امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجی آنوما توضیح می‌دهد که چرا لینک در سری Legend of Zelda حرف نمی‌زند
لینک، قهرمان بازی به‌شدت محبوب The Legend of Zelda است که در طول تاریخ این سری، هیچ حرفی بر زبان نیاورده است و به نظر می‌رسد در آینده نیز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. در مصاحبه اخیر ایجی آنوما، تهیه کننده این سری، در این مورد توضیح داده می‌شود.

آنوما باور دارد که ایده حرف زدن لینک در The Legend of Zelda فکر خوبی است اما از طرفی توضیح می‌دهد که چرا نباید این اتفاق رخ دهد.
نقل‌قول:
«ما درخواست‌های زیادی از طرفداران درباره شنیدن صدای لینک دریافت کردیم و با اینکه بعضی مواقع فکر می‌کنم که ساخت بازی‌ای که لینک در آن حرف می‌زند می‌تواند جالب باشد، بخشی از وجودم به من می‌گوید که این سخن نگفتن، باعث اعتماد به نفس این شخصیت و سنگینی نفس او می‌شود. این حرف نزدن، بخش ارزشمندی از شخصیت او است.»
ایجی آنوما اضافه می‌کند:
نقل‌قول:
«قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرم، می‌خواهم خوب در این مورد فکر کنم که به صلاح این سری باشد.»
بازی بعدی از سری The Legend of Zelda با نام Twilight Princess HD قرار است برای کنسول Wii U منتشر شود. این بازی، نسخه به‌روزرسانی شده ۲۰۰۶ است که در سبک نقش‌آفرینی برای کنسول‌های گیم کیوب و Wii منتشر شده بود (نسخه بازسازی شده در ماه مارچ منتشر خواهد شد). علاوه بر آن، نینتندو در حال ساخت یک بازی جدید Zelda برای Wii U است که البته هیچ گونه اطلاعاتی از آن در دست نیست.
مطمئنا حرف زدن لینک در The Legend of Zelda جدید، می‌تواند بسیار جالب باشد. نظر شما چیست؟

منبع
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شایعه: کنسول نینتندو سوییچ ۲ و بازی The Legend of Zelda: Breath of the Darkness لو رف White Beard 0 1,024 10-05-2019, 09:40 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازسازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening سریع‌ترین فروش را در اروپا به نام خود ث White Beard 0 979 10-03-2019, 10:10 PM
  کوجیما در رابطه با جمله‌ی A Hideo Kojima Game و Death Stranding توضیح می‌دهد White Beard 0 958 09-24-2019, 12:00 AM
  تاریخ انتشار نقدها و نمرات The Legend of Zelda: Link’s Awakening مشخص شد White Beard 0 786 09-08-2019, 07:48 PM
  آقای کوجیما به توضیح دلیل اضافه کردن درجه‌سختی بسیار آسان به Death Stranding پرداختند White Beard 0 900 09-07-2019, 05:52 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان