نظرسنجی: کدام سرویس دهنده را برای دانلود بازی وبازی آنلاین بیشتر قبول دارید؟(هر کدام جدا گونه)
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
شاتل
47.62%
10 47.62%
پارس آنلاین
14.29%
3 14.29%
آسیاتک
14.29%
3 14.29%
مخابرات
23.81%
5 23.81%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب سرویس دهنده اینترنت
آقا یه سوال فشفشه های های وب میشه خرید حجم با زمان محدود دیگه؟؟؟یا چیز دیگه ای میشه؟؟
بعد ما خونمون دو روبر شهرری بنظرتون پارس آنلاین,شاتل یا های وب بگیرم؟؟
چطوری باید از مخابرات قطع کنم اینترنتمو؟؟
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
سلام دوستان ما داریم به پردیس نقل مکان میکنیم کسانی که پردیس هستن لطفا بگن چه نتی اونجا خوبه ممنون
پاسخ
(11-11-2016, 07:21 PM)S.T.A.R.S نوشته است: آقا یه سوال فشفشه های های وب میشه خرید حجم با زمان محدود دیگه؟؟؟یا چیز دیگه ای میشه؟؟
بعد ما خونمون دو روبر شهرری بنظرتون پارس آنلاین,شاتل یا های وب بگیرم؟؟
چطوری باید از مخابرات قطع کنم اینترنتمو؟؟

آره فشفشه های , های وب زمان محدود داره ولی سرعت دانلود بستگی به اشتراگ ماهیانه ای که میخری بستگی داره . بهتره 1565 شماره اختصاصی های وب زنگ بزنی بگی میخوام ثبت نام اشتراک جدید انجام بدم خودشون بهت میگن چه چیزی نیازه 

من خودم وقتی میخواستم برم های وب تموم کارام با تلفن تو 4 روز انجام شد  S0 (2)

درمورد قطی مخابرات هم میتونی بری خود مخابرات ازشون بپرسی یا تماس بگیری یا اینکه کسی اینجا میدونه شاید S0 (44)
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
سلام دوستان اول می خواستم ببینم پینگ اسیاتک راست شاتل هست یعنی برای انلاین بازی کردن خوبه یا نه؟بعدش می خواستم ببینم چون میگن اگر خطاتون خوبه برید سراغ شاتل اگر نه وضع خطاتون خوب نیست برید سراغ اسیاتک من الان دو مگ از شاتل دارم که گفتن بالاتر روی خطای شما جواب نمیده پس حالا که می خوام برم سراغ اسیتک خوبه؟یعنی مثلا من می خوام 16 مگ از اسیاتک بگیرم سرعت یک مگ دانلود به من میده؟ممنون میشم جواب بدین.
پاسخ
(11-19-2016, 11:54 AM)who i am نوشته است: سلام دوستان اول می خواستم ببینم پینگ اسیاتک راست شاتل هست یعنی برای انلاین بازی کردن خوبه یا نه؟بعدش می خواستم ببینم چون میگن اگر خطاتون خوبه برید سراغ شاتل اگر نه وضع خطاتون خوب نیست برید سراغ اسیاتک من الان دو مگ از شاتل دارم که گفتن بالاتر روی خطای شما جواب نمیده پس حالا که می خوام برم سراغ اسیتک خوبه؟یعنی مثلا من می خوام 16 مگ از اسیاتک بگیرم سرعت یک مگ دانلود به من میده؟ممنون میشم جواب بدین.
دوستان کسی نیست جواب مارا بده.
پاسخ
(11-19-2016, 11:54 AM)who i am نوشته است: سلام دوستان اول می خواستم ببینم پینگ اسیاتک راست شاتل هست یعنی برای انلاین بازی کردن خوبه یا نه؟بعدش می خواستم ببینم چون میگن اگر خطاتون خوبه برید سراغ شاتل اگر نه وضع خطاتون خوب نیست برید سراغ اسیاتک من الان دو مگ از شاتل دارم که گفتن بالاتر روی خطای شما جواب نمیده پس حالا که می خوام برم سراغ اسیتک خوبه؟یعنی مثلا من می خوام 16 مگ از اسیاتک بگیرم سرعت یک مگ دانلود به من میده؟ممنون میشم جواب بدین.
داداش فقط پارس آنلاین و شاتل خوبن بقیه بدرد هیچی نمیخوره
مخابرات افتضاحه
آسیا تک هم که هیچ دیگه

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
PS4 Gamer S0 (2)
پاسخ
(11-27-2016, 10:30 PM)RezaPayne نوشته است:
(11-19-2016, 11:54 AM)who i am نوشته است: سلام دوستان اول می خواستم ببینم پینگ اسیاتک راست شاتل هست یعنی برای انلاین بازی کردن خوبه یا نه؟بعدش می خواستم ببینم چون میگن اگر خطاتون خوبه برید سراغ شاتل اگر نه وضع خطاتون خوب نیست برید سراغ اسیاتک من الان دو مگ از شاتل دارم که گفتن بالاتر روی خطای شما جواب نمیده پس حالا که می خوام برم سراغ اسیتک خوبه؟یعنی مثلا من می خوام 16 مگ از اسیاتک بگیرم سرعت یک مگ دانلود به من میده؟ممنون میشم جواب بدین.
داداش فقط پارس آنلاین و شاتل خوبن بقیه بدرد هیچی نمیخوره
مخابرات افتضاحه
آسیا تک هم که هیچ دیگه

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
این نظرت خیلی دیگه شخصی بود.من الان از اسیاتک گرفتم حرف نداره مخابراتم که عالیه.دوست عزیز یک چیز دیگه همه ی اینا اصلشون مخابراته یعنی از مخابرات سرویس می گیرن میدن به شما برای همینه روشم 5 تومان هزینه مخابرات میدی اگر نه اگر مخابرات نبود شاتل و اسیاتکی هم نبود.
پاسخ
به هیچ عنوان سمت اسیاتک نرو افتضاحه پینگ زیر 200نمیاد سرعت دانلودمن با این که چهار مگ اسمیه تا چند ماه اول روی یه مگ بود الان اومده زیر دویست کیلوبایت 
برای بازی فقط شاتل و پارس انلاین دوستم شاتل داره پینگش توی رینبو 100عه:|
پاسخ
(11-28-2016, 02:43 PM)Amir0077 نوشته است: به هیچ عنوان سمت اسیاتک نرو افتضاحه پینگ زیر 200نمیاد سرعت دانلودمن با این که چهار مگ اسمیه تا چند ماه اول روی یه مگ بود الان اومده زیر دویست کیلوبایت 
برای بازی فقط شاتل و پارس انلاین دوستم شاتل داره پینگش توی رینبو 100عه:|
یک ذره بی انصافی کردیا چون الان من از اسیاتک دارم پینگم روی 100 یا 97 هست درسته من قبلش از شاتل داشتم پینگش خیلی از اسیاتک بهتر بود.در مورد سرعت دانلود باید بگم من از اسیاتک اینترنت 16 مگ دارم سرعت دانلودش روی 500 هست تازه اونم اومد یک چیزایی مونا قطع کرد از سر خط وصل کرد تا سرعت دانلود شد این مگر نه روی 250 بود.نمی دونم چرا همه ی شرکتا وقتی سرعت دانلود میاد پایین هی یک جمله را تکرار می کنن به جای برطرف کردن مشکل هی میگن خط شما نمی کشه در صورتی که باید بدونید دوستان توی ایران سیم کشی تلفن هر خونه ای ظرفیت تحمل 80 مگ بر ثانیه اینترنت را داره بعد اونوقت 16 مگ میدن با سرعت دانلود 500.
پاسخ
درسته اسیاتک پینگو میتونه پایین بیاره ولی من زنگ زدم پشتیبانی اسیاتک گفتم پروفایل گیمینگ رو واسم فعال کنه کمتر نشد که هیچ بیشتر هم شد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دریافت تنظیمات اینترنت ایرانسل mohadeseesmaeeli 0 687 04-17-2022, 04:12 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  تشریح روش های استعلام اعتبار بسته های اینترنت ایرانسل mohadeseesmaeeli 0 721 04-11-2022, 12:41 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  نکات مهم در انتخاب همسر tomhnson 1 1,337 03-09-2022, 11:15 PM
آخرین ارسال: zahraradmanesh
  انتخاب cms مناسب و سرور مجازی b.team 0 1,035 01-11-2022, 05:46 AM
آخرین ارسال: b.team
  انتخاب رشته با روش تکمیل ظرفیت mobina.o 1 890 12-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: ahanresan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان