امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر طرفدار NVIDIA هستید، جیب های خود را پر پول کنید!
   اواخر ماه قبل بود که متوجه شدیم شرکت NVIDIA قصد عرضه سری 700 از کارت گرافیک های دسکتاپ خود را در اواسط همین ماه دارد، ولی مثل این که این شرکت قصد دارد رقیب خود را اذیت کند. بر اساس گزارش جدیدی از SweClockers، شرکت NVIDIA میخواهد از مشغولیت AMD هنگام عرضه کنسول های نسل بعد (چرا که هر دو کنسول از GPU های AMD استفاده خواهند کرد) نهایت استفاده را ببرد. به همین دلیل عرضه این سری از کارت های NVIDIA تا اواخر همین سال تأخیر خورد! به همین سادگی ... .
[تصویر:  nvidia.jpg]
کارت اعلای این سری، GTX 780، که میتنی بر GK110 احتمالا قیمت بسیار بالاتری نسبت به برادر کوچکتر خود، GTX 680، خواهد داشت و با همان قیمت 499 USD عرضه نخواهد شد. قیمت GTX 780 بسیار نزدیک به قیمت کارت GTX TITAN خواهد بود تا کارت GTX 680. این شرکت همچنان از کاربرانش خواسته که خیلی از این اقدام متعجب نشوند ولی با این حال سوالاتی به ذهن می رسد: آیا GTX TITAN خواهد توانست به عنوان سریعترین کارت تک هسته ای باقی بماند؟ آیا NVIDIA مدل های دیگر TITAN را مستقیما به اعداد سری 700 تغییر نام خواهد داد؟ آیا GTX 780 همان GTX TITAN Ultra خواهد بود؟
[تصویر:  nvidia.png]
منبع: Techpowerup
پاسخ
ای بابا..واسه ما تو این ارزونی خیلی گرون هستند
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
وای چقد دوس دارم این کارت گرافیکو ولی no mony

[تصویر:  32692155172551777526.jpg]
هیهات منا الذله
پاسخ
GTX 680 499USD? [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
.
.
.
4 میلیون تومنه اینجا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
من که همون AMD رو ترجیح میدیم . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون ما که تو گنج زندگی نمیکنیم . درضمن سیستم های AMD ( گرافیک و سی پی یو ) ش راحتر باهم مچ میشن تا Intel و Nvidia . [img]images/smi/s0 (66).gif[/img] پس اشتباه نکنید موقع ارتقاع سیستم به خودتون بگید: من پول بیشتر میدم سیستم قوی تر یا بهتر گیرم میاد . فقط منظورم اینه که میشه با خرج کمتر هزینه به راحتی یه سیستم غول و ارزون قیمت از AMD گرفت . [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] AMD با همین ارزونی قطعاتش می تونه برای ارتقاع سیستم گزینه ارزون تری در بیاد . [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
پاسخ
ارزون تر هست چون راندمان پایین تری داره
پاسخ
من اصلا تو کتم نمیره این قدر پول بدم برای کارت گرافیک کامپیوتر حالا چرا ؟
به دلیل انحصاری بودن بازی های جذاب سونی و مایکروسافت
عرضه به موقع بازی ها برای کنسول ها
بازی کردن تمام بازی ها مثل gta5
قیمت کمتر از کامپیوتر
و جذابیت بصری و هیجان بیشتر در موقع بازی با کنسول

پاسخ
(05-03-2013, 12:40 PM)'javad.speed 5' نوشته است: من که همون AMD رو ترجیح میدیم . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون ما که تو گنج زندگی نمیکنیم . درضمن سیستم های AMD ( گرافیک و سی پی یو ) ش راحتر باهم مچ میشن تا Intel و Nvidia . [img]images/smi/s0 (66).gif[/img] پس اشتباه نکنید موقع ارتقاع سیستم به خودتون بگید: من پول بیشتر میدم سیستم قوی تر یا بهتر گیرم میاد . فقط منظورم اینه که میشه با خرج کمتر هزینه به راحتی یه سیستم غول و ارزون قیمت از AMD گرفت . [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] AMD با همین ارزونی قطعاتش می تونه برای ارتقاع سیستم گزینه ارزون تری در بیاد . [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

هیچ گرونی بی حکمت نیست، هیچ ارزونی بی علت نیست! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شما ملاحظه کن:
AMD A10-5800K + SimCity = 130 USD ( تازه GPU خیلی قوی تری نسبت به مدل زیر داره! معلوم نیست این ارزونی از کجا اومده! حتما عاشق چشم و ابروی ما هستن!) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Intel Core i5 3450 = 200 USD [img]/images/smi/new/113.gif[/img]
پاسخ
درسته هیچ گرونی بی حکمت نیست ولی پول کجا بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
(05-03-2013, 05:28 PM)'javad' نوشته است: من اصلا تو کتم نمیره این قدر پول بدم برای کارت گرافیک کامپیوتر حالا چرا ؟
به دلیل انحصاری بودن بازی های جذاب سونی و مایکروسافت
عرضه به موقع بازی ها برای کنسول ها
بازی کردن تمام بازی ها مثل gta5
قیمت کمتر از کامپیوتر
و جذابیت بصری و هیجان بیشتر در موقع بازی با کنسول

جواد جان اینقدر پول عملا تبدیل به بازدهی میشه.
1. کنسول می تونه 3 ترابایت حافظه ذخیره با سرعت خواندن و نوشتن 550 مگابایت بر ثانیه داشته باشه؟
2. کنسول می تونه 2688 هسته کودا (GTx TITAN) رو در خودش جا بده؟
3. کنسول می تونه به فرکانس هسته پردازنده 7 گیگاهرتز دسترسی پیدا کنه؟
و با همه ی این ها دمای قطعات در حد مطلوبی حفظ بشن؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تمامی شایعات مربوط به AMD Radeon RX 480 را در اینجا مطالعه کنید Rasoul_76 0 1,526 06-19-2016, 09:00 PM
آخرین ارسال: Rasoul_76
  تماشا کنید: بررسی عملکرد کارت گرافیک های R9 390 و GTX 970 در نسخه بتا Hitman K.I.A.N 0 1,176 02-24-2016, 01:19 AM
آخرین ارسال: K.I.A.N
  باندل The Division برای گرافیک های NVIDIA رسما معرفی شد ehsan1377 0 1,298 02-18-2016, 12:04 PM
آخرین ارسال: ehsan1377
  NVIDIA لیستی از کارت های گرافیکی که از DX12 پشتیبانی می کنند را منتشر کرد ehsan1377 5 3,345 08-17-2015, 04:39 PM
آخرین ارسال: ZeroTwo
  نظر سنجی: AMD یا NVIDIA ؟ چرا ؟ Amir Hidden 7 2,010 07-26-2015, 07:28 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان