امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی
درود بر دوستان

تیتر که خوندید حتماتعجب کردید که قضیه این شگفت انگیز چیه؟ خب مطمئنا شما همگی بازی GTAV رو میشناسید؟که ابتدا برای کنس های نسل7 در تابستان سال 2013سپس برای کنسول های نسل8 در پاییز سال 2014 و در اخر با تاخیر 2 سال نسبت به انتشار اول در بهار سال 2015 برای رایانه های شخصی منتشر شد خب طبق معمول شما از بهینه سازی عالی و پورت فوق‌العاده برای رایانه های شخصی مطلع میباشد و اما سیستم مورد نیاز که راک استار برای این بازی منتشر کرده بود:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

خب همانطور که مشاهده میکنید سیستم نه چندان قوی نیاز نمیباشد پس اکثر پیسی بازان میتونند اجرا کنند ولی خب یه عده هم هستن سیستم ضعیفی دارن و نمیتونن اجرا کنند یا مثلا رم2 گیگابایت دارن که برای اجرای این بازی مناسب نیست ما هم از بیکاری تو این تابستان داغ که آفتاب پس كلمون رو میسوزه اومدیم خونه و بیکار نشستیم گفتیم چیکار کنیم؟چیکار نکنیم؟گفتیم یه اموزش بریم برای فروم گیمفا هم دل گیمران رو شاد کنیم هم یه چند تا اعتبار به جیب بزنیم(قابل توجه مدیران که به چند پست اخره بنده هیچگونه اعتباری تعلق نگرفت) خب بریم سر اموزش:

اموزش شماره یک

مواد مورد نیاز:
یه تیکه چوپ با یه قاشق چسب نه عاغا عاغا اشتباه شد اون برای اموز سایت بانوی ایرانی بود شرمنده (تاثیرات آفتاب و بیکاریه رفتیم تو سایت زنونه فعال میکنیم)

موارد مورد نیاز:

بازی GTA

نرم‌افزار open iv

رایانه شخصی

صبر و حوصله

ابتدا بازی را نصب کنید حالا هر نسخه یا هر اپدیت یا و...چه ريلوید چه 3DM هیچ فرقی نداره

سپس نرم‌افزار OPEN IV را نصب و اجرا کنید
و بعد این فایل را دانلود کنید
75694f-GTA 5 ExTReMe settings for LOW specs PCs.rar - 154 KB

1.در نرم‌افزار ov (از این به بعد برای خوندن بهتر ov مینویسم تا سرعت کار بره بالا) به فایل بازی GTAV رجوع کنید
2.و بعد فایل update را باز کنید و بعد فایل common.rpf را انتخاب و باز کنید

3.حال فایلی که لینک دانلودش را در بالا دادم دانلود کنید و درون فایل common.rpf بریزد وreplaceکنید
سپس به درون فایل update.rpf رفته و نرم‌افزار را ببندید.
حالا اگر به داخل بازی خود بروید گرافیک بازی مطابق عکس زیر میشه و مطمئنا با سرعت خیلی بیشتری و بدون لگ اجرا خواهد شد

[تصویر:  5r0lkqvbu6a9_t.jpg]

و حتما قبل از اعمال این عملیات ها از فایل بازی خود Backup بگیرید.)

اموزش شماره 2:

موارد مورد نیاز:

1.کامپیوتر
2.بازی GTAV

1.ابتدا این فایل را دانلود کنید.

http://uplod.ir/2avqvmyi6r0q/6e30d7-settings.rar.htm

2.در محل سیو بازی یعنی: Documents/Rockstar Games/GTA V/

3.بریزید و تمام.

تست شده برروی سیستم زیر با فریم ریت 40 الی 60:

AMD Trinity A5600K @3,7 GHz with 512 MB integrated APU Graphics
RAM 4 GB
Win 7 64 bit

گرافیک بازی بعد از اعمال این تغییرات به شکل زیر در خواهد امد;

[تصویر:  lolf4vx0xztq_t.jpg]

[تصویر:  ps82gkqi33hk_t.jpg]

Backup یادتون نره:)

اموزش شماره3:

موارد مورد نیاز:

بازی GTAV

نرم‌افزار Open Iv

رایانه شخصی

این اموز بیشتر از بين برنده لگ هنگام ماشین و ارور های stop working و افت فریم داخل شهره

1 ابتدا فایل زیر را دانلود کنید:

7d9dd4-GTA 5 for Super Low PC's FPS Lag Patch.zip - 222 KB

2.نرم‌افزار ov را اجرا و به فایل update رجوع سپس به درون فایل update.rpf رفته

3. common این فایل را بازی کنید

4.تمام فایل های درون visualsettings.dat که درون لینک دانلود هست را دان کرده اید در فایل commen بریزید و replace کنید به جز فايل settings.xml

5.نرم‌افزار open iv را ببندید

6.حال به ادرس Document/RockStar/GTAV/ رفته و حالا فایل setting.xml را کپی پیست کنید و تمام.

حتما قبلش بكاپ بگیرید

این اموزش تست شده بر روی سیستم زیر:
CPU: Intel Core 2 Duo 2.0ghz or more

RAM: 2GB Minimum

GPU: Intel HD Graphics 2000, 2500, 3000,
4000, 4400, 4600, 5000, AMD Radeon HD
3000, 4000, and 6000 series aswell as
Intel GMA x4500 or 4600MHD

/بنچمارک\

قبل FPS Min: 6
بعد FPS Min: 12
قبل FPS Max: 24
بعد FPS Max: 45
قبل FPS Avg: 11
بعدFPS Avg: 24

گرافیک تغییر کرده بعد از این اموزش:

[تصویر:  cw10zb5dewbl_t.jpg]

آموزش شماره4:

موارد مورد نیاز:

بازی GTAV

کامپیوتر

1.ابتدا این فایل را دانلود کنید.

4c7edd-Documents.rar - 967 B

2.بعد از اینکه دانلود کردید در ادرس زیر کپی پیست کنید:

Documents\Rockstar Games\GTA V

تست شده برروی: i5-2450M with GT 520MX

فریم ریت بين 25 تا 40

گرافیک بازی بعد از اعمال این تغییرات:
[تصویر:  2jh6fkbx21lc_t.jpg]

دوستان شما میتونید با زدن دکمه تشکر که کلا 0.23 صدم ثانیه وقت میبره باعث میشه که بنده و دوستان بنده در این فروم افزایش انگیزه بشه یا مدی حداقل یه اعتبار بدن

در ضمن این اموزش یک اموزش نبود بنده 4 تا پست را در یک پست بصورت فشرده و چکیده قرار دادم حتی از اموز مرجع هم اموز بنده کاملتر و بهتره بود

شما که توی هر بازی چه برای 20 سال پیش چه برای 2 روز پیش باشه و در اجرای ان دچار مشکلاتی میشوید میتونید با بنده در ارتباط باشید یا مشکلتان را برای بنده گزارش دهید تا بنده بررسی کنم و راه حل ان را بصورت اموزشی مرجع و کامل در فروم قرار بدهم با تشکر
;)
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
دادا پچ اول زیاد تاثیر نداره و بازم سیستم بالایی ( نه خیلی بالا فقط متوسط ) نیاز داره اما دومی معجزه می کنه
ممنونم

با سلام.من یه فایلی پیدا کردم نمیدونم مثل اینا تاثیر داره یا نه ولی تو یویتوب دیدم که با رم4 گیگ طرف 45 الی 60 فریم می گرفت.

لینک دانلود:

http://uplod.ir/58b1x96wwt8o/GTA_V_Low_P...od.rar.htm

با این فایل میشه با رم 2           45 فریم زد.

این فایل یه ماد هست که سازنده ماد هدفش از ساختن این ماد تبدیل گرافیک نسل هشتمی GTA V به نسل ششم بوده است!

برای استفاده باید همانند سایر MOD ها فایل SCRIPTHOOK را داشته بشاید.نصبش ساده و مثل سایر ماد هاست.

من از مدیران گله دارم که یه دونه اعتبارم هدیه نمی دهند!
(07-09-2015, 04:27 PM)black ops 3 نوشته است: دادا پچ اول زیاد تاثیر نداره و بازم سیستم بالایی ( نه خیلی بالا فقط متوسط ) نیاز داره اما دومی معجزه می کنه
ممنونم

با سلام.من یه فایلی پیدا کردم نمیدونم مثل اینا تاثیر داره یا نه ولی تو یویتوب دیدم که با رم4 گیگ طرف 45 الی 60 فریم می گرفت.

لینک دانلود:

این فایل یه ماد هست که سازنده ماد هدفش از ساختن این ماد تبدیل گرافیک نسل هشتمی GTA V به نسل ششم بوده است!

برای استفاده باید همانند سایر MOD ها فایل SCRIPTHOOK را داشته بشاید.نصبش ساده و مثل سایر ماد هاست.

دوست عزیز بهتره منابعتون سایت يوتي*وب نباشه چون 80 درصد ویدئو های يوتيوب فیکن میخوای من برای یه ویدئو بسازم که GTAV رو روی گرافیک مدیوم برروی رم1 گیگ و گرافیک512 و سی پی یو تک هسته ای اجرا کردم؟درست کردنش خیلی راحته ولی واقعی نیست در ضمن نسل6 چیه؟ اگه بخواهیم نسل6 بازی بکنیم ميرم san Andreas

(07-09-2015, 04:27 PM)black ops 3 نوشته است: دادا پچ اول زیاد تاثیر نداره و بازم سیستم بالایی ( نه خیلی بالا فقط متوسط ) نیاز داره اما دومی معجزه می کنه
ممنونم

لینک دانلود:

[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
آقا من از پچ اول استفاده کردم ولی متاسفانه تغییری ایجاد نشد !  :(
علی رضا جان من با سیستم زیر کدوم حالتو برم و کدوم باعث روون شدنه بعد برا بقیه بازی ها مثل gears of war که شهریور میاد من انحصاری های مایکرو تو لپ تاپ میزنم و بقیه رو کنسول فقط کدوم حالت جواب میده ممنون

ram 6
core i7
nvidia gt 740 m 1gb
دوستان یه سوال با این سیستم این بازی رو چطور میتونم بزنم
H61 DS2
RADEON HD 6450 2G DDR3
RAM 4 1333
CPU G620 2.60 
منتظر جواب هستم
(07-23-2015, 03:03 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است: دوستان یه سوال با این سیستم این بازی رو چطور میتونم بزنم
H61 DS2
RADEON HD 6450 2G DDR3
RAM 4 1333
CPU G620 2.60 
منتظر جواب هستم

سلام
با اینکه سوال رو در پست درستی نپرسیدید ولی جوابتون اینه که ب احتمال خیلی زیاد روی Low شاید با مشکل روبه رو شید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
سلام دوستان بازی gta v رو نصب کردم لبتاپم دوتا کارت گرافیک داره یکی intel و amd با انتل اجرا میشه که گرافیک ضعیف تره ولی بعد از 1 دقیقه بازی رو میبنده با گرافیک amd HD 7600  میخوام اجرا کنم اصلا اجرا نمیشه آپدیت جدید گرافیکم نصب کردم ممنون میشم کمکم کنید
(07-28-2015, 02:29 PM)milad.f نوشته است: سلام دوستان بازی gta v رو نصب کردم لبتاپم دوتا کارت گرافیک داره یکی intel و amd با انتل اجرا میشه که گرافیک ضعیف تره ولی بعد از 1 دقیقه بازی رو میبنده با گرافیک amd HD 7600  میخوام اجرا کنم اصلا اجرا نمیشه آپدیت جدید گرافیکم نصب کردم ممنون میشم کمکم کنید
باید قبل از ورو به بازی به صورت دستی سوییچ کنید
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
به صورت دستی هم سویچ کردم ولی روی گرافیک amd روی بازی کلیک میکنم هیچ کاری نمیکنه .هیچ پیغامی هم نمیده هیچ عملی انجام نمیده

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 699 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 267,237 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,156 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  (پست ویژه)آموزش اجرای تمام بازیهای روز دنیا با سی پی یو های دو هسته ای به بالا(مخصوص علیرضا! 49 22,388 02-22-2021, 04:08 PM
آخرین ارسال: mahantgtgtgt
  چکار کنم بابام واسم کامپیوتر بخره A_H_R 2 2,101 10-21-2020, 02:52 PM
آخرین ارسال: masumeg5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان