امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین تصویر از گیم پلی WWE 2K15 بر روی PS 4 / X one منتشر شد
همانطور که می دانید دقایقی پیش اخباری در باره ی ادیشن  crazy HULKAMANIA  در عنوان  WWE 2K15 منتشر شد. هم اکنون تصویری از  گیم پلی WWE 2K15  بر روی کنسول های نسل فعلی ( نسل هشتمی ) منتشر شده است که در آن ما سوپر استار WWE، یعنی John Cena را ملاحظه می کنیم که طی این اسکرین شات in-game وی با چهره ای خشمگین به مصاف همتای وی یعنی Randy Orton می رود. که تصویر زیر نمایان گر همه چیز می باشد.

[تصویر:  986ycgor87si5heypeo5.jpg]
البته بدون شک تصاویر بیشتری از این عنوان به زودی منتشر خواهند شد ولی این تصویر نیز خود به تنهایی بیانگر چگونگی فیزیک و گرافیک بازی بر روی نسل فعلی می باشد. اما باید منتظر نمایش های این بازی باشیم تا ببینیم طرز حرکت ها و مبارزات شخصیت ها چگونه می باشد. حال نظر شما چیست؟ آیا به این بازی امید دارید و 2K می تواند این عنوان را در مسیر درستی قرار دهد؟ با ما در میان بگذارید.

منبع

پاسخ
در عناوین سبک ورزشی از کشتی کج به خاطر هیجانی که به بازیباز القا می کنه، خیلی خوشم میاد!
بی صبرانه منتظر عرضه بازی هستم! ( زیاد تو فکر اینم نباشید که روی کدوم کنسول بازی می کنم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )

بابت خبر ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
نمیـــــــــــــــــــــخوام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من که انقدر خوره کشتی کج هستم نمیتونم روی PC تجربه کنم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون بابت خبر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست عزیز یک سری نکته هستش توی اخبار رعایت کنید. 
1- خیلی از کلمات انگلیسی استفاده کردید که به صورت فارسی نوشته شده مثل: ادیشن، سوپر استار، in-game، اسکرین شات
برای اونها معادل فارسی داریم که میتونید استفاده کنید مثلا بنویسید "نسخه Hulkamania"، تصویری از داخل بازی یا گیم پلی (به جای in-game)، برای اسکرین شات هم تا میتونید از کلمه "تصویر" استفاده کنید.
اخبار هم از خودتون مانند این جمله بازار گرمی نکنید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول: ولی این تصویر نیز خود به تنهایی بیانگر چگونگی فیزیک و گرافیک بازی بر روی نسل فعلی می باشد
با یک تصویر ثابت و منتشر نشدن هیچ گونه ویدئو از گیم پلی، چطور به این تیجه رسیدید که فیزیک چطوریاست؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-04-2014, 10:15 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: نمیـــــــــــــــــــــخوام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من که انقدر خوره کشتی کج هستم نمیتونم روی PC تجربه کنم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون بابت خبر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست عزیز یک سری نکته هستش توی اخبار رعایت کنید. 
1- خیلی از کلمات انگلیسی استفاده کردید که به صورت فارسی نوشته شده مثل: ادیشن، سوپر استار، in-game، اسکرین شات
برای اونها معادل فارسی داریم که میتونید استفاده کنید مثلا بنویسید "نسخه Hulkamania"، تصویری از داخل بازی یا گیم پلی (به جای in-game)، برای اسکرین شات هم تا میتونید از کلمه "تصویر" استفاده کنید.
اخبار هم از خودتون مانند این جمله بازار گرمی نکنید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول: ولی این تصویر نیز خود به تنهایی بیانگر چگونگی فیزیک و گرافیک بازی بر روی نسل فعلی می باشد
با یک تصویر ثابت و منتشر نشدن هیچ گونه ویدئو از گیم پلی، چطور به این تیجه رسیدید که فیزیک چطوریاست؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوب حالا شما خودتون از اسکرین شات استفاده نمی کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چندین و چندبار از خبرنگاران سایت و سایر جاها به شخصه خودم دیدم از اسکرین شات استفاده کردن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تصویر In-game قبول ولی اینم اصلا اشتباه نیست و مثل مورد بالاس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در ضمن آرش جان شما که اون فیزیک رو دیدی، بعدشم نگاه می کردی که گفتم باید منتظر تریلر باشیم:
نقل‌قول:
 اما باید منتظر نمایش های این بازی باشیم
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به طور کلی ممنون از نظرت اشکالات رو تا حدودی قبول دارم و اصلاحشون می کنم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] 
 ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,242 10-18-2019, 09:32 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتل‌پس رایگان بازی Rainbow Six Siege منتشر شد White Beard 0 1,272 10-17-2019, 12:34 AM
  بازی Payday 3 زودتر از سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد White Beard 0 1,284 10-12-2019, 10:25 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,219 10-12-2019, 10:23 PM
  تریلر جدیدی از بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood منتشر شد White Beard 0 1,254 10-12-2019, 10:20 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان