امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
The Witness
یه تابلوی نقاشیه این بازی... گرافیک هنری مجذوبتون میکنه.
 گیم پلی بازی خیلی ساده ولی در عین حال پیچیده است! (اگه بازی کرده باشید در جریانید) توی Witness فقط 6 تا دکمه هست که کار میکنه و با این شیش تا باید معماهای زیادی رو حل کنید... میگم زیاد یعنی باور کنید زیادن؛ یه جزیره با کلی معما که هیچ ترتیب خاصی برا حل کردنشون نیست... ولی خب ریتم بازی جوریه که خودتون میفهمین کدوما رو باید حل کنید و جلو برین، معماها هم با یه ریتم ملایم سخت میشن تا جایی که شاید باید یک ساعت برای یکی وقت بزارین!
از داستان بازی هم چیزی هنوز متوجه نشدم ولی گوشه هایی از جزیره یه سری فایل صوتی هست که حرف های بعضاً زیبایی توشون زده میشه؛ مثلا توی یکیشون تغییر دیدگاه یه فضانورد به زمین بعد از برگشتن از اولین سفر فضاییش رو میگفت که واقعا منو تحت تاثیر قرار داد. برای تکمیل داستان و متوجه شدنش احتمالاً باید این فایلای صوتی رو هم مث پازل کنار هم چید تا فهمیدش...
هنوز خیلی نرفتم ولی تا اینجا امتیازم اینه: (شاید بعداً بعد از کامل کردن بازی اومدم نظرمو کاملتر کردم و امتیازم رو هم عوض کردم. )
9.5

حتماً این بازی رو تجربه کنید. از اونجایی که حجمی هم نداره و خیلی سرگرم کننده و مرموز هست، دانلودش کنید و اگه موافق بودین یادداشت برام بزارین که یه ترد برا این بازی بزنم و توش بترکـونیم. S0 (2)
در آخر بازم میگم و تاکید میکنم حتماً این اثر هنری رو تجربه کنید تا حداقل منم تنها نباشم و با یکی در موردش بحث کنم  S0 (2)
پاسخ
life is strange
[تصویر:  A464EF3D23449D7A0AB66742383EC200DA840C5F]
تو این چند سال هیچ بازی انقدر برام قشنگ نبود S0 (62)

episode 1 : 8.5
episode 2 : 7.5
episode 3 : 8.75
episode 4 : 9.25
episode 5 : 9.0
full episode : 8.6 

[تصویر:  3051426-gears-768x408.jpg]
id tel:tedyzz
پاسخ
farcry 4
گیمپلی:8(خیلی گیمپلیش خوب بود ولی تو بعضی موارد خیلی ضعیف کار شده بود!)
موسیقی:9.5(موسیقی های بازی فوق العاده هستند ولی میتونسنتد یه خورده هیجان بدن بهش)
صدا گذاری:10(عالی صدا ها کاملا به شخصیت ها میخوره و خوب کار گذاری شده)
داستان:9(داستان بازی خیلی ساده هست ولی به خوبی بیان شده )

سخن آخر:بعد از بازی کردن این بازی از هر چی حیوون تو دنیا هست متنفر میشی!  S0 (43)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
خوب بالاخره پس 6 ماه تلاش تونستم بازی the evil withen دوبار به اتمام برسانم
داستان:اگر بخواهیم داستان بازی رو از رو ظاهر برسی کنیم نمره 4 میگیره. S0 (43) داستان بازی بشدت پیچیدس و برای فهمیدن داستان، باید حداقل دوبار بازی رو تمام کند و به انگلسی کاملا مسلط باشید . S0 (2)  حاج میکامی مثل اینکه در این بازی یه مقدار جو رو زیاد کرده داستان بازی رو آنقدر پیچیده کرده که آدم عصابش خورد میشه ولی خو چه میشه کرد میکامیه دیگه. S0 (43) نمره 10 ( بر اساس فهمیدن داستان اصلی)
گیم پلی: اگه بخوام کل ایرادات گیم پلی روبیان کنم تا صبح براتون مینوسم. یکی از ایرادات جرئی گیم پلی که میتوان مهم ترین این ایرادات دانست. هوش بسیار ضعیف شخصیت های دیگر به ویژه موجودات عجیب درون بازی S0 (2) اوج لذت ترس تنها در چند مرحله ی اول موج میزد ولی بعد از آن بازی تبدیل شد به یک عنوان اکشن، جدال انسان با زانبی می شود S0 (2) نمره: 7
گرافیک: S0 (43) . گرافیک بازی به شدت پایین است و افت فریم زیادی دارد. تنها گرافیک شخصیت اصلی و دشمن اصلی بازی خوب کار شدند و بقیه برگ جغندرند S0 (43) باگ های گرافیکی در بازی فراوانند که کلی رو عصابند. نمره: 6
صداگذاری: یکی از بهترین هسته ی دون بازی صداگذاری است. صداگذاری بازی به گونه ای است که حس ترس واقعی را به بازیباز میدهد. 
نمره : 10
در کل میتوان گفت این عنوان تمامی حس یک انسان از جمله ترس، خنده، عصبانی شدن، ناراحت شدن رو در صورت بازیباز نشان میدهد. ولی قابل ذکر است که داستان بازی آنقدر پیچیدس که من فکر میکامی بدبختم که میکامی چطور میتونه نسخه ی بعدی این عنوان رو بسازه. چون بازی با کلی سوال بی پاسخ بازیباز را جان به لب میکنه. حتی گاهی باعث میشه بازیباز شکل پوکر فیس شود. S0 (2) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43) S0 (43)
نمره ی کل: 8.25
اگر هنوز این عنون را تجربه نکردید، تجربه ی آن بشدت پیشنهاد می شود. البته باید به غیر از بازی سه dlc منتشر شده را نیز به باید در کنار بازی تجربه کنید.
نمره دهی با توجه به نسخه ی ps3 داده شده است.
[تصویر:  The_Evil_Within_boxart.jpg]
پاسخ
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
جدیدترین بازی که انجام دادم:
deus ex human revolution director's cut
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT4shZN2_LsmhZEbpDik2_..._05iLat0Nh]
این بازی چون کار تیم سری بازیهای هیتمن هستش(io-interactive & nexxes & eidos montreal) خیلی منو یاد اون بازی انداخت.
داستان: 9/10
گیم پلی: 8/10
گرافیک: 9/10
اما بهترین بازی ای که تا بحال انجام دادم:
Dishonored
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSebVw5QZ-06r35AouUlw1...UgA4DSbDg5]
این بازی فوق العاده بود به نظرم. جالبه که سکانس آخر بازی(نجات Emily) رو من توی یه شب بارونی داشتم انجام میدادم که توی خود بازی هم شب بارونی بود :)))
داستان: 11/10 :)
گیم پلی: 10/10
گرافیک: 5/10 البته باید قبول کنیم که اکثر بازیایی که داستان خیلی قوی دارن گرافیکشون زیاد جالب نیس.
اما قبل از اینکه من این بازی رو بهترین بدونم بزارید یه یادی کنم از سری modern warfare که عالی بود:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTPKjnq3X5TvE3CpWZ7Vfz...FpcnRUAnNQ]
ببخشید طولانی شد.
باتشکر
پاسخ
bloodborne
اولش حالم از این بازی بهم میخورد!خلاصه خریدمش پشیمون شدم!
با یه بنده خدایی آشنا شدم خوره ی بلادبورن بود با هم تا باس 3رفتیم بعدش دیگه من انلاین نشدم تا یک ماه بازی نکردم
بعد یک ماه تنهایی رفتم سراغش تا باس yharhamرفتم و حالم از اون مار های سمی بازی بهم میخورد باعث شد دوباره ادامه ندم!
2شب بعد دوباره شروع کرد و خدا رو شکر متوحه شدم دیگه نیازی نیست به لجنزار مارها برگردم!!!!!
هر شب یه باس رو میکشتم و تمام!
بازی با بدبختی بار اول تموم شد!
بار دوم سختر از بار اول!ضمن اینکنه با کمک دوستام 4کورد بازی رو پیدا کردم و چند ماموریت فرعی انجام دادم چندتا مرحله ی چلیس تکمیل کردم و بازی دوباره تموم شد
بار سوم اینقدر برام راحت بود که یکروزه تمومش کردم و بازی پلات شد S0 (36)
بار چهارم که الان دارم با لول 207ادامه میدم فقط وقتم رو تو چلیس ها میگذرونم واسه لول آپ یه مرحله ی فرعی پیدا کردم که نرفته بودم و مربوط به پیدا کردن مادر یه بچه تو بازی بود که مامانش رو گم کرده بود دیگه نمیگم اسپویل نشه!
داستان بازی که ما ایرانی ها 99درصد به داستان اهمیت نمیدیم از نقد های آبکی کل سایتا مشخصه! :D
طرف داستان رو اصلا نمیدونه نقد میکنه
داستان فراز و نشیب های زیادی داره و هر گوشه ی بازی داستان خودش رو داره که من بهش 10میدم!از اون بازی هایی هست که اگه انگلیسی بلد باشید بازم نمیتونید بفهمید بازی واقعی بود یا توهم!
گیم پلی بازی فرقی با دارک سولز نداره فقط همه چیز روانتر و سریعتر شده که باعث شده نسبت به دارک راحتر باشه
موسیقی بازی که ستودنیه حتی باید البوم ساند تراک رو دانلود کنید و هزاران بار گوش بدید
گرافیک بازی عجیب و خوفناکه و یه حالت خستگی و افسردگی به آدم دست میده
این مورد تو DLCبیداد میکنه! :D
نمره:9
پاسخ
[تصویر:  kmigh9ytksdcgfi3duve.jpg]

داستان : 10
گیم پلی:9.75(یکم منابع میتونست بیشتر و متنوع تر باشه. مقبره ها هم یکم سخت تر بود بهتر بود)
گرافیک: 10(اگر میشد 11 میدادم!! )
صدا گذاری و موزیک : 10

نمره کل 9.9

توضیح خاصی نمیدم!(حرف زیاده!!) فقط بازی رو تموم کنید به منطقی بودن نمرات پی میبرین S0 (24) 
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
Grand Theft Auto IV

داستان:10
گیمپلی:8 (وجود داشتن باگ‌ها و مشکل بودن سیستم رانندگی)
صداگذاری:9.5
گرافیک:10

به همه دوستان پیشنهاد میشود.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(10-24-2015, 07:11 PM)just run نوشته است:
  1. کال اف گوست
گیمپلی3/10
داستان 0.5/10
موسیقی و صداگزاری 1/10
گرافیک 4/10
من تنها کال افی که میپسندم سری مدرن وارفر و بلک اپس 1

سلام.
دقیقا برای منم همینطوره. فقط این دوتا از کالاف دیوتی.
بلک آپز 3
معرکس
گیم پلی 10
گرافیک 8 (خداییش رو آخرین تنظیمات هس ! ولی اصلا دلچسب نیس )
داستان (هنوز شروع نکردم ! فقط مولتی و زامبی عجب چیزیه لامصب )
موسیقی 9

کل : 9 (البته داستانش هم میگن قشنگه با این حساب 9 )

پیشنهاد میدم بازی کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,580 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,040 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان