امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازیگر و صداپیشه‌ی Minnie Mouse در سن ۷۵ سالگی درگذشت
وسی تیلور (Russi Taylor) بازیگر و صداپیشه‌ی Minnie Mouse و شخصیت‌های Martin Prince و دوقلو‌های Sherri و Terri در بیش از صد قسمت از مجموعه‌ی کارتونی The Simpsons، در سن ۷۵ سالگی درگذشت. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.
 روسی تیلور که بیشتر برای صداپیشگی Minnie Mouse شناخته شده بود، طبق اعلامیه‌ای که روز شنبه از سوی شرکت والت دیزنی منتشر شد، روز جمعه در خانه‌اش در گلندیل کالیفرنیا دار فانی را وداع گفت.
باب ایگر (Bob Iger)، مدیر عامل دیزنی، در بیانیه‌ای گفت:
نقل‌قول:
Minnie Mouse با درگذشت روسی تیلور صدای خودش را از دست داد. برای بیش از ۳۰ سال مینی و روسی برای سرگرم کردن میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با یکدیگر کار کردند. همکاری که مینی را به نماد و سمبلی جهانی و روسی را به اسطوره‌ی دیزنی محبوب طرفداران در همه جا تبدیل کرد.
او ادامه داد:
نقل‌قول:
ما سپاس‌گزار استعداد روسی، روح عظیم و نشاطی که در هر کاری که انجام می‌داد با خود به همراه می‌آورد، هستیم. شناختن او یک امتیاز و کار کردن با او یک افتخار به حساب می‌آید و ما با اتکا به دانش اینکه کار او برای سرگرم کردن و الهام بخشیدن به نسل آینده ادامه خواهد یافت، آسایش می‌یابیم. جای خالی روسی به شدت احساس خواهد شد و قلب‌هایمان به همراه همدردی عمیقمان، با خانواده و دوستانش خواهد بود.
۴ مه ۱۹۴۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۲۳) در کمبریج ماساچوست به دنیا آمد. تیلور حرفه‌ی خود را در ۱۹۸۰ با The World of Strawberry Shortcake آغاز کرد. او در ۱۹۸۶ برای نقش Minnie Mouse آزمون داد و صدای این شخصیت را در فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی، انیمیشن‌های کوتاه و پارک‌های گردشگری دیزنی ایفا کرد. آخرین جایزه‌ی او به سال ۲۰۱۸ بازمی‌گردد که برای صداپیشگی شخصیتش در Mickey Mouse نامزد Emmy شده بود.
او با وین آلوین (Wayne Allwine) صداپیشه‌ی Mickey Mouse ازدواج کرده بود. آلوین در سال ۲۰۰۹ درگذشت.
تیلور استعداد صدایی خود را به شخصیت‌های دیگری از جمله هیوی (Huey)، دیوی (Dewey) و لوئی (Louie) در سریال انیمیشنی Ducktales قرض داده بود. بازیگر Ducktales، سم ریگل (Sam Riegel)، همدردی خود را در صفحه‌ی مجازی خودش اینگونه ابراز کرد:
نقل‌قول:
قلب من با درگذشت روسی تیلور شکست. بازیگری فوق‌العاده، شخصیتی بامزه و روحی مهربان. ۷ سال در Sofia The First با او کارکردم و چیزهای زیادی درباره‌ی بازیگری و استقبال از استعدادهای جدید درون صنعتمان به من آموخت. او برای همیشه در یادها خواهد ماند.
صدای او را در The Smurfs، Paddington Bear، Teenage Mutant Ninja Turtles و بیشتر می‌توان شنید. در فیلم The Simpsons Movie و مجموعه‌ی کارتونی The Simpsons شخصیت‌های Martin Prince و دوقلو‌های Sherri و Terri را بیش از صد قسمت صداگذاری کرد. ال جین (Al Jean)، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی The Simpsons در توییتر خود نوشت:
نقل‌قول:
عمیقا از شنیدن خبر درگذشت روسی تیلور غمگین شدم، کار کردن با او واقعا لذت بخش بود.
تهیه‌کننده‌ی The Simpsons، جاش واینستین (Josh Weinstein) گفت:
نقل‌قول:
بدرود به روسی تیلور شگفت انگیز که لذت را به بسیاری از شخصیت‌های محبوبمان مانند Martin Prince، Üter و بسیاری دیگر در The Simpsons و Disney و جهان انیمیشن آورد.
دیزنی در ادای احترامش ادامه داد:
نقل‌قول:
در میان نقش‌آفرینی‌های بی‌شمارش، روسی، همیشه استعداد شگفت انگیزی برای سرگرم کردن و ابتکار را نشان می‌داد.
ریک دمپسی (Rick Dempsey)، مشاور ارشد رئیس دیزنی، در یادآوری همکاری‌اش با تیلور چنین می‌گوید:
نقل‌قول:
روسی تیلور شخصیت Minnie Mouse را زنده و ملموس کرد. او حقیقتاً یکی از مهربان‌ترین، بخشنده‌ترین، خوش‌بین‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین آدم‌هایی بود که تا به حال افتخار کار کردن و دوستی‌اش را داشته‌ام. هرزمان هرکس که روسی را ملاقات می‌کرد، همیشه روزش مقداری روشن‌تر می‌شد.
بیانیه‌ی دیزنی شامل نقل‌قولی از تیلور می‌شد:
نقل‌قول:
من هرگز نخواستم که مشهور باشم، شخصیتی که من ایفا کردم مشهور است و همین برای من کافی است.

[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازیگر سریال Castle Rock به فیلم اقتباسی Passing پیوست PC FAN 0 1,153 10-24-2019, 09:17 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  D23: تبلیغ فیلم Mulan توسط دیزنی بدون حضور بازیگر اصلی PC FAN 0 891 08-26-2019, 07:53 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان