امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش از مبتدی تا حرفه ایی کار با موتور بسیار قدرتمند یونیتی
با سلامیه خبر خوب دارم واسه کسایی که میخوان بازی ساز بشن ولی نمیدونن از کجا شروع کنن کسایی . کسایی که میخوان بازیی هایی با گرافیک کال اف دیوتی یا Crysisموتوری بازی سازی کرای انجین(( CryENGINE 3)) که یکی ازی قدرتمند ترین موتور های بازی سازی دنیاست بازی Crysis 2رو هم با این موتور قدرتمند ساختن کسایی که میخوان با این موتور شروع کنن از مبتدی تا حرفه ایی میتونن برن توی فروم ((grand-hall)) ثبت نام کنن و یاد بگرین البته فقط کرای انجین نیست یونیتی یو دی کی هم هستن تازه کسایی هم که بلدن میتونن برن و اموزش هاشونو اونجا بذارن چند تا عکس از نمونه کار های کرای انجین رو توی تصاویر زیر میتونید ببینید[تصویر:  sunset.jpg][تصویر:  87042225288708058332.jpg][تصویر:  91690040929325473882.jpg][تصویر:  25752877599251347956.jpg]
با کرای انجین ساختن همچین بازی هایی با همچین گرافیکی زیاد سخت نییست پس همین الان برید توی سایت ((grand-hall.)) ثبت نام کنید و از همین امروز بازی سازی رو شروع کنید راستی وقتی دارین ثبت نام میکنید توی فیلد معرف بنویسید ((BOOKMAK)) حتما این کار بکنید

پاسخ
اتفاقا اصلا مناسب نیست از این موتور استفاده کنید چون نیاز به برنامه نویسی جاوا داره که من با کلی زحمت تونستم یه چیز ساده از توش دربیارم کسانی که میخوان همه چی براشون اماده باشه پیشنهاد میکنم از موتور fps creator استفاده کنند خیلی راحت هست و گرافیک خوبی داره
پاسخ
اگه میخوای یه بازی بسازی باید برنامه نویسی کنی یعنی تو fps برنامه نویسی نمیخواد Confused05: توی این سایت برنامه نویسی هم یاد میدن شما از مبتدی شروع کن
پاسخ
نه یکی که تازه کاره نباید بیاد اول با همچین چیزی کار کنه و fps نیاز به برنامه نویسی نداره و خود سازنده تنها زحمت طراحی مرحله رو میکشه که باید خلاق باشی و گرنه همه چیش آمادست در ضمن دوست عزیز اگر کاری با یونیتی در آوردین میتونم ببینم؟
پاسخ
ممنون از تو من عضو شدم.Confused74:
پاسخ
دوستان ببخشید انگار اشتباه نوشتم درستش اینه کار با کرای انحین من معذرت میخوام
پاسخ
گفتم چرا تو موضوع کرای انجین هست ولی یونیتی رو من بیشتر حال میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان