امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده ی بازی : به چند نویسنده جهت سخت افزار و نرم افزار نیاز مندیم
با سلام تمام گیمفایی های عزیز
همتون تقریبا با ایده ی بازی آشنا هستید مجله ای که من به تازگی درش عضو شدم
مجله ای که واقعا تونست بعد از 4 سری به یکی از بهترین های ایران توی بخش مجلات الکترونیکی تبدیل شه
تیم ما قصد جذب نویسنده در عرصه های مختلف مثل :
بخش نرم افزار (نقد و بررسی و توانایی انجام کار های مختلف در زمینه ی نرم افزار و دانش کافی برای نویسنده گی درباره ی نرم افزار ها)
بخش سخت افزار(توانایی نقد و بررسی در این زمینه و توانایی مقایسه ی دو تا قطعه )
بخش بازی های موبایل و تبلت (توانایی نقد و بررسی بازی های تبلت و تجربه کردن این بازی ها حتی برای یک بار)
را دارد البته ما هنوز هم تحریریه برای نوشتن نقد و بررسی در باره ی بازی های pc را
پذیرا می باشیم
کسانی که تمایل دارند به من پیام خصوصی بدن یا به ایدی زیر پیام بدن

ایدی امیروالی: captainmachtavish10729

پاسخ
بالاخره پس کار جدی رو شروع کردین. GI واقعا در زمینه سخت افزار و نرم افزار غیرفعال بود و این یکی از اصولش هست. Gamefa+ Digital هم به صورت نه چندان حرفه ای بخش سخت افزار داره. ما هم به فکر پیش رفت هستیم. Confused25:
پاسخ
مشکل این بخش اینه که اشاخص حرفه ای درش کم هستن
پاسخ
من واسه بازی های موبایلتون میتونم همکاری کنم ولی بعد از امتاحاناConfused41:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  GSR برنامه ای برای نمایش سیستم مورد نیاز جدیدترین بازی ها Mr.ISO 4 2,397 05-06-2016, 02:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  نرم افزار افزایش بازدید وبلاگ || Visit Addition Mr.ISO 0 1,225 04-21-2016, 09:57 PM
  با چند کلیک ساده آیکون بسازید | نرم افزار X2Ico سجاد محمدی پور 0 1,151 02-26-2016, 06:27 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  نرم افزار ساده و قدرتمند برای فیلم برداری از صفحه ی نمایش Jill-Valentine 2 1,667 02-22-2016, 11:03 PM
آخرین ارسال: Jill-Valentine
  نرم افزار ریکورد بسیار کم حجم 100( کیلو بایت) kheng 1 1,199 02-04-2016, 12:15 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان