امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب یک ID خوب ( بخش اول : دش یا آندرلاین )
با سلام خدمت تمامی کاربران گیمفا و خوانندگان این متن :
هدف من از ایجاد این تاپیک : هدف من این بوده تا شما بتوانید یک ID برای خود انتخاب کنید تا در آینده به شک نیفتید که آیا این ID خوب هست یا نه و بعدش یک اکانت دیگه بسازید و تمامی اطلاعات خود را از دست بدهید. احتمالا منتظر بخش 2 این تاپیک باشید. فعلا می رویم سراغ یک موضوعی که کمتر کسی درباره ی اون اطلاعی داره یا اگر هم اطلاعی داره نصفه و نیمه هست. این تاپیک خیلی به درد کسانی که می خواهند در PSN یا Live اکانت بسازند یا حتی شاید این تاپیک و اطلاعات کسی رو وادار بکنه تا یک اکانت جدید بسازه. هدف اصلی من این بوده تا در شبکه های کنسول های بازی یا در بازی های آنلاین ، گیمر های ایرانی یک ID خوب بتونند برای خود انتخاب کنند.
موضوع این بخش 1 این تاپیک : دش ( - ) یا آندرلاین ( _ )
دوستانی که قصد ساخت اکانت رو دارند باید بهشون بگم که بهتر است از دش ( - ) در ID خود استفاده کنند. این رو گفتم چون خودم سر انتخاب یک ID خوب همیشه مشکل داشتم و بیشترین مشکل من این بود که از دش ( - ) استفاده کنم یا از آندرلاین ( _ ). اگر معتقد نیستید که دش ( - ) از آندرلاین ( _ ) برای ساخت اکانت بهتر هست ، ادامه این متن رو بخونید. برای نمونه توی بازی Watch Dogs نام یکی از شخصیت های بازی بود T-Bone هست که توی این نام از دش استفاده شده یا اگر کلمه رونالدو یا مسی رو به انگلیسی توی گوگل سرچ کنید ، اگر با دش ( - ) سرچ کنید نتیجه درست و حسابی میاره و گوگل غلطی از شما نمی گیره ولی اگر با آندرلاین ( _ ) سرچ کنید گوگل از شما غلط میگیره و نتیجه درست و حسابی نمیاره. در ضمن استفاده از دش ( - ) برای مخفف کردن اسم مثلا : C-Ronaldo یا L-Messi طبق دستور زبان انگلیسی ها از لحاظ گرامی درست هست. همچنین می تونید یکی از کلمه های C-Ronaldo یا L-Messi رو توی ترجمه گوگل ببرید ، اگر این کلمه ها رو با دش ( - ) ترجمه کنید می بینید که فامیلی این 2 بازیکن به صورت فارسی در می آید و اگر هم نام ها رو با آندرلاین ( _ ) در ترجمه گوگل بنویسید ، بغیر از این که ترجمه نمی کنه بلکه از شما هم غلط می گیره. در آخر هم باید بگم که به نظر من از لحاظ ظاهری هم دش ( - ) زیباتر هست. این مطالب رو من نمی گم بلکه گرامر دستور زبان انگلیسی میگه.
امیدوارم مدیران محترم گیمفا این تاپیک رو به دلایل مختلف حذف نکنند چون این مطالب رو هیچ جایی نمی توانید بدست بیاورید و تا به حال فکر نکنم کسی در مورد این موضوع  بحثی کرده باشد.
با تشکر از شما و اگر سوالی داشتید بپرسید و اگر دوست دارید این تاپیک ادامه داشته باشه یا اینکه موضوع بخش بعدی این تاپیک چی باشه رو در بخش نظرات بیان کنید.

پاسخ
یک نکته دیگر هم این هست که در کلمه E-Mail از دش ( - ) استفاده شده و E-Maill هم مخفف شده ی کلمه Electronic Mail به معنی ( نامه ی الکترونیکی ) هست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان