امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار کاور شماره هشتم مجله پلک باز
با سلام و درود به دوستان عزیز بعد از مدتی وقفه در راستای انتشار مجله بازگشته ایم با نیروی راسخ تر و کاور شماره هشتم را برای شما پیش کش اورده ایم . ودیگر به توضیحات اضافه نیازی ندارید کاور گوای تمام کار های ما در شماره بعد هست .
[تصویر:  6o9wzpzdtzzuydz7g.jpg]

پاسخ
دوستان نظرات سازنده شما برای ما پلی جهت بهتر شدن هست .نظرات خود را از ما دریغ نکنید.
پاسخ
کاور زیبایی داره ولی چون باکس آرت رسمی Destiny هست بنظرم یکم تکراری میزنه، اگه میشد یه ایده دار ترش رو بذارید عالی بود. خواهشا به انحصاری های Sony توجه خاص نکنید، اینکه نوشتید بزرگترین پرونده ی انحصاری Beyond خوب نشون میده شما توجهتون به این آیتم از سایر آیتم ها بیش تر بوده، امیدوارم نمره ای که به این بازی دادید عادلانه و با در نظرگرفتن تمامی پارامترها باشه، اگه عین سایت هایی فارسی زبانی که نقد این بازی رو منتشر کردن بخواهید احساسی رفتار کنید و 9 از 10 بدید بنظر من عادلانه نیست، برای بازی ای که نمراتش این همه بالا و پایین داره باید به جای احساسی رفتار کردن جدی تر رفتار کرد تا نه حق بازی ضایع بشه و نه نمره ی بیخودی بگیره که اصلا ارزشش رو نداره، به نظر من همه چیز این نسخه توی نقد Beyond خلاصه شده، اگه نقد Beyond رو از عهدش براوومده باشید و نمره ای عادلانه داده باشید عالی میشه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقد Batman Arkham Origins توی این نسخه قرار نمیگیره؟
پاسخ
بسیار کاور قشنگ وزیبایی هست مثل همیشه .از این که سعی میکنید کاور های خاص تری به عنوان جلد مجله اتخاب میکنید متشکریم.
پاسخ
بسیار متشکر هستم بابت نظرات .
سعی ما هم  همین هست که در هر شماره کار ویژه ای به خوانندگان ارئه بدهیم.
پاسخ
دوستان به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت و اپلود کردن مجله بر روی سرور های قدرتمند . مجله با کمی تاخیر بر روی فروم به انتشار خواهد رسید . و اگر با قطع بودن سایت مواجه شدید میتوانید برای دانلود به سایت مجله پلک باز مراجعه کنید .
پاسخ
اگه صد سال هم طول بكشه من منتظر مجله ميمونم
چون يكي از بهترين مجلاته و ارزش دانلود كردنش و منتظر موندنش رو داره
تازه اين اخرين شماره هم هست و ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,068 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,698 03-22-2019, 07:00 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,430 12-18-2018, 01:51 PM