امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین پروژه تحقیقاتی گیمفا: رابطه بین بازی های ویدئویی و علوم پزشکی
با سلام خدمت کاربران عزیز گیمفا:

همانگونه که بعضی از دوستان در جریان هستند چندی پیش اولین پروژه تحقیقاتی را به تنهایی شروع کردم.
این مقاله تحت عنوان " رابطه بین بازی های ویدئویی و علوم پزشکی" نام دارد که در فاز نهایی خود پیش می رود که با کمک شما عزیزان تا هفته آینده به اتمام می رسد. این مقاله ابتدا در مجله گیمفا+ به عنوان اولین پروژه تحقیقاتی گیمفا درج خواهد شد. سپس اگر درخواست های کاربران به حد نصاب برسد در سایت گیمفا و دیگر تالارهای گیم نیز به صورت یک فایل PDF با حداقل حجم قرار می گیرد تا همگی استفاده کنند

پرسش نامه ایی حاوی 16 سوال تستی تهیه و تنظیم شده که نیازمند همکاری شما عزیزان است. بدین صورت که فایل PDF پرسش نامه را دانلود کرده و جواب های سوالات را می دهید. در انتها نیز 2 سال کوتاه به عنوان نظرسنجی درج شده است که جواب دادن به آنها اختیاری است. سپس جوابیه را از طریق پیام خصوصی برای حساب کاربری بنده با موضوع " پرسش نامه" ارسال کنید. برای این مقاله وقت و هزینه صرف شده است پس از شما استدعا دارم در کمال حقیقت و صداقت به سوالات پاسخ بدهید. گفتنی است که اطلاعات شخصی شما کاملا محفوظ می ماند و فقط جواب های شما برای گرفتن آمار استخراج می شود.

مهلت ارسال جواب های پرسش نامه از امروز تا تاریخ 1 بهمن ماه 1391 است. هر چه تعداد ارسال ها بیشتر شود ، آماری که به دست می آید دقیقتر خواهد بود. پس این پرسش نامه را به دوستان خود نیز می توانید بدهید.

در این پروژه ی تحقیقاتی که در قالب پرسش نامه عرضه میشود،بازخورد ها و زندگی روزمره ی کسانی که به بازی های ویدئویی مشغول هستند مورد بررسی قرار میگیرد و پس از جمع آوری پرسش نامه ها،نتیجه در قالب یک مقاله ی علمی-تخصصی در شماره ی بعدی مجله ی گیمفاپلاس:دیجیتال منتشر خواهد شد.
بنا به تعداد درخواست ها و اشتیاق کاربران سایت های بازی برای خواندن مقاله قصد بر این گرفته می شود تا این مقاله در یک فایل PDF جداگانه در سرتاسر فضای مجازی پس از وقفه ایی کوتاه پس از انتشار گیمفاپلاس4 (حدود 7 الی 10 روز)منتشر شود.

محقق: رسول خردمندی
سردبیر سایت گیمفا
[تصویر:  Gamefa-Research-High1.jpg]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
سوالاته خوب و به جایی بودن من به تمامشون پاسخ دادم و براتون توی پ.خ فرستادم
پاسخ
باشه حتما میفرستم. Confused62:Confused62:Confused62:
پاسخ
چطوری پر کنم سوالها را پرینت بگیرم بعد اسکن دوباره؟
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
Confused43:
به اقا رسول پیام خصوصی بده Confused43:
مثلا
سوال 1 : الف
پاسخ
(01-10-2013, 09:01 PM)Alpha نوشته است: Confused43:
به اقا رسول پیام خصوصی بده Confused43:
مثلا
سوال 1 : الف
مرسی همکار جونمConfused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
استقبال خیلی خوبی شد.
دست همگیتون درد نکنه. فعلا بیشترین نمونه ها رو بر و بچه های گیمفا دارن میدن. پردیس که......Confused43:
گیم ایمگ هم تک و توک یه نمونه هایی میدن.

متاسفانه تو بازیسنتر من اکانتم مسدود شده. کسی اگه داوطلب میشه پرسش نامه رو پخش کنه وگرنه که چند روز آینده آقای نوروزی پخش می کنند.

با تشکر از همگیتون.
نا امیدتون نمی کنم. Confused74:

پاسخ
من دانلود کردم و به زودی براتون ارسال میکنم Confused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
من یکم سرم شلوغه تا یک شنبه که امتحاناتم تموم بشه بدون شک براتون می فرستم.
هدفم از این کامنت حمایت ازشما بود
پاسخ
هنوز پرچم تالار گیمفا بالاست. بیشترین نمونه ها رو شما دارین میدین.

خیلی خوشحالم Confused74:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی سایت پزشکی hosss3in 0 5,956 01-19-2022, 01:29 PM
آخرین ارسال: hosss3in
  // توئیت‌های بروبکس گیمفا // Station 261 70,880 06-05-2021, 12:01 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,054 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  مدیریت پروژه ها و فیلتر کردن وظایف در todoist mb.kjklmfa 0 1,282 07-06-2020, 08:11 PM
آخرین ارسال: mb.kjklmfa
  بهترین شخصیت زن و مرد بازی های ویدئویی از نظر شما کیه ؟ Jill-Valentine 49 11,262 12-24-2019, 07:38 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان