امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد کنید . 10 بن خرید 50000 تومانی هدیه بگیرید
وب سایت گیم رفرنس محصول مشترک شرکت فناوری اطلاعات عصر شتاب جهان و استودیو هنرهای سرنوشت جامع ترین پایگاه فروش قطعات و سیستم های گیمینگ ، سرور و ماینینگ است به همراه امکان دانلود رایگان و خرید پستی بیش از 3000 عنوان بازی که در حال تکمیل است. فروش انحصاری قطعات شرکت های Inno 3D,HIS,PNY,EVGA,Silver stone که شرکت عصر شتاب نمایندگی پخش انحصاری آنها را در منطقه دارد. فروش کیس های شخصی سازی شده گیمینگ با مشخصات و طراحی مشتری ، نقد و بررسی جامع کالاهای دیجیتال و قطعات کامپیوتر به همراه نمودار های داینامیک FPS قطعات در بازیهای محبوب .. کلاس های دوره آموزش ساخت بازی با دو موتور UE و Cry Engine ، فروش کنسول های بازی و لایسنس های عناوین محبوب و در نهایت خرید سفارشی قطعات و کالاهای دیجیتال از سرتاسر جهان و تحویل 20 روزه در تهران

نظر خود را بی پرده راجع به طراحی و یوزر فرندلی این سایت بیان کنید؟
http://www.game-reference.com

چون جدیدا انتقادات زیادی را کاربران ما راجع به در دسترس نبودن گزینه ها و پیچیدگی سایت و فرآیند خرید از آن بیان کرده اند که دوست داشتم نظر شما دوستان حرفه ای را در این باره جویا شوم
لطفا نظرات خود را بی پرده بیان کنید

به 10 مورد از  بهترین انتقادات بن 50000 تومانی خرید از سایت گیم رفرنس اعطا می گردد.

پاسخ
سلام .. 1-به نظرمن اگه یه سیستم جستجوی جداگانه براساس وارد کردن اسم قرار بدین خیلی عالیه چون اگه کسی بخواد براساس حروف الفبا دنبالش بگرده بازم سخته به نسبت وارد کردن یه اسم که تو  5 ثانیه به بازیش میرسه  2-وقتی هم که صفحه رو پایین می اریم یه ارم GR بالا و چپ صفحه میاد که باعث لرزش صفحه میشه و به نظرم جالب نیست 3- واسه ی بازی هاتون هم عکسی از نمونه ی محصول قرار بدید از سی دی و قاب بازی ای که پست میکنید 4- تخفیف های پاییزه و تابستانه و... هم میتونید روی محصولاتتون بزنید
امیدوارم موفق باشید
پاسخ
یکی از مشکلات سایت شما لود نشدن خوب سایت در اکثر مطالبتان هست که این موجب زده شدن کاربران می شود. بخش اخبار گیم و تکنولوژی را از یکدیگر جدا کنید . به تحلیل و بررسی قطعات و بازیها بپردازید. قالب سایت اصلا مناسب نیست و اینکه شما نباید بخش فروشگاه و تحلیل و خبر بازیها و قطعات را در یک صفحه قرار دهید بلکه باید در بخش دیگری قرار دهید. در کل سایت شلوغی دارید که موجب گیج شدن کاربر میشود و اگر کاربری دنبال چیزی باشد به سختی می تواند آن محصول را انتخاب کند. انتقاد بسیار است اگر به چیزیهایی که گفتم عمل کنید قطعا سایتی موفق تر خواهید شد البته این پیشنهادات براساس تجربیات خودم بوده است .  انشالله که موفق شوید
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
من که چیزی نمیگم ... چون یکی دیگه هم آمد بهمون گفت موضوع انتخاب کنید تا یک شارژه 10000 تومنی بدهم 
آقا ما بهترین نظر دادم بعد زد زیرش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
چرا تو این بخش معرفی سایت هر کاری می کنن به غیر از معرفی سایت؟؟؟

انتقاد هم اگه می خواید باید بگم که کلا سایت رو تعطیل کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](الان فکر کنم 50 تومن ازم می گیرید به خاطر حرفم)
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(08-18-2014, 07:01 PM)'ho3ein 3ezar' نوشته است: سلام .. 1-به نظرمن اگه یه سیستم جستجوی جداگانه براساس وارد کردن اسم قرار بدین خیلی عالیه چون اگه کسی بخواد براساس حروف الفبا دنبالش بگرده بازم سخته به نسبت وارد کردن یه اسم که تو  5 ثانیه به بازیش میرسه  2-وقتی هم که صفحه رو پایین می اریم یه ارم GR بالا و چپ صفحه میاد که باعث لرزش صفحه میشه و به نظرم جالب نیست 3- واسه ی بازی هاتون هم عکسی از نمونه ی محصول قرار بدید از سی دی و قاب بازی ای که پست میکنید 4- تخفیف های پاییزه و تابستانه و... هم میتونید روی محصولاتتون بزنید
امیدوارم موفق باشید

با تشکر از نظر و انتقاد شما دوست عزیز. نام کاربری خود را در سایت پ.خ کنید تا 50000 تومان به اعتبارتان اضافه شود

(08-18-2014, 10:14 PM)'lord of shadow' نوشته است: یکی از مشکلات سایت شما لود نشدن خوب سایت در اکثر مطالبتان هست که این موجب زده شدن کاربران می شود. بخش اخبار گیم و تکنولوژی را از یکدیگر جدا کنید . به تحلیل و بررسی قطعات و بازیها بپردازید. قالب سایت اصلا مناسب نیست و اینکه شما نباید بخش فروشگاه و تحلیل و خبر بازیها و قطعات را در یک صفحه قرار دهید بلکه باید در بخش دیگری قرار دهید. در کل سایت شلوغی دارید که موجب گیج شدن کاربر میشود و اگر کاربری دنبال چیزی باشد به سختی می تواند آن محصول را انتخاب کند. انتقاد بسیار است اگر به چیزیهایی که گفتم عمل کنید قطعا سایتی موفق تر خواهید شد البته این پیشنهادات براساس تجربیات خودم بوده است .  انشالله که موفق شوید

با تشکر از نظر و انتقاد شما دوست عزیز. نام کاربری خود را در سایت پ.خ کنید تا 50000 تومان به اعتبارتان اضافه شود

(08-18-2014, 10:26 PM)'mohammada' نوشته است: من که چیزی نمیگم ... چون یکی دیگه هم آمد بهمون گفت موضوع انتخاب کنید تا یک شارژه 10000 تومنی بدهم 

با سلام . وعده های ما اینگونه نیست دوست عزیز . شما انتقادات خود را مطرح کنید 50000 تومان اعتبار خرید هدیه بگیرید

(08-18-2014, 10:42 PM)'Rocksteady' نوشته است: چرا تو این بخش معرفی سایت هر کاری می کنن به غیر از معرفی سایت؟؟؟

انتقاد هم اگه می خواید باید بگم که کلا سایت رو تعطیل کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](الان فکر کنم 50 تومن ازم می گیرید به خاطر حرفم)

با سلام . چرا دوست عزیز سایت رو تعطیل کنیم؟

پاسخ
(08-19-2014, 09:32 AM)'game-reference' نوشته است:
(08-18-2014, 07:01 PM)'ho3ein 3ezar' نوشته است: سلام .. 1-به نظرمن اگه یه سیستم جستجوی جداگانه براساس وارد کردن اسم قرار بدین خیلی عالیه چون اگه کسی بخواد براساس حروف الفبا دنبالش بگرده بازم سخته به نسبت وارد کردن یه اسم که تو  5 ثانیه به بازیش میرسه  2-وقتی هم که صفحه رو پایین می اریم یه ارم GR بالا و چپ صفحه میاد که باعث لرزش صفحه میشه و به نظرم جالب نیست 3- واسه ی بازی هاتون هم عکسی از نمونه ی محصول قرار بدید از سی دی و قاب بازی ای که پست میکنید 4- تخفیف های پاییزه و تابستانه و... هم میتونید روی محصولاتتون بزنید
امیدوارم موفق باشید

(08-18-2014, 10:14 PM)'lord of shadow' نوشته است: یکی از مشکلات سایت شما لود نشدن خوب سایت در اکثر مطالبتان هست که این موجب زده شدن کاربران می شود. بخش اخبار گیم و تکنولوژی را از یکدیگر جدا کنید . به تحلیل و بررسی قطعات و بازیها بپردازید. قالب سایت اصلا مناسب نیست و اینکه شما نباید بخش فروشگاه و تحلیل و خبر بازیها و قطعات را در یک صفحه قرار دهید بلکه باید در بخش دیگری قرار دهید. در کل سایت شلوغی دارید که موجب گیج شدن کاربر میشود و اگر کاربری دنبال چیزی باشد به سختی می تواند آن محصول را انتخاب کند. انتقاد بسیار است اگر به چیزیهایی که گفتم عمل کنید قطعا سایتی موفق تر خواهید شد البته این پیشنهادات براساس تجربیات خودم بوده است .  انشالله که موفق شوید

(08-18-2014, 10:26 PM)'mohammada' نوشته است: من که چیزی نمیگم ... چون یکی دیگه هم آمد بهمون گفت موضوع انتخاب کنید تا یک شارژه 10000 تومنی بدهم 

با سلام . وعده های ما اینگونه نیست دوست عزیز . شما انتقادات خود را مطرح کنید 50000 تومان اعتبار خرید هدیه بگیرید

(08-18-2014, 10:42 PM)'Rocksteady' نوشته است: چرا تو این بخش معرفی سایت هر کاری می کنن به غیر از معرفی سایت؟؟؟

با سلام . چرا دوست عزیز سایت رو تعطیل کنیم؟

دوست عزیز این ی شوخی بود

حرف اصلی من اینه که اینجا باید سایت رو معرفی کنید پس بهتر بود اول تو همین پست ی سری توضیحات در مورد سایت می دادی بعد در مورد پول حرف می زدی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
نقل‌قول:  دوست عزیز این ی شوخی بود

حرف اصلی من اینه که اینجا باید سایت رو معرفی کنید پس بهتر بود اول تو همین پست ی سری توضیحات در مورد سایت می دادی بعد در مورد پول حرف می زدی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

توضیحات به پشت اول اضافه شد

پاسخ
اها باشه پس بزارید بگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یک بنر تبلیغاتی برای سایت درست کنید ...
برای هر کاربر یک لینک بزارید که تبلیغات کنند در عوض یک کارت هدیه 5000 تومنی بدید 
شرمنده اینو میگم اما سایتتون یک خورده شلوغه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] خیلی صحفه رو پر کردید
بزنید بیشترین فروش چی داشته ... 
چرا داخل پست ها نمیتوان نظر داد ... داخل اخبار نظر برای کاربران قرار دهید
بازی ها xbox و ps3 هم در اول سایت قرار بدید ... 
سایتتون از نظر قالب خیلی ساده هست و فهرست به خوبی کار نشده فقط بازی و سخت افزار است
شما میتونی بازی دسته بندی کنید مثلا استراژیکی ، اکشن و ... 
سخت افزار هم تقسیم بندی کنید رم ، گرافیک و ... 

پاسخ
سلام یک از مشکلات سایت شما اینه که اخبار ها , جدیدترین کالاها و فهرست (دربالای سایت) , همه گی در سمت چپ قرار گرفته اند که اگه به سمت راست منتقل بشند خیلی بهتره و کاربر احساس راحتی بیشتری میکنه و اشکال بعدی اینه که در بالای بالای سایت شما یک نوار به رنگ قرمز استفاده کرده اید که رنگ قرمز زننده هست و کاربر با این رنگ تو سایت احساس راحتی نمیکنه پیشنهاد میکنم از رنگ ابی هم استفاده کنید اشکال بعدی اینه که در سایت خیلی عکس های متحرک دیده نمیشند و همین باعث سرد تر شدن سایتتون میشه و همچنین سایتتون از نظر محتوا و ارشیو بازی ها خیلی خوب عمل کرده اما یه مشکلی که هست اینه که فقط ارشیو بازی های pc دیده میشن که اگه  ارشیو کنسول های دیگه م استفاده بشن خیلی بهتره چون اینجوری کاربر احساس ازادی بیشتری میکنه  اشکال بعدی سایت اینه که کاربر خیلی راحت به همه جای سایت دسترسی نداره و این هم از احساس راحتی کاربر سلب میکنه و سایت شما متفاوت تر از سایت های دیگه هست که این خیلی خوبه ولی باید کار کردن و دسترسی به دیگر قسمت های سایت هم ساده تر باشه به طوری که , همینکه کاربر وارد سایت شد بفهمه که چه جوری میتونه به همه سایت دسترسی داشته باشه . با تشکر 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت راهنمای خرید به‌نظر ninaloochi 2 1,923 10-27-2021, 06:12 PM
آخرین ارسال: گیمرخسته
  خرید هاست مناسب برای ایمیل dedicat001 1 1,835 09-25-2021, 03:43 AM
آخرین ارسال: parisaabbasi
Heart خرید و فروش ارز دیجیتال Sa78eed 0 1,182 09-17-2021, 04:08 PM
آخرین ارسال: Sa78eed
  چالش بر سر استیم والت | دو برنده دو استیم والت جایزه بگیرید ZAX GAME 1 1,425 08-09-2017, 01:48 AM
آخرین ارسال: O_O
  حتما به این سایت سر بزنید ضرر نمی کنید ali9000 0 1,211 07-25-2017, 10:22 PM
آخرین ارسال: ali9000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان