امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Mirror’s Edge Catalyst | شکست دوندگان در انجام ماموریت
ریبوت بازی Mirror’s Edge که تحت عنوان Mirror’s Edge Catalyst شناخته می‌شود، تا چند ساعت دیگر منتشر خواهد شد. محدودیت انتشار نقد و بررسی‌های این عنوان در حال حاضر برداشته شده است و شما شاهد امتیازات آن از سوی منتقدین هستید.

[تصویر:  Mirrors_Edge_Catalyst.jpg]

داستان Mirror’s Edge Catalyst که یک ریبوت در سری قلمداد می‌شود، به ریشه‌های قهرمان سری بازی Mirror’s Edge یعنی Faith می‌پردازد و بازیکنان در کنار او بر علیه Conglomerate مبارزه خواهند کرد.
Mirror’s Edge Catalyst در ۷ ژوئن (مصادف با ۱۸ خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

امتیازات:

Examiner – 100
Destructoid – 85
God is a Geek – 80
نقل‌قول:
اگر از داستان ضعیف و شخصیت‌های بی روح صرف نظر کنید، Mirror’s Edge Catalyst یک سری از بهترین مکانیزم‌های گیم‌پلی در نسل فعلی را تاکنون دارد.
PC Gamer – 78
GameSpot – 70
نقل‌قول:
سیستم مبارزات Catalyst لنگ می‌زند اما دوندگی روان و چالش‌های جذاب جهان باز، بر بیشتر نکات منفی غلبه می‌کنند.
IGN – ۶۸
نقل‌قول:
پایه و اساس Mirror’s Edge همچنان در سبک اول شخص سال ۲۰۱۶ تازگی دارد اما در تلاش برای رسیدن به عناوین بزرگ جهان باز، با نکات قوی طراحی خود، جابجایی و لحظات جذاب همیشه موفق نیست. علاوه بر این موضوع، گرافیک کدر مانند نسخه کنسولی و داستانی ضعیف با شخصیت‌های نه چندان دوست داشتنی، Mirror’s Edge را محکوم به شکست می‌کند. از ساخت این بازی من بسیار خوشحال شدم اما در انتها از محصول ناامیدم.
Game Informer – ۶۵

متای بازی:
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
با اینکه بازیش نکردم هنوز و ولی از انتقادات معلومه که مشکلات نخسه قبلی رو یدک کشیده  S0 (83)
پاسخ
ناموسا بعضی استودیو ها بازی میسازن بعضی های دیگه هم بازی! Wall Confused S0 (43) S0 (2)
پ.ن: البته ممکنه بالا بیاد متا
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
از همون اول هم به این بازی اعتقادی نداشتم، کیفیت بافت ها و گرافیک در سبک بازی های آتاریه S0 (2)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
متای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی: 75 ( بیشترین متا )

[تصویر:  Af6ok.jpg]

متای نسخه‌ی اکس‌باکس‌وان: 74

[تصویر:  ZJqJb.jpg]

متای نسخه‌ی پلی‌استیشن‌فور: 72 ( کمترین متا )

[تصویر:  yZJCc.jpg]
پاسخ
خیلی دلم می خواد تجربش کنم S0 (29) چه کیفی میده پارکور  S0 (29)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,029 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,117 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 2,003 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,751 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,662 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان