امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین ماد ساخته شده توسط اینجانب برای بازی Witcher3
درود بر تمامی دوستان

همانطور که مستحضر هستید بازی Witcher3 Wild unt مدتی است برای کنسول های نسل8 و رایانه های شخصی منتشر شده است .افرادی توانستند ان را با نهایت گرافیک اجرا کردند  لذت بردند اما افرادی از اجرای ان بازماندن و افرادی هم که توانستند اجرا کنید با سطح گرافیکی medium یا high بازی کنند ولی خواستار گرافیک بیشتر بودند اما سیستمشان توانمند نبود.

بنده طی سعی و تلاش های که طی هفته که گذشت انجام دادم توانستم مادی را بسازم  برای این سه دسته به کار بیاد

قسمت اول(سیستم های ضعیف)
کاربران فروم طی زمان گذشته تاپیک های مختلفی مبنی بر اجرای بازی ویچر3 و...ایجاد کردند اما هرکدامشان یک سری مشکلات ریز و درشت داشتند 
به طور مثال کاربر Black ops3 تاپیکی ایجاد کرد با نام:
اجرا بازی ویچر3 در سیستم های زغالی
خب میپرسید مشکلش کجا بود 
اگر توجه کنید زمانی که فایلی که دوست عزیزمون قرار داده بود را درون فایل مورد نظر قرار می‌دادید و اجرا میکردید مشاهده میکردید که همه چی کاهش  مثلا فقط تا 10 دور گرالت را نشان میداد و بقیه جاها  کلا حذف میکرد و مثل بیابان میشد و حتما باید نزدیک  خاصی میشدید تا ان را نمایش میداد و گرافیک بازی بدجور میشد و  انگیزه گیمر را از بين میبرد .
اما در این مادی که بنده ساخته ام هیچگونه تغییر بدی انجام نمیشه این ماد تست شده در سیستم زیر

Ram:6
CPU:pentium r dual core 3 GHz 
GPU: 5400

احتمال دارد بر روی سیستم های با رم 4 یا 2 اجرا شود

تصاویری از این ماد :

[تصویر:  ukvbx4b0yr3j_t.jpg]
[تصویر:  q1vbgcaeb841_t.jpg]
[تصویر:  jhha25r2nt10_t.jpg]
[تصویر:  un3rk0y3ogq0_t.jpg]
[تصویر:  qgmag78xncf0_t.jpg]

با این گرافیک بازی خواهید کرد در سیستم های ضعیف فقط با این ماد.

قسمت دوم و سوم(سیستم های قوی و فوق قوی)

در این ماد فایلی هم موجود میباشد برای سیستم های فوق قوی و قوی
این ماد گرافیک بازی را بشدت افزایش میدهد یعنی اگر درون بازی گرافیک را برروی ultra قرار می‌دادید و 50 فریم میگرفتید با ریختن این ماد گرافیک جوری واقع گرانه میش به منظوری دیگر این ماد گرافیک را ultra high میکند و به هیچوجه برای سیستم های ضعیف .متوسط پیشنهاد نمی‌شود  چون ممکنه عواقب بدی داشته باشد.
ماد ultra high تست شده برروی سیستم زیر

Ram:16
CPU:core I 7 5960x
GPU: R9 295x
تست فریم ریت هم بین 45 تا 73
ممکنه فریم ریت افزایش یابد چون این تست به مدت 20 ثانیه تست شد .
به علت اینکه تصاویر گرفته شده حجم بالای داشتند و در سرعت لود  مشکل ایجاد میکرد
به علت اینکه بنده وقت تست کردن فریم ریت و گرفتن تصاویر برای ماد high نداشتم تست فریم ریت را به عهده خودتون میذارم

لينک دانلود ماد:

MOD.rar -  68 KB

فایل دانلود شده را در آدرس زیر درون فایل بازی قرار بدید:
..../bin/config/base
قرار بدید و بعد اجرا کنید.

توجه:برای این بازی  بنده پروژه ای به منظور افزایش مپ این بازی و افزایش وسعت و ایجاد برخی وسایل و اپشن هارا دارم هر کسی که علاقه به کمک و راهنمایی دارد به من بگه تا بگم چیکارها بکنه و در اخر اسمش را درون لیست سازندگان قرار میدم.

بزودی این ماد درون سایت های بزرگ دانلود ماد قرار خواهد گرفت.

سازنده:بنده
تست کننده :کاربر عزیز arsalanps
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
آفرین برادر
به کارت برای بازی های دیگه مثل gta هم ادامه بده
پاسخ
علیرضا جان یک اسمی هم از تست کنندش ببر :) 
خودت میدونی دیگه به خاطر همون چیزی که تو پیام خصوصی بهت گفتم خخخخخخخخ.
;)

دوستان عزیز با این ماد میتوانید با رم 4 و سی پی یو دوهسته ای بدون لگ بازی کنید.
پاسخ
خیلی کارت درسته داداش.

من خودم به دلیل کم قدرت بودن سیستم از از تجربه این شاهکار بازمونده بودم که فک کنم با این ماد شما حل می شه.به همه پیشنهاد تجربه این شاهکار رو می دم چون تکرار نشدنی هست و واقعاً لذت بخشه!!.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
تشکر علیرضا جان، کارتون درسته، ادامه بدید. 
........
نسخه Ultra High رو تست کردم، بازی لود نمیشه. تو منو میره ولی وارد بازی نمیشه
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(07-22-2015, 03:34 PM)You Never Win نوشته است: خیلی کارت درسته داداش.

من خودم به دلیل کم قدرت بودن سیستم از از تجربه این شاهکار بازمونده بودم که فک کنم با این ماد شما حل می شه.به همه پیشنهاد تجربه این شاهکار رو می دم چون تکرار نشدنی هست و واقعاً لذت بخشه!!.

بله صحیح می‌فرمائید.
با این ماد حتما توانایی  اجرا را بدست می اوريد
پاسخ

نه باو اینجوریا هم که میگی نیستش
الان یه سر دوباره رفتم تو بازی ولی بعد 10 دقیقه ازش زده شدم و اومدم بیرون
سرگرم کننده هست ولی فقط واسه یه مدت کوتاهی در روز (که یه نکته مثبت محصوب میشه واسش چون بازی RPG هست و پتانسیل اینو داره که کل روزو پر کنه)
ماد رو هم ریختم ولی رو hIGH زیاد تغییری ایجاد نشد سرعت همونه و فریم هم افزایش انچنانی پیدا نکرده 
در هر صورت ممنون
پاسخ
(07-22-2015, 03:39 PM)ehsan1377 نوشته است: تشکر علیرضا جان، کارتون درسته، ادامه بدید. 
........
نسخه Ultra High رو تست کردم، بازی لود نمیشه. تو منو میره ولی وارد بازی نمیشه

سیستمتون رو میگید?
چجوری مثلا وارد بازی نمیشه?
پاسخ
روش خیلی خوبیه برای PC بازان
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(07-22-2015, 03:48 PM)BadBoy4Ever نوشته است:

نه باو اینجوریا هم که میگی نیستش
الان یه سر دوباره رفتم تو بازی ولی بعد 10 دقیقه ازش زده شدم و اومدم بیرون
سرگرم کننده هست ولی فقط واسه یه مدت کوتاهی در روز (که یه نکته مثبت محصوب میشه واسش چون بازی RPG هست و پتانسیل اینو داره که کل روزو پر کنه)
ماد رو هم ریختم ولی رو hIGH زیاد تغییری ایجاد نشد سرعت همونه و فریم هم افزایش انچنانی پیدا نکرده 
در هر صورت ممنون

متاسفانه بنده دسترسی انچنانی به سیستم high نداشتم و باید رم رو در می اوردم که در حد high بشه وبخاطره همین تمرکز  کمتری و کاره کمتری برروی  high داشتم 
ولی یکی از خوبی های این ماد این است که اگر مثلا در حالت بازی details texturesرا برروی high قرار می‌دادید و 10 فریم کاهش داشتید با ریختن این ماد این مقدار به 5 گاه میابد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی برای خرید بازی اورجینال pc amir_sss 3 2,226 07-12-2018, 02:27 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  مهمترین بازی های سال ۲۰۱۸ برای PC mkill 1 1,950 12-22-2017, 10:30 PM
آخرین ارسال: mkill
  تاپیک جامع Over Watch (اورواچ ) برای PC kian 11 6,342 07-24-2017, 09:14 PM
آخرین ارسال: alirezaha61
  بازی ایرانی infinity ساخته شده توسط موتور قدرتمند unreal engine 4 mortezaf8 2 2,140 05-31-2017, 02:01 AM
آخرین ارسال: mortezaf8
  عضوگیری برای بازی DayZ تحت استیم Winter36 2 1,928 11-26-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: amin_ahoora

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان