امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید بازی برای ps4 پس از پرو!
سلام به تمامی دوستان و کاربران انجمن، همون طور که می دونید ps4 pro به زودی میاد و واقعیت هم اینه که قراره روی 1080p تجربه ی بهتری بده که خب طبیعیه و کسی جز این انتظار هم نداره-یعنی بر خلاف شایعات اولیه یک کنسول فقط برای رزولیشن 4k نیست- خیلی ها از جمله من به دلیل شرایط مالی و هزینه های سنگینی که ps4 معمولی رو دست شون گذاشته امکان خرید پرو ندارن، حالا بنظر شما ما کاربر های ps4 معمولی ، آیا عادلانه و عاقلانه هست که بریم 60 دلار برای یک عنوان خرج کنیم مثل شخصی که پرو رو داره، اما اون تجربه ی بهتری کسب کنه؟! آیا این در تضاد کامل با فلسفه و دلیل وجود کنسول نیست؟ ببینید بنده صحبتم کلی هست وگرنه می دونم روش هایی مثل اکانت های هکی و یا بازی های دست دوم و تخفیفات ps store وجود داره که میشه کمتر از 60 دلار هم بازی رو تهیه کرد !
بنظر من خرید بازی برای ps4 معمولی پس از پرو اشتباه هست و نوعی کم فروشی حتی ، بنده تصمیم گرفتم که بازی های آینده و در شرف آمدن که برای پرو با کیفیت بهتر ساخته شدن رو نخرم
چون واقعن تفاوت با PC چیه الآن ؟ هر کس متناسب با سخت افزاری که داره خروجی میگیره خب این چه کاریه می ریم روی PC تجربه می کنیم
نظر شما چیست در این زمینه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
داداش منم موافقم مثلا بازی های مخصوص پرو باید10تا 20 دلار گرون تر از معمولی ها باشه راستی این پست رو ببین اگه جوابت مثبته به من خبر بده
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%85%D...#pid274491
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
(10-01-2016, 07:17 PM)Jeremy Clarkson نوشته است: داداش منم موافقم مثلا بازی های مخصوص پرو باید10تا 20 دلار گرون تر از معمولی ها باشه راستی این پست رو ببین اگه جوابت مثبته به من خبر بده
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%85%D...#pid274491

سلام ، خب این که دیگه بدتر! چون دیسک پرو و معمولی یکی هست ، یعنی فروشنده بازی نمیاد چک کنه ببینه شما پرو داری یا معمولی تا بخواد ده بیست دلار گرون تر یا ارزون تر بفروشه!
ویرایش: من هیچ وقت طرفدار و علاقه مند کانتر نبودم مرسی

پاسخ
منم همین رو میگم.مثلا بازی 60 دلاری فور بدون پشتیبانی از پرو باشه و اونایی که برای پرو می خوان باید 80 دلاری رو بخرن که یه کد نویسی متفاوت داشته باشه تا مثلا نتونن بازی فور رو برای پرو اجرا کنن
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
دوستان دیگر نظری نداشتند؟!

پاسخ
بله درست میفرمایید قطعاً قیمت بازی های پلی استیشن 4 به طبع بیشتر میشه - فیزیکی-
اما سونی بنظرمن باید دو نوع کنه معمولی و پرو ادیشن! هر کی خواست پرو ادیشن رو بگیره و هر کی نخواست و پرو نداشت بره سراغ معمولی
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
به نظر من این اتفاق نمی افته چون ps4 pro در اصل یک کنسول جدا نیست ارتقا یافته ps4 است. حرف شما برای ps5 صدق میکنه.من خودم الان pc دارم راضی هم بودم ولی الان باید اون رو با هرینه های بالا ارتقا بدم که در این مورد کنسول خیلی بهصرفه تره.
حالا به نظر شما من پلتفرمم رو به کنسول تغییر بدم ؟
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
(10-13-2016, 01:48 AM)omid orton نوشته است: به نظر من این اتفاق نمی افته چون ps4 pro در اصل یک کنسول جدا نیست ارتقا یافته ps4 است. حرف شما برای ps5 صدق میکنه.من خودم الان pc دارم راضی هم بودم ولی الان باید اون رو با هرینه های بالا ارتقا بدم که در این مورد کنسول خیلی بهصرفه تره.
حالا به نظر شما من پلتفرمم رو به کنسول تغییر بدم ؟

مشکل همین جاست! و این وسط به ضرر کاربری هست که ps4 معمولی داره
برای کنسول هم من فکر می کنم صبر کردن تا اسکورپیو بهتر باشه خرید وان و ps4 معمولی اشتباهه الآن ،مخصوصن ps4
راستی این رو هم بگم اگه مثل من دنبال تجربه ی راحت و بی درد سر و نگه داشتن بازی ها روی کنسول باشی خیلی بیشتر از یک PC آنچنانی باید خرج کنی! به عبارت دیگه ارزون تر بودن کنسول فقط در مرحله ی اول خرید هست اما در نهایت.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 109 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,675 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 667 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 761 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 791 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان