امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین بازی در سبک اتومبیل رانی برای ps4 مشخص شد
اولین بازی در سبک اتومبیل رانی برای ps4 مشخص شده نام این بازی  Drive club است . که بسیار طبیعی ساخته شده است و گفته شده بسیار شبیه سری بازی های Gran turismo است ولی مستقل  می باشد .  این جوری که تو خبر نوشته شده این بازی امکانات  خیلی زیادی دارد  .
مثلا عوض کردن اب هوا  تغیر شب روز  زمان و تغیر محل پیوستن به تیم ها و خیلی های دیگر
روی جزئیات دنیای واقعی و ماشین ها خیلی کار شده است .

[تصویر:  88705621883529482850.jpg]

http://www.gameinformer.com/b/news/archi...eclub.aspx

پاسخ
سعی کنید کمی رسمی تر بنویسید ممنون

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
یکم دیر گذاشتی خبرو.جزئیات که خیلی زیاد بود از استارت بگیر تا رینگ ماشین
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
بازی جالبی به نظر می اد.
پاسخ
خبر تازه هست .
پاسخ
سونی بهترینه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]هیچ کنسول خانگی به کنسول های سونی نرسیده و نخواهد رسید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(02-22-2013, 04:52 PM)arash12 نوشته است: سونی بهترینه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]هیچ کنسول خانگی به کنسول های سونی نرسیده و نخواهد رسید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

کاملا مشخصه سونی بهترینه پارسال هم شاهد موفقیتش بودیم تازه میخواد قرمه سبزی هم عرضه کنه ولی هیچی میرزا قاسمیش نمیشه
پاسخ
(02-22-2013, 04:52 PM)'arash12' نوشته است: سونی بهترینه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]هیچ کنسول خانگی به کنسول های سونی نرسیده و نخواهد رسید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نقل‌قول: کاملا مشخصه سونی بهترینه پارسال هم شاهد موفقیتش بودیم تازه میخواد قرمه سبزی هم عرضه کنه ولی هیچی میرزا قاسمیش نمیشه
 دقیقا به یک بازی مثل جورنی (یک بازی کوچیک) بازی های انحصاری ایکس باکس رو ***** کرد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حالا به بازی های انحصاری اصلیش که کاری نداریم اگه به اونا فکر کنیم ایکس باکس بووووق هم به حساب نمی اومد ....اااای خدا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
هممون خوب میدونیم سونی هیچی در مقابل مایکروسافت نیست و سونی به این دلیل موفق نیست که روی یک کار سرمایه گذاری نمیکنه یا بیا موبایل بزن یا کنسول یا لوازم خونه الان تلویزیون های سونی آشغال ترین تلویزیونه جدا از شوخی میگم از نظر من اگه سونی فقط به کنسولش بچسبه چون سابقش در این صنعت زیاده موفق میشه
پاسخ
(02-22-2013, 05:13 PM)'ALAN' نوشته است: هممون خوب میدونیم سونی هیچی در مقابل مایکروسافت نیست و سونی به این دلیل موفق نیست که روی یک کار سرمایه گذاری نمیکنه یا بیا موبایل بزن یا کنسول یا لوازم خونه الان تلویزیون های سونی آشغال ترین تلویزیونه جدا از شوخی میگم از نظر من اگه سونی فقط به کنسولش بچسبه چون سابقش در این صنعت زیاده موفق میشه

خیلی عذر می خوام بی احترامی نمی کنم ....ولی این حرف هایی که زدید جوک بود....سونی تو زمینه تلوزیون بهترینه (مخصوصا با این 4K جدید که ساخت که کیفیت تصویر بهتر از این دیگه نیست) ...مایکروسافت در برابر سونی در زمینه کنسول هیچ حرفی واسه گفتن نداره ...انحصاری هاشم که کلا تعطیل یک گیرز هم داشت که خوب بود که امسال گند زد ....گیرز او وار تاز زمانی خوب بود که کلیف تو تیم سازندش بود که امسال گند زنده....سونی همیشه کولاک کرده و امسال هم بهترین بود و خواهد بود نمایش های کنفرانس دیشبشم که همگی فوق العاده بود مثل کیلزون و Infamous .... فن بودن رو تفکرات آدم تاثیر میزاره که من اصلا ....تکرار فن سونی نیستم و همونطور که تو کامنت هام توی سایت هم دیدی من از سونی و مایکروسافت الکی بد نمی گم یا تعریف نمی کنم ....ولی نظر شما دقیقا 90 دصدش مربوط به فن بودن هست...درود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 457 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,720 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,267 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,666 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,008 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان