های ویدیویی بره و بنظرم گیمرهای ایرانی بایدEA رو تحریم کنند و بازی هایی رو که ساخته رو نخرند.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین به‌روزرسان Dota 2، تغییرات بیشتری را در سیستم Matchmaking بازی ایجاد کرده اس White Beard 0 1,048 10-14-2019, 07:50 PM
آخرین ارسال: White Beard
  به‌روزرسان جدید PUBG، ویژگی Survival Mastery را به بازی اضافه کرده است White Beard 0 843 09-25-2019, 09:32 PM
  شرکت سونی چشم‌اندازی ۱۰ ساله را برای بازی Dreams تصور کرده است | پروژه‌ی محبوب شوهی ی PC FAN 0 986 09-20-2019, 09:00 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  هیدئو کوجیما بهترین بازی را که در ۵ سال اخیر تجربه کرده است، معرفی کرد White Beard 0 912 09-17-2019, 02:09 PM
  الکترونیک آرتس به‌زودی سرویس ابری خود را آزمایش می‌کند White Beard 0 764 09-10-2019, 01:51 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان