امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن راهنمایی در خرید
سلام
اقا یه انجمن برای راهنمایی خرید نیازه حالا چه کسی سیستم بخواد کنسول بخواد لب تاب و ... میشه راهنماایش کرد

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آقا من میخوام سیستمو ارتقا بدم خواهشا یه سیستم معرفی کنین که هم واچ داگز رو اجرا کنه هم قیمتش یخورده کم باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(05-16-2014, 12:31 AM)'حصین' نوشته است: سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

آقا من میخوام سیستمو ارتقا بدم خواهشا یه سیستم معرفی کنین که هم واچ داگز رو اجرا کنه هم قیمتش یخورده کم باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کارت گرافیکGigabyte GT630 GV-N630-2GI
رم های 6 کینگستون  قیمتشون خوبه کارا ایی شون هم خوبه

واقعا همچنین انجمنی لازمه

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
سلام به همگي، ببخشيد من ميخواستم كنسولps4 بخرم و ميخوام بدونم سايت گيم شارك(تبليغش تو سايته)معتبره؟ كسي ازش خريد كرده؟اصلا به نظرتون خريد از اينترنت كار درستيه؟

[تصویر:  sina-black.png]
'sina-black dateline='' نوشته است: سلام به همگي، ببخشيد من ميخواستم كنسولps4 بخرم و ميخوام بدونم سايت گيم شارك(تبليغش تو سايته)معتبره؟ كسي ازش خريد كرده؟اصلا به نظرتون خريد از اينترنت كار درستيه؟

حالا شما كه مى خواى حدود ٢ ميليون پول كنسول بدى، مگه برات سخته يه سر تا خود فروشگاه برى؟
به نظر من حضورى بهتره اما در رابطه با گيم شارك بگم كه سايت خيلى عالى و معتبرى هست و من هميشه ازش خريد مى كنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

مشاوره در امر خرید و ارتقا قطعات pc
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست انجمن جدید K0r0ush 105 33,277 09-12-2021, 04:43 PM
آخرین ارسال: eidur100
Wink راهنمایی نصب و اجرای Battlefield 3 caesar0939 1 1,868 09-21-2015, 09:09 AM
آخرین ارسال: Station
  در خواست انجمن برای ترد hexer 5 2,985 07-03-2014, 07:30 PM
آخرین ارسال: dark_prince277

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان